Cmentarze


Spis zmarłych pochowanych na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie

Uwaga! Niniejszy spis pochodzi z publikacji:

Cmentarz Bródnowski, [red. i oprac. nauk. J. Kieniewicz] ; Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Warszawa 2007

i nie uwzględnia wszytkich osób pochowanych na Cmentarzu Bródnowskim. Szczegółowych informacji na ten temat udziela tylko zarząd cmentarza.


    A

  1. ABRAM Henryk (kw. 64 D VI 1)
  2. ABRAMOWICZ Aleksander (kw. 91 A II 13)
  3. ABRAMOWSKA Czesław (kw. a (kw. 23 E VI 30-31)
  4. ABRAMOWSKI Eugeniusz (kw. 23 E VI 30-31)
  5. ABRASZEWSKI Franciszek (przy murze ul. Odrowąża 484)
  6. ACER-BARYLSKI Jan (kw. 39 L VI 11)
  7. ADAMCZAK Zdzisław (kw. 58 A III 17)
  8. ADAMCZYK Emilia (kw. 69 C I 30)
  9. ADAMCZYK Henryk (kw. 108 K III 16)
  10. ADAMCZYK Jan (kw. 89 B I 15)
  11. ADAMCZYK Ryszard (kw. 89 B I 15)
  12. ADAMCZYK Sergiusz (kw. 67 D IV 19)
  13. ADAMIAK Eugeniusz (kw. 10 S VII 8)
  14. ADAMKIEWICZ Marian (kw. 10 L VII 25)
  15. ADAMOWICZ Antoni (kw. 65 E III 30)
  16. ADAMOWICZ Kazimierz (kw. 71 A I 1-3)
  17. ADAMSKA Nadzieja (kw. 91 C III 30)
  18. ADAMSKA Zofia (kw. 24 A IV 14)
  19. ADAMSKI Henryk (kw. 49 C IV 29)
  20. ADAMSKI Jan (kw. 8 F III 8)
  21. ADAMSKI Marian (kw. 71 A I 1-3)
  22. ADAMSKI Michał (kw. 27 H V 11)
  23. ADAMSKI Witold (kw. 48 D I 26)
  24. AJNENKIEL MicHalina (kw. 64 C IV 20-21)
  25. AJNENKIEL Stefan (kw. 64 C IV 20-21)
  26. AKSONOW Karol Roman (kw. 26 K II 3)
  27. ALEKSANDROWICZ Eugeniusz (kw. 41 F III 1)
  28. ALETAŃSKI Michał (kw. 14 A IV 16)
  29. AMBROSZKIEWICZ Henryk (kw. 112 O V 32)
  30. ANCZARSKA-LECIEJEWSKA Irena (kw. 94 C I 11)
  31. ANDRUSZKIEWICZ Jerzy (kw. 57 K VI 26)
  32. ANDRUSZKIEWICZ Marian (kw. 40 E VI 8-9)
  33. ANDRZEJCZAK Henryk (kw. 12 G VI 1)
  34. ANDRZEJCZAK Jan (kw. 17 A IV 28)
  35. ANDRZEJEWSKA Krystyna (kw. 42 C I 17)
  36. ANDRZEJEWSKI Edward (kw. 74 A V 30)
  37. ANDRZEJEWSKI Leonard (kw. 26 D I 32)
  38. ANDRZEJEWSKI Zygmunt (kw. 11 F III 11)
  39. ANDRZEJOWSKI Józef (kw. 50 E I 31)
  40. ANIOŁ Feliks (kw. 32 I II 13)
  41. ANIOŁ Wacław (kw. 32 I II 13)
  42. ANKIEWICZ Jadwiga (kw. 18 F II 22)
  43. ANKIEWICZ Stefan (kw. 18 F II 22)
  44. ANTCZAK Jan (kw. 80 D III 29)
  45. ANTCZAK Roman (kw. 110 S II 20)
  46. ANTCZAK Stanisław (kw. 108 N I 5)
  47. ANTECKA-CIPORSKA Bronisław (kw. a (kw. 114 H V 8)
  48. ANTONI (kw. AK Łukasz (kw. 33 G I 21)
  49. ANTONI (kw. AK Ryszard (kw. 108 S VI 33)
  50. ANTONI (kw. EWICZ Aleksander (kw. Woysym (kw. 14 MUR 3)
  51. ANTONI (kw. EWICZ Krzysztof (kw. 48 C I 4)
  52. ANTONI (kw. K Jan (kw. 22 D V 11)
  53. ANTONOWICZ Roman (kw. 83 B VI 31)
  54. ANTOSIK Bronisław (kw. 48 H V- VI 15-17)
  55. APPELQVIST Janina (kw. 26 D II 11)
  56. ARAMENT JAN (kw. 73 B III 9)
  57. ARANOWSKI Teofil (kw. 6 A)
  58. ARASZKIEWICZ Karol (kw. 10 B VI 13)
  59. ARCISZEWSKA-ZENKNER Teresa (kw. 28 A I 25)
  60. ARNDT Stefan (kw. 6 A)
  61. AROŃSKI Stanisław (kw. 39 B III 15)
  62. ARSZENNIK Józef (kw. 8 I IV 30)
  63. ART Antoni (kw. 25 C III 1)
  64. ART Halina (kw. 25 C III 1)
  65. ARTYSZ Krystyna (kw. 51 C III 13)
  66. AUGUSTYNIAK Feliks (kw. 19 C VI 15-16)
  67. AUGUSTYNIAK Stanisław (kw. 49 G II 11)
  68. Do góry

    B

  69. BABIJ Cyryli (kw. 41 K V 6)
  70. BABIŃSKI Włodzimierz (kw. 77 C I 15)
  71. BABSKA Maria (kw. 42 I III 16)
  72. BABSKI Bolesław (kw. 42 I III 16)
  73. BACHURA Mieczysław (kw. 59 M III 27)
  74. BACZEWSKI Franciszek (kw. 33 K I 30)
  75. BACZEWSKI Jan Lech (kw. 8 B IV 10-11)
  76. BADEŃSKI Leszek (kw. 11 E VI 14)
  77. BADOWSKA Balbina (kw. 34 F II 29)
  78. BADOWSKA Leokadia (kw. 54 B II 14)
  79. BADOWSKI Franciszek (kw. 32 L IV 23)
  80. BADOWSKI Tadeusz (kw. 16 B IV 2-3)
  81. BADOWSKI Tytus (kw. 34 F II 29)
  82. BAGIŃSKI Stanisław (kw. 5 B V 5)
  83. BAJKOWSKI Jan (kw. 77 C II 31)
  84. BAJNEKU Arkadiusz (kw. 114 H II 6)
  85. BAKOŃ Henryk (kw. 32 E IV 31-32)
  86. BAKOŃ Ignacy (kw. 11 A II 17-18)
  87. BAKOŃ Robert (kw. 11 A II 17-18)
  88. BAKUŁA Janina (kw. 73 C III)
  89. BALICKI Zbigniew Aleksander (kw. 6 B II 11-12)
  90. BALLAUN Czesław (kw. 54 G IV 19)
  91. BALLAUN Mieczysław (kw. 48 C VI 5)
  92. BALLAUN Teodor (kw. 8 K VI 24)
  93. BALLUE Stefan Dominik (kw. 29 B III 14)
  94. BAŁAZIŃSKI Stanisław (kw. 39 B V 30-31)
  95. BAŁAZIŃSKI Zbigniew (kw. 39 B V 30-31)
  96. BAŁDYGA Zygmunt (kw. 38 F IV 3)
  97. BANASIK Bronisław (kw. 43 B VI 14)
  98. BANASIK Olga (kw. 43 B VI 14)
  99. BANASIK Zdzisław (kw. 43 B VI 14)
  100. BANASZEWSKA Alina (kw. 15 D II 29)
  101. BANASZKIEWICZ Henryk (kw. 55 A IV 28)
  102. BANASZKIEWICZ Zofia (kw. 57 F II 4)
  103. BANKE Janusz (kw. 71 A VI 12)
  104. BAŃKOWSKI Bronisław (kw. 110 N II 20)
  105. BAŃKOWSKI Stanisław (kw. 30 G VI 31)
  106. BARAN Franciszek (kw. 56 D V 16)
  107. BARAN Jan (kw. 32 I I 9)
  108. BARANIAK Józef (kw. 114 O VII 23)
  109. BARANOWSKI Zbigniew (kw. 56 F I 33)
  110. BARANOWSKI Zygmunt (kw. 2 E IV 7)
  111. BARANOWSKI Zygmunt Kazimierz (kw. 45 I VII 10)
  112. BARAŃSKA Stanisława (kw. 50 K V 26)
  113. BARAŃSKI Bronisław (kw. 14 K IV 30)
  114. BARAŃSKI Roman (kw. 81 B II 30)
  115. BARAŃSKI Stanisław (kw. 93 A VI 30)
  116. BARAŃSKI Tadeusz (kw. 26 A I 13)
  117. BARAŃSKI Władysław (kw. 67 K V 28)
  118. BARAŃSKI Zbigniew (kw. 5 D I 20)
  119. BARCHAŃSKI Emil (kw. 46 F VI 20)
  120. BARECKI Józef (kw. 5 E I 15)
  121. BARGIELSKI Jan (kw. 67 C I 25)
  122. BARSZCZEWSKI-STECZKOWSKI Wacław (kw. Jan (kw. 28 H VI 25)
  123. BARTELSKI Zygmunt (kw. 12 B IV 10)
  124. BARTNICKI Wacław (kw. 13 D I 24-25)
  125. BARTNICKI Zdzisław (kw. 28 K VI 2)
  126. BARTNIK Jan (kw. 71 A I 1-3)
  127. BARTNIKOWSKI Roman (kw. 5 A II 7)
  128. BARTOŁD Wojciech (kw. 73 A V-VI 17-19)
  129. BARTOŁDOWA Władysława (kw. 9 E V 1)
  130. BARTOSIAK Wacław Stanisław (kw. 30 G VI 21)
  131. BARTOSIK Tadeusz (kw. 31 B I 9)
  132. BARTOSIŃSKI Feliks (kw. 57 C IV 28-29)
  133. BARTOSZEWICZ Leander Piotr (kw. 90 A V 20-23)
  134. BARYGA Stefan Zbigniew (kw. 108 F VI 10-11)
  135. BARYŁKO Stanisław Adam (kw. 98 A I 5)
  136. BASTRZYK Jan (kw. 15 A II 14)
  137. BASZKIEWICZ Franciszek (kw. 6 A)
  138. BASZKIEWICZ Ryszard (kw. 6 D II 30)
  139. BAŚKIEWICZ Józef (kw. 55 C I 29)
  140. BATONOWSKI Jerzy (kw. 36 C V 12)
  141. BATOROWSKI Edward (kw. 36 C V 12)
  142. BATUSIEWICZ Mikołaj (kw. 27 B VI 22)
  143. BAYER Wiktor (kw. 65 D VI 24)
  144. BAZIELICH Andrzej (kw. 110 R V 30)
  145. BAŻANOW Anatol (kw. 108 U II 20)
  146. BĄCZEK Ryszard (kw. 40 B IV 27)
  147. BĄCZKOWSKI Czesław (kw. 85 B IV 8)
  148. BĄCZKOWSKI Marian (kw. 75 E I 1)
  149. BĄK Stanisław (kw. 112 L II 32)
  150. BDUDZIŃSKI Wacław (kw. 56 E IV 17)
  151. BEDNAREK Ignacy (kw. 100 A I 39)
  152. BEDNAREK Stanisław (kw. 50 H III 1)
  153. BEDNAREK Zenon (kw. 100 A I 39)
  154. BEDNARSKI Józef (kw. 38 D I 7)
  155. BEDNARSKI Klemens (kw. 63 H III 2)
  156. BEDNARSKI Leon (kw. 114 H 2-5)
  157. BEDOWICZ Władysław (kw. 6 A)
  158. BEKIER Bolesław (kw. 110 N I 31)
  159. BELICKI Władysław (kw. 26 E II 20)
  160. BELKA Jan (kw. 18 A II 24)
  161. BEM Józef (kw. 37 G II 27)
  162. BEM Roman (kw. 41 B VI 16)
  163. BENIA WYGOWSKI Eugeniusz (kw. 110 H II 31-32)
  164. BERDOWSKA-HANKIEWICZ Mirosława (kw. 1 B II 21-27)
  165. BERDYŃSKA Idalia (kw. 21 C II 32)
  166. BERLIŃSKI Jan (kw. 22 C IV 17)
  167. BERNACIAK Marian (kw. 45 M)
  168. BERNATOWICZ-LEWKOWICZ Władysław (kw. 15 D IV 31-32)
  169. BERNATOWICZ-LEWKOWICZ Wojciech (kw. Jerzy (kw. 15 D IV 32)
  170. BERNATOWICZ-LEWKOWICZ-BOROWSKA Janina (kw. 15 D IV 31-32)
  171. BĘBENEK Stanisław (kw. 55 G I 3)
  172. BĘCZKOWSKI Jan (kw. 59 M VI 10)
  173. BIAŁECKI Eugeniusz (kw. 5 D III 23)
  174. BIAŁECKI Tadeusz (kw. 56 C IV 29)
  175. BIAŁEK Ryszard (kw. 64 C V 19)
  176. BIAŁKOWSKI Józef (kw. 11 C V 11-12)
  177. BIECHOŃSKA-JAŚKIEWICZ-BIAŁOUS Danuta (kw. 10 B I 24)
  178. BIEDRZYCKA Eugenia (kw. 57 H III 5-6)
  179. BIEDRZYCKI Jerzy (kw. 57 H III 5-6)
  180. BIEDRZYCKI Leonard (kw. 85 C I 10)
  181. BIEDRZYCKI Zygmunt (kw. 11 A I 16)
  182. BIELAWSKI Edward (kw. 90 B V 4)
  183. BIELECKI Alfons Marian (kw. 14 E I 23)
  184. BIELECKI Edward (kw. 85 A III 6-7)
  185. BIELECKI Stanisław (kw. 85 A III 6-7)
  186. BIELECKI Wacław (kw. 85 A III 6-7)
  187. BIELECKI Zygmunt (kw. 50 C III 31-32)
  188. BIELICKA Zofia (kw. 23 B III 27)
  189. BIELICKI Zygmunt (kw. 60 B VI 10-11)
  190. BIELIŃSKI Gustaw (kw. 29 B V 27-28)
  191. BIELSKA-NIEMCZYC Halina (kw. 45 N I 6)
  192. BIELSKI Eugeniusz (kw. 46 I I 24)
  193. BIENIEWICZ Tadeusz Kazimierz (kw. 2 K VI 25)
  194. BIEŃKOWSKA Władysława (kw. 29 B V 26)
  195. BIEŃKOWSKI Józef (kw. 81 C III 19)
  196. BIERNACKA Kazimiera (kw. 66 G II 32)
  197. BIERNACKA Krystyna (kw. 27 C III 12)
  198. BIERNACKI Edward (kw. 58 G VI 31)
  199. BIERNACKI Mieczysław (kw. 62 B III 3)
  200. BIERNAT Tadeusz (kw. 112 T I 29)
  201. BIGAJSKI Henryk (kw. 12 I IV 26)
  202. BIGAJSKI Józef (kw. 12 I IV 26)
  203. BIL Józef (kw. 87 B III 1)
  204. BILIK Szymon (kw. 114 H 1-10)
  205. BILIK Szymon (kw. 114 H II 2)
  206. BILIŃSKA Alicja (kw. 21 F III 4)
  207. BILL Zygmunt (kw. 69 F I 1)
  208. BISÓWNA Helena (kw. 32 F I 26)
  209. BLECHOWSKI Edward (kw. 35 D IV 13-19)
  210. BLICHARSKI Lechosław (kw. 2 L V 32)
  211. BLINSTRUB Longin (kw. 6 K VI 24)
  212. BLOK Franciszek (kw. 92 C II 5)
  213. BLOK Henryka (kw. 92 C II 5)
  214. BLOK Marian (kw. 15 G IV 9)
  215. BLOK Wacław (kw. 15 G IV 9)
  216. BŁACHNIO Marian (kw. 6 A)
  217. BŁACHNIO Władysław (kw. 91 A II 1)
  218. BŁASZCZAKIEWICZ Władysław (kw. 36 F V 3)
  219. BŁASZCZĘĆ Wawrzyniec (kw. 57 K VI 29-30)
  220. BŁASZCZYK Marian (kw. 50 B I 5)
  221. BŁASZCZYK Wacław (kw. 27 B II 14)
  222. BŁAŻEJEWSKA Elżbieta Zofia (kw. 61 K VI 19)
  223. BŁAŻEJEWSKI Andrzej Antoni (kw. 61 K VI 19)
  224. BŁAŻEJEWSKI Rudolf (kw. 66 A I 32)
  225. BŁĘDOWSKI Janusz (kw. 28 D III 1)
  226. BŁOŃSKA Maria (kw. 13 B III 9)
  227. BŁOŃSKI Kazimierz (kw. 110 U II 13)
  228. BOBOWICZ Wiesław (kw. 26 G V 12)
  229. BOBOWSKI Kazimierz (kw. 114 H 2-5)
  230. BOBOWSKI Stanisław (kw. 114 H 2-5)
  231. BOCHEŃSKI Władysław (kw. 11 D VI 28-29)
  232. BOCHNIAK Paweł (kw. 114 H 1-10)
  233. BOCHNIAK Paweł (kw. 114 H II 6)
  234. BOCHONKOWA Jadwiga (kw. 46 L III 19)
  235. BOCIAN Władysław (kw. 88 B III 17)
  236. BODYCH Stanisław (kw. 36 B I 30)
  237. BODYTKO Wiesław (kw. 44 H V 4)
  238. BODZIŃSKI Jan (kw. 25 D I 16)
  239. BOGACKI Władysław (kw. 24 H I 6)
  240. BOGATEK Józef (kw. 20 A II 19-20)
  241. BOGDAN Adam Tadeusz (kw. 55 I I 30)
  242. BOGDANOWICZ Mieczysław (kw. 32 K IV 30)
  243. BOGDANOWICZ Zdzisław (kw. 112 P VI 4)
  244. BOGDAŃSKI Józef (kw. 110 R III 25)
  245. BOGDAŃSKI Józef (kw. 14 E II 4)
  246. BOGDAŃSKI Ryszard (kw. 88 A II 5)
  247. BOGDAŃSKI Tadeusz (kw. 83 B II 5)
  248. BOGUCKA Halina Antonina (kw. 27 F III 11-12)
  249. BOGUCKA Zofia Janina (kw. 27 F III 11-12)
  250. BOGUCKI Józef (kw. 51 C II 23)
  251. BOGUSŁAWSKI Zbigniew (kw. 51 L IV 3)
  252. BOGUSZEWICZ Czesław (kw. 48 D VI 26)
  253. BOGUSZEWSKI Eugeniusz (kw. 50 C IV 5)
  254. BOHUSZEWICZ Jerzy (kw. 9 E V 31)
  255. BOJANOWSKI Teofil (kw. 40 E VI 19)
  256. BOJARSKA Alfreda (kw. 114 P V 6)
  257. BOJARSKI Wacław (kw. 18 C IV 13)
  258. BOJSKI Tadeusz (kw. 20 P IV 28)
  259. BOKOTA Józef (kw. 37 I VI 12)
  260. BOLECHOWSKA Alina (kw. 18 B II 14)
  261. BOŁĄDZ Ryszard Zbigniew (kw. 36 B II 2)
  262. BONDARENKO Grzegorz (kw. 114 H 1-2)
  263. BONDARENKO Grzegorz (kw. 114 H II 2)
  264. BONISŁAWSKI Władysław Włodzimierz (kw. 64 B VI 30)
  265. BONKOWSKI Roman (kw. 66 F V 30)
  266. BOŃCZYSZYN Grzegorz (kw. 3 C IV 6-7)
  267. BORAŃSKI Zygmunt (kw. 8 K VI 24)
  268. BORECZEK Aleksander (kw. 114 H 2-5)
  269. BORECZEK Zygmunt Władysław (kw. 22 B III 21)
  270. BORKOWSKI Bronisław (kw. 21 B I 23)
  271. BORKOWSKI Edward (kw. 12 F III 15)
  272. BORKOWSKI Eugeniusz (kw. 19 A I 12-13)
  273. BORKOWSKI Stanisław (kw. 12 F III 15)
  274. BORKOWSKI Wacław (kw. 47 G I 5)
  275. BORKOWSKI Wincenty Wojciech (kw. 94 A IV 27)
  276. BORKOWSKI Witold (kw. 68 A II 14)
  277. BORMAN Zbigniew (kw. 39 B V 8)
  278. BORNSTAEDT Antoni (kw. 13 C VI 1-2)
  279. BORNSTAEDT Józef (kw. 13 C VI 1-2)
  280. BORNSTAEDT Lucjan (kw. 13 C VI 1-2)
  281. BORODIN Jerzy Janusz (kw. 3 B VI 24)
  282. BORODIN Tadeusz Antoni (kw. 3 B VI 24)
  283. BOROŃSKA Krystyna (kw. 42 I I 20)
  284. BOROŚ Michał (kw. 24 L III 9)
  285. BOROWIEC Franciszek (kw. 3 B I 7)
  286. BOROWIECKI Franciszek (kw. 11 B I 14)
  287. BORSTERN Franciszek (kw. 50 H III 16)
  288. BORUCKI Roman (kw. 78 B VI 22-23)
  289. BORUŃSKI Włodzimierz (kw. 70 D IV 12)
  290. BORYCZKO Konstanty (kw. 71 A I 1-3)
  291. BORYSEWICZ Zygmunt (kw. 76 A VI 32)
  292. BORYSIUK Weronika (kw. 21 G V 30)
  293. BOTT Stanisław (kw. 25 D II 24-25)
  294. BOUKOŁOWSKA Ernestyna (kw. 75 C VI 17)
  295. BRACH Henryk (kw. 50 C II 19)
  296. BRAJCZEWSKA Helena (kw. 88 A I 28-29)
  297. BRAJCZEWSKI Tadeusz (kw. 88 A I 28-29)
  298. BRANDT Stefania (kw. 19 C III 18)
  299. BRAŃSKI Witold (kw. 63 A III 6-7)
  300. BRATKOWSKI (kw. Albin 10 L III 28)
  301. BRATOS Tadeusz (kw. 41 G III 1-2)
  302. BRATYS Julian (kw. 64 D V 18)
  303. BRAULIŃSKA Janina (kw. 71 E III 2)
  304. BRAULIŃSKI Zdzisław (kw. 71 E III 2)
  305. BREJNIAK Jerzy (kw. 66 A VI 6)
  306. BREJSKI Józef (kw. 108 K V 8)
  307. BRENNER Albin (kw. 74 C III 8)
  308. BRINING Ryszard Henryk (kw. 67 C I 27)
  309. BROCHOCKA-WINCZEWSKA HAnna (kw. 43 K IV 4)
  310. BROCHOCKI Józef (kw. 39 E IV 9)
  311. BRODNICKI Zygmunt (kw. 6 A)
  312. BRODNIEWICZ Franciszek (kw. 13 B V 18)
  313. BRODOWSKA-GETTER Eulalia Julia (kw. 10 M VI 31)
  314. BRODZKI Adam (kw. 114 H 1-10)
  315. BRODZKI Adam (kw. 114 H II 2)
  316. BRODZKI Michał (kw. 27 H II 30)
  317. BROMIRSKI Władysław (kw. 5 B III 20)
  318. BRONOWICKA Wanda (kw. 80 B IV 20)
  319. BROSZKOWSKA Władysława (kw. 55 C I 23)
  320. BROSZKOWSKI Józef (kw. 55 C I 23)
  321. BROŻEK Antoni (kw. 33 C V 12-22)
  322. BRUDNOWSKI Marian (kw. 53 D IV 1)
  323. BRULIŃSKA Stanisław (kw. a 16 A IV 28)
  324. BRULIŃSKI Sławek (kw. 16 A IV 28)
  325. BRULIŃSKI Stefan (kw. 16 A IV 28)
  326. BRUN-BARAŃSKA Bożena (kw. 16 R IV 2)
  327. BRUNKA Henryk (kw. 1 B I 22-26)
  328. BRUS Henryk (kw. 32 F II 6)
  329. BRYCZKOWSKI Zbigniew (kw. 10 O VII 28)
  330. BRYDAK Ludmiła Zofia (kw. 4 M VI 17)
  331. BRYŁA Zdzisław (kw. 46 I I 12)
  332. BRYM Mieczysław Jan (kw. 56 F VI 2-3)
  333. BRZECHOWSKA Stefania (kw. 10 I III 9)
  334. BRZECHOWSKI Eugeniusz (kw. 44 G V 23)
  335. BRZEZIŃSKI Feliks (kw. 57 F VI 14)
  336. BRZEZOWSKA Krystyna (kw. 33 E VI 5)
  337. BRZEŹŃSKI Ryszard (kw. 63 L II 10)
  338. BRZOSKO Jerzy (kw. 78 D IV 19)
  339. BRZOSKO Tadeusz (kw. 60 G III 7)
  340. BRZOST Jan (kw. 98 A VI 5)
  341. BRZOZA BRZEZINA Ottokar (kw. 110 O IV 13)
  342. BRZOZOWSKA-ANTONOWICZ Halina (kw. 83 B VI 31)
  343. BRZOZOWSKI Paweł (kw. 96 A VI 2-3)
  344. BRZOZOWSKI Tadeusz (kw. 33 E II 14)
  345. BUBAK Stanisław (kw. 114 H 1-10)
  346. BUBAK Stanisław (kw. 114 H IV 10)
  347. BUBIN Joachim (kw. 10 S IV 21)
  348. BUBIS Franciszek (kw. 38 I IV 7)
  349. BUBIS Jan (kw. 38 I IV 7)
  350. BUDNA Franciszka (zm. 1916; 11 D III 24)
  351. BUCHCAR LILA Bogusława Julita (kw. 60 A IV 20)
  352. BUCHOŃSKI Konrad (kw. 57 M VI 7)
  353. BUCZEK Zygmunt (kw. 94 B VI 11)
  354. BUDNY Henryk (kw. 5 D III 28)
  355. BUDNY Marian (kw. 6 A)
  356. BUDZIAK Józef (kw. 45 F III 27)
  357. BUDZISZEWSKI Jerzy (kw. 18 O II 22)
  358. BUDZYŃSKI Bolesław (kw. 114 H 1-2)
  359. BUDZYŃSKI Bolesław (kw. 114 H II 2)
  360. BUDZYŃSKI Jerzy (kw. 33 C IV 17)
  361. BUDZYŃSKI Józef (kw. 43 L VI 4)
  362. BUDZYŃSKI Leonard (kw. 74 F I 15)
  363. BUDZYŃSKI Zygmunt Stanisław (kw. 11 C I 24)
  364. BUGAJSKA Alicja (kw. 98 A I 24)
  365. BUJNICKI Andrzej (kw. 65 H VI 1)
  366. BUKOWSKA Helena (kw. 46 B II 2)
  367. BUKOWSKI Roman (kw. 51 A I 5)
  368. BULDER Bogdan (kw. 40 F VI 22)
  369. BULLER Tadeusz (kw. 38 C I 17)
  370. BUŁAT-MIRONOWICZ Antoni (kw. na 37 I V 11)
  371. BUNICZ Eugeniusz (kw. 29 C I 30)
  372. BURACZYŃSKA Janina (kw. 22 C III 14)
  373. BURACZYŃSKA Róża (kw. 22 C III 14)
  374. BURAKOWSKI Józef (kw. 38 E I 22-23)
  375. BURKACKI Lucjan (kw. 53 M II 29)
  376. BURMEISTER Henryk (kw. 81 B V 29)
  377. BURY Bolesław (kw. 6 C III 20)
  378. BURY Henryk (kw. 72 D VI 22)
  379. BURY Ryszard (kw. 6 C III 20)
  380. BURZYKOWSKI Alfred (kw. 40 I IV 26)
  381. BUŚKO Zbigniew (kw. 54 F VI 19)
  382. BUTIENKO Stanisława (kw. 114 H VI 8)
  383. BUTTOF ANDRZEJKOWICZ Franciszek (kw. 110 S II 22)
  384. BUZUK Antoni (kw. 11 D III 20)
  385. BYCZKOWSKI Edward (kw. Wacław (kw. 4 A I 22-24)
  386. BYCZYŃSKI Stanisław (kw. 15 C I 3)
  387. BYLIŃSKI Jerzy (kw. 38 B VI 28-29)
  388. BZOWSKA Józefa (kw. 71 B II 31)
  389. Do góry

    C

  390. CACKO Kazimierz (kw. 14 O I 24)
  391. CACOPULOS Damianos (kw. 37 A VI 2)
  392. CAJBEL Jan (kw. 66 A V 22)
  393. CAŁKA Mieczysław (kw. 43 B I 30)
  394. CARKO Tadeusz (kw. 18 E VI 15)
  395. CEBUL Jerzy Albin (kw. 24 B IV 18)
  396. CEDRO Feliks (kw. 71 A I 1-3)
  397. CEGIEŁKA Andrzej (kw. 30 M IV 19)
  398. CELARSKI Jan (kw. 86 A V 2)
  399. CELIŃSKA Barbara (kw. 35 E V 29)
  400. CELIŃSKI Eugeniusz (kw. 10 O IV 14)
  401. CELIŃSKI Stefan Zdzisław (kw. 35 E V 29)
  402. CELMEROWA Łucja (kw. 10 R I 19)
  403. CELMIN Józef (kw. 34 B II 21)
  404. CEMPEL-GROTT Andrzej (kw. 73 D I 19)
  405. CESARSKA Cecylia (kw. 40 A VI 4)
  406. CESARSKA-KARDASZ Cecylia (kw. 40 A VI 4)
  407. CESARSKI Henryk (kw. 78 A IV 31)
  408. CETNAROWSKI Zygmunt (kw. 76 A II 3)
  409. CHABEL Mieczysław (kw. 76 A VI 30)
  410. CHACIŃSKI Antoni (kw. 6 B I 13)
  411. CHADAJ Mieczysław (kw. 58 A V 1)
  412. CHAJEWSKI Edward (kw. 16 G IV 31)
  413. CHILIŃSKI Piotr (kw. 114 H III 26)
  414. CHIMANIENKO Krystyna (kw. 19 A IV 24)
  415. CHMIEL Aleksander (kw. 114 H 1-10)
  416. CHMIEL Aleksander (kw. 114 H II 2)
  417. CHMIEL Stanisław (kw. 36 H V 10)
  418. CHMIELARZ Stefania (kw. 36 B III 7)
  419. CHMIELEWSKI Adolf (kw. 22 G IV 10)
  420. CHMIELEWSKI Antoni (kw. 63 A V 15)
  421. CHMIELEWSKI Mieczysław (kw. 70 D II 7)
  422. CHMIELEWSKI Wiktor (kw. 83 C VI 18)
  423. CHMIELEWSKI Zygmunt (kw. 37 B III 23)
  424. CHMIELIŃSKA Jadwiga (kw. 55 M III 24)
  425. CHMIELIŃSKI Kazik (kw. 26 G VI 1)
  426. CHMIELNICKA Janina (kw. 58 H V 17)
  427. CHMIELOWSKI Krzysztof (kw. 49 A IV 30)
  428. CHMIELOWSKI Stanisław (kw. 62 C V 14)
  429. CHOCIANOWICZ Marian (kw. 24 P IV 10)
  430. CHODAKOWSKI Adolf (kw. 112 F IV 7)
  431. CHODKOWSKI Edward (kw. 6 E V 18)
  432. CHODKOWSKI Wacław (kw. 14 E II 6)
  433. CHOIM Marcin (kw. 71 A I 1-3)
  434. CHOIŃSKA Bolesława (kw. 71 D III 30)
  435. CHOIŃSKI Franciszek (kw. 30 A IV 25)
  436. CHOIŃSKI Michał Stanisław (kw. 71 D III 30)
  437. CHOJNA Władysław (kw. 110 K I 30)
  438. CHOJNACKA Barbara (kw. 114 R I 3)
  439. CHOJNACKI Jerzy (kw. 50 A I 30)
  440. CHOJNACKI Leon (kw. 43 F VI 21)
  441. CHOJNACKI Norbert (kw. 55 I I 29)
  442. CHOJNACKI Stanisław (kw. 114 R III 4)
  443. CHOJNACKI Stefan (kw. 27 D I 7)
  444. CHOJNACKI Zbyszek (kw. 58 A V 27-28)
  445. CHOJNOWSKI Czesław (kw. 41 A VI 28)
  446. CHOMCZYŃSKI Henryk (kw. 53 F II 17)
  447. CHOMENTOWSKI Kazimierz (kw. 37 B II 25)
  448. CHOMICZ Jan (kw. 99 A I 18)
  449. CHORĄŻYK Tadeusz (kw. 25 D I 27-28)
  450. CHOROMAŃSKI Leon (kw. 63 D II 3)
  451. CHORZELSKI Leon (kw. 16 L VII 8-9)
  452. CHORZELSKI Piotr (kw. 16 L VII 8-9)
  453. CHROBIŃSKI Mieczysław (kw. 73 F IV 7)
  454. CHROMIK Eugeniusz (kw. 63 D III 32)
  455. CHRUPCZAŁOWSKI Stefan (kw. 14 E IV 1-2)
  456. CHRUŚCIELEWSKA Władysława (kw. 23 E I 6)
  457. CHRUŚCIELEWSKI Grzegorz (kw. 23 E I 6)
  458. CHRUŚCIELSKI Czesław (kw. 89 A IV 1-2)
  459. CHRZANOWSKA Halina (kw. 56 D I 4)
  460. CHRZANOWSKA Janina (kw. 46 C I 14)
  461. CHRZANOWSKI Czesław (kw. 114 N VIII 27)
  462. CHRZANOWSKI Wiesław (kw. 56 D I 4)
  463. CHRZĄSZCZ Szczepan (kw. 22 G I 12)
  464. CHUDOBA Mieczysław (kw. 17 G III 18)
  465. CHUDZIK Stanisław (kw. 92 A VI 2)
  466. CHUDZIKIEWICZ Stefan (kw. 48 A V 28)
  467. CHWALBOGOWSKI Jerzy (kw. 38 B V 12)
  468. CHWALBOGOWSKI Tadeusz (kw. 42 E III 19)
  469. CHYBEL Romuald (kw. 24 M VI 28)
  470. CHYCEWSKI Władysław (kw. 12 D IV 14)
  471. CHYLICKI Władysław (kw. 86 A II 7)
  472. CHYLIŃSKI Władysław (kw. 14 B VI 27)
  473. CIASIEK Bolesław (kw. 114 H 1-10)
  474. CIASIEK Bolesław (kw. 114 H II 2)
  475. CIBOROWSKI Władysław (kw. 112 N V 20)
  476. CIBORSKI Jan (kw. 82 D I 20)
  477. CIBORSKI Konrad (kw. 40 K III 16)
  478. CICHA Stanisław (kw. a 33 H II 8)
  479. CICHOCKA Eufemia (kw. 1 B II 21-27)
  480. CICHOCKI Romuald (kw. 23 B I 21)
  481. CICHOWSKA Zofia (kw. 95 B II 14)
  482. CIECHOŃSKI Janusz (kw. 114 H VI 4)
  483. CIECIERSKA Krystyna (kw. 62 E V 3)
  484. CIECIERSKI Kazimierz (kw. 36 B V 10)
  485. CIEĆWIERZ Józef (kw. 16 A V 18)
  486. CIEMNIEWSKA Maria (kw. 14 F I 19)
  487. CIEPIELEWSKA Maria (kw. 12 G IV 1)
  488. CIEPIELEWSKA-SŁOŃSKA Maria (kw. 12 G IV 1)
  489. CIEPIELEWSKI Wacław Michał (kw. 29 A V-VI 1)
  490. CIEPLAK Stefan (kw. 49 F VI 2)
  491. CIERPIŃSKA Maria (kw. 32 M II 16)
  492. CIESIELSKA Janina (kw. 55 B IV 28)
  493. CIESIELSKI Tadeusz (kw. 55 B IV 28)
  494. CIESIELSKI Władysław (kw. 55 B IV 28)
  495. CIEŚLAK Edmund (kw. 10 L IV 9)
  496. CIEŚLAK Jerzy (kw. 15 F IV 5-6)
  497. CIEŚLAK Leon (kw. 71 A I 4-6)
  498. CIEŚLAK Leon (kw. 71 A II 4)
  499. CIEŚLAK Stanisław (kw. 108 M V 19)
  500. CIEŚLAK Wiktor (kw. 94 B III 17)
  501. CIEŚLIK Andrzej (kw. 21 F VI 4)
  502. CIEŚLIKOWSKI Eugeniusz Ryszard (kw. 49 A IV 29)
  503. CIEŚLIŃSKI Władysław (kw. 17 G II 18)
  504. CIOK Walentyna (kw. 112 G II 11)
  505. CISZEWSKI Zygmunt (kw. 14 L II 24)
  506. CISZKOWSKA Jadwiga (kw. 65 K VI 1)
  507. CIUK Edward (kw. 17 F V 10)
  508. CIUPA CIUPIŃSKI Bogumił (kw. 28 B III 2)
  509. CUGOWSKA Janina (kw. 82 A I 6)
  510. CUPRIAK Piotr (kw. 90 B II 11)
  511. CUPRYAK Stefan (kw. 42 I III 6)
  512. CWAJDA Edward (kw. 43 B VI 15)
  513. CWALINA Władysław (kw. 22 G I 9)
  514. CWIKIEL Czesław (kw. 34 B II 21)
  515. CWIL Bronisław (kw. 12 F II 4)
  516. CWIL Edward (kw. 30 H III 22)
  517. CYBULA Feliks (kw. 83 B V 1)
  518. CYBULSKI Bohdan (kw. 40 G IV 2)
  519. CYBULSKI Jan (kw. 32 I VI 30)
  520. CYBULSKI Ludwik (kw. 46 C I 17)
  521. CYGAŃSKI Stefan (kw. 14 L I 11)
  522. CYGLER Tadeusz (kw. 108 G VI 25-26)
  523. CYRAN Mieczysław (kw. 18 B IV 28)
  524. CYWIŃSKI-MAMERT Janusz (kw. 94 C IV 2)
  525. CZABAN Henryk (kw. 40 M I 9)
  526. CZABAŃSKI Henryk (kw. 14 K II 31)
  527. CZAJKA Stanisław (kw. 24 C VI 18)
  528. CZAJKOWSKA Grażyna (kw. 4 A III 14-15)
  529. CZAJKOWSKI Bolesław (kw. 8 D VI 11-12)
  530. CZAJKOWSKI Walenty (kw. 6 A)
  531. CZAPELSKI Jerzy (kw. 6 B VI 16)
  532. CZAPLA Józef (kw. 14 P III 23)
  533. CZAPLICKA-ŚMIGIELSKA Helena (kw. 67 B III 3)
  534. CZAPLICKI Mieczysław (kw. 6 M III 25)
  535. CZAPROWSKI Alfons (kw. 94 B III 28)
  536. CZARKOWSKI Kazimierz (kw. 93 C II 15-16)
  537. CZARNAK Tadeusz (kw. 57 N IV 6)
  538. CZARNECKA Danuta (kw. 51 B I 13)
  539. CZARNECKI Edward (kw. 77 B III 24)
  540. CZARNECKI Jacek Rafał (kw. 12 C VI 24)
  541. CZARNECKI Jerzy (kw. 51 B I 13)
  542. CZARNECKI Seweryn (kw. 30 B III 15)
  543. CZARNECKI Stefan (kw. 22 B III 10)
  544. CZARNECKI Wiesław (kw. 56 G II 16)
  545. CZARNECKI Władysław (kw. 46 G V 9)
  546. CZARNECKI Włodzimierz (kw. 22 E IV 3-4)
  547. CZARNECKI Zygmunt (kw. 20 N I 6)
  548. CZARNIECKI Stanisław (kw. 19 G III 28)
  549. CZARNOCKI Czesław (kw. 96 B IV 18)
  550. CZARNOCKI Henryk (kw. 39 B III 2)
  551. CZARNOCKI Tadeusz (kw. 6 I II 24)
  552. CZAUSKA Halina (kw. 48 D I 26)
  553. CZECHAK Mieczysław (kw. 30 I I 4)
  554. CZELUSTYŃSKI Stanisław (kw. 33 E VI 29)
  555. CZERKAWSKI Bolesław (kw. 4 M I 21)
  556. CZERNEK Kazimierz (kw. 44 B V 33)
  557. CZERNIAWSKI Adam (kw. 73 A V 5-6)
  558. CZERNIAWSKI Józef (kw. 32 A I 28)
  559. CZERNISZEWSKI Marceli (kw. 25 B II 13)
  560. CZERNOW Ludmiła (kw. 62 H I 4)
  561. CZERNY Tymoteusz (kw. 108 F I 2)
  562. CZERWIAKOWSKI Julian (kw. 84 D II 5)
  563. CZERWIŃSKA Róża (kw. 25 B IV 18-19)
  564. CZERWIŃSKI Henryk (kw. 34 A III 17)
  565. CZERWIŃSKI Julian (kw. 23 C IV 24-25)
  566. CZERWIŃSKI Stefan (kw. 87 A V 7)
  567. CZERWONOWSKI Michał (kw. 36 C II 7)
  568. CZESZEJKO-SOCHACKI Zygmunt (kw. 16 A IV 6)
  569. CZOSTEK Mieczysław (kw. 58 C III 19)
  570. CZOSTEK Władysław (kw. 112 G IV 9)
  571. CZUBONI Zdzisław (kw. 114 H 1-10)
  572. CZUGAJEWSKI Jan (kw. 110 M I 27)
  573. CZYŻ Jan (kw. 77 C IV 22)
  574. CZYŻ Kazimierz (kw. 6 L VI 11)
  575. CZYŻ Wacław Edward (kw. 11 E I 25)
  576. CZYŻEWSKA Maria (kw. 6 C I 3-5)
  577. CZYŻEWSKA Stefania (kw. 6 C I 3-5)
  578. CZYŻEWSKI Antoni (kw. 39 B VI 28)
  579. CZYŻEWSKI Antoni (kw. 47 B I 13-14)
  580. CZYŻEWSKI Gracjan (kw. 47 B I 13-14)
  581. CZYŻEWSKI Marian (kw. 6 C I 3-5)
  582. CZYŻEWSKI Marian (kw. 94 C II 8)
  583. CZYŻOWA Zofia (kw. 6 L VI 11)
  584. Do góry

    Ć

  585. ĆWIKLIK Mieczysław (kw. 112 S VI 2-3)
  586. ĆWIKOWSKI Mieczysław (kw. 19 D II 17)
  587. ĆWIRKO-GODYCKA Józefa (kw. 6 F V 18)
  588. Do góry

    D

  589. DAJEK Jan (kw. 39 D IV 1)
  590. DAJNEKU Arkadiusz (kw. 114 H 1-2)
  591. DAMAZYN Gwidon Edmund (kw. 2 H I 21)
  592. DANIEL Leopold (kw. 108 P II 30)
  593. DANISIEWICZ Zdzisław (kw. 41 D VI 10)
  594. DARDZIŃSKI Rajmund (kw. 71 A I 4-6)
  595. DARŁOWSKA Barbara (kw. 44 E VI 26)
  596. DAROWSKI Antoni (kw. 71 G IV 6)
  597. DARSKI Bolesław (kw. 35 A IV 18)
  598. DĄBROWA Józef (kw. 110 F III 31)
  599. DĄBROWA Wiesław (kw. 63 K VI 23)
  600. DĄBROWA BUDZYŃSKI Franciszek (kw. 53 L V 15)
  601. DĄBROWSKA Alicja (kw. 19 B III 25)
  602. DĄBROWSKA Janina (kw. 112 N VI 14)
  603. DĄBROWSKA Janina (kw. 22 C III 21)
  604. DĄBROWSKA Wiesława (kw. 108 T V 8)
  605. DĄBROWSKA Wiktoria (kw. 67 G VI 29)
  606. DĄBROWSKI Czesław (kw. 65 A VI 10)
  607. DĄBROWSKI Eugeniusz (kw. 5 B V 1)
  608. DĄBROWSKI Eugeniusz (kw. 72 A I 21)
  609. DĄBROWSKI Gracjan (kw. 88 C II 28)
  610. DĄBROWSKI Henryk (kw. 88 C II 28)
  611. DĄBROWSKI Jan (kw. 17 F VI 10)
  612. DĄBROWSKI Józef (kw. 67 G VI 29)
  613. DĄBROWSKI Kazimierz (kw. 65 K II 8)
  614. DĄBROWSKI Remigiusz (kw. 6 A)
  615. DĄBROWSKI Sylwester (kw. 112 P V 28)
  616. DĄBROWSKI Tadeusz (kw. 53 C I 15)
  617. DĄBROWSKI Tadeusz (kw. 62 E II 2)
  618. DĄBROWSKI Teodor (kw. 58 E II 7)
  619. DĄBROWSKI Zygmunt (kw. 50 H IV 1)
  620. de BURE Helena (kw. 49 A V 14)
  621. DEGORSKI Stanisław (kw. 59 C I 27)
  622. DEJNEK Alfred (kw. 48 I V 24)
  623. DELKOWSKI Marian (kw. 17 A IV 22)
  624. DELUGA Eugeniusz (kw. 32 E VI 15)
  625. DEMBIŃSKI Wacław (kw. 55 F I 29)
  626. DEMBIŃSKI Zdzisław (kw. 49 B III 10)
  627. DEMUS Wojciech (kw. 108 F V 25)
  628. DERALCKI Stanisław (kw. 89 C I 28)
  629. DERDZIKOWSKA Zofia (kw. 53 I IV 25-26)
  630. DERDZIKOWSKI Wacław (kw. 53 I IV 25-26)
  631. DERMANOWSKI-MAJSKI Bolesław (kw. 35 E III 26)
  632. DERYNG Jakub (kw. 71 A I 13)
  633. DESKA Stefan (kw. 61 G V 22)
  634. DETKO Jacek (kw. 6 E IV 5)
  635. DĘBICKI Stanisław (kw. 7 C I 21)
  636. DĘBIŃSKA Maria (kw. 65 B III 13)
  637. DĘBIŃSKI Alfons Bohdan (kw. 32 C III 6)
  638. DĘBIŃSKI Tadeusz (kw. 65 B III 13)
  639. DIACZENKO Witold (kw. 49 E II 14)
  640. DIECKSTEIN-WIELEŻYŃSKA Julia (kw. 28 N V 27)
  641. DJACZKO Zenon (kw. 6 L II 26)
  642. DŁUGOŁĘCKI Lucjan (kw. 40 A I 3)
  643. DŁUTOWSKI Kacper Wojciech (kw. 50 A VI 5)
  644. DŁUŻYŃSKI Henryk (kw. 51 H II 30)
  645. DMITRZAK Franciszek (kw. 12 O V 14)
  646. DMOCHOWSKI Feliks (kw. 10 A I 25)
  647. DMOCHOWSKI Jerzy (kw. 33 F VI 1)
  648. DMOCHOWSKI Kazimierz (kw. 110 M V 2)
  649. DMOWSKI Roman (kw. 15 A V 2-5)
  650. DOBKIEWICZ Stanisław (kw. 114 H 2-5)
  651. DOBOSZ Stanisław (kw. 4 I I 11)
  652. DOBROSIELSKI Aleksander (kw. 41 F III 1)
  653. DOBROSTAŃSKI Kazimierz (kw. 42 A VI 12)
  654. DOBROWIECKI Janusz (kw. Piotr (kw. 25 D I 27-28)
  655. DOBROWOLSKA Lila (kw. 25 B VI 22)
  656. DOBROWOLSKA Stefania (kw. 52 H III 25)
  657. DOBROWOLSKA Wiktoria (kw. 55 B IV 8)
  658. DOBROWOLSKI Hieronim (kw. 92 A VI 4)
  659. DOBROWOLSKI Jerzy (kw. 68 B III 7)
  660. DOBROWOLSKI Marian Roman (kw. 56 C V 25)
  661. DOBRZAŃSKI Mirosław (kw. 47 G V 5)
  662. DOBRZENIECKA Janina (kw. 60 A III 30-31)
  663. DOBRZYCKA Jadwiga (kw. 52 A III 28)
  664. DOBRZYŃSKI Bolesław (kw. 28 B III 16)
  665. DOBRZYŃSKI Wacław (kw. 12 M VI 4)
  666. DOBRZYŃSKI Zbigniew (kw. 8 I IV 7)
  667. DOBRZYŃSKI (kw. 114 H IV 10)
  668. DODATKO Tadeusz (kw. 60 G V 8)
  669. DOLECKI Zbigniew (kw. 87 B V 19)
  670. DOŁĘGIEWICZ Julian (kw. 40 F V 1)
  671. DOŁĘGIEWICZ Leon (kw. 40 F V 1)
  672. DOŁĘGOWSKI Józef (kw. 39 B V 6)
  673. DOMAGALSKI Józef (kw. 10 I VI 31)
  674. DOMAGAŁO Eugeniusz (kw. 10 D V 9)
  675. DOMAŃSKA Regina (kw. 26 L II 28)
  676. DOMAŃSKI Henryk (kw. 38 H V 27)
  677. DOMAŃSKI Henryk (kw. 62 A I 2-3)
  678. DOMAŃSKI Józef (kw. 13 D VI 15-16)
  679. DOMAŃSKI Konstanty (kw. 26 L II 28)
  680. DOMARADZKI Stanisław (kw. 112 N IV 9)
  681. DOMASIEWICZ Edward (kw. 77 F I 16)
  682. DOMIENIECKI Wacław (kw. 85 D II 23)
  683. DOMINIAK Barbara (kw. 22 G IV 11)
  684. DOMINIAK Franciszek (kw. 63 B V 22)
  685. DOMINIAK Józef (kw. 11 E I 24)
  686. DOMINIK Bolesław (kw. 45 M)
  687. DOMORACKI Zenon (kw. 73 A V-VI 17-19)
  688. DOMORADZKI Zenon (kw. 38 B V 2)
  689. DONDALSKA Józefa (kw. 97 A VI 13)
  690. DONDALSKI Stanisław (kw. 57 F I 17)
  691. DORANTT Jan (kw. 108 N VI 15)
  692. DORANTT Tadeusz Wojciech (kw. 108 N VI 15)
  693. DRABIK Janusz (kw. 35 F IV 27)
  694. DRAPCZYŃSKI Leszek (kw. 92 A V 15)
  695. DRAPCZYŃSKI Wojciech (kw. 92 A V 15)
  696. DRATWA Bolesław (kw. 33 C V 12-22)
  697. DRĄŻYK Hilary (kw. 67 H V 27)
  698. DREJ Zygmunt (kw. 49 B IV 16)
  699. DREJKO Zygmunt (kw. 20 I II 21-22)
  700. DROBYSZEWSKI Andrzej (kw. 39 C II 13)
  701. DROGOSZEWSKI Antoni (kw. 32 A III 2)
  702. DROZD Janusz (kw. 47 B II 30)
  703. DROZD Wiesław (kw. 58 A V 14)
  704. DROZDOWICZ Jan (przy murze ul. Odrowąża 191)
  705. DROZDZIKOWSKI Edward (kw. 29 K V 2)
  706. DROŻDŻEWSKI Stanisław (kw. 36 A III 27)
  707. DROŻYŃSKI Lucjan (kw. 45 K III 19)
  708. DRYJA Edward (kw. 92 B I 23)
  709. DRYJAŃSKI Bolesław (kw. 23 B I 20)
  710. DRZEWICZ Aleksander (kw. 75 E II 9)
  711. DRZEWIECKI Paweł Stanisław (kw. 5 B II 18-19)
  712. DRZEWOSKA Irena (kw. 94 B IV 19)
  713. DRZEWOSKI Jan (kw. 37 A II 6)
  714. DUBICKI Bolesław (kw. 25 D II 4)
  715. DUBIEL Józef (kw. 48 H I 18)
  716. DUBIELECKI Edward (kw. 4 I III 24)
  717. DUBNIAK Józef (kw. 48 B II 12)
  718. DUBOWSKI Konstanty (kw. 49 G VI 19)
  719. DUCHOWSKA Helena (kw. 15 E VI 6)
  720. DUCHOWSKI Ignacy (kw. 15 E VI 7)
  721. DUCZYŃSKI Aleksander (kw. 16 A VI 22)
  722. DUDA Jan (kw. 108 H III 13)
  723. DUDEK Józef (kw. 110 N VI 28)
  724. DUDEK Kazimierz (kw. 12 F III 24)
  725. DUKACZEWSKI Jan (kw. 11 B IV 2-3)
  726. DULSKA Danuta (kw. 14 B II 32)
  727. DUNIN SIEMASZKO Leon (kw. 10 M VII 2)
  728. DUNIN-MARCINKIEWICZ Zygmunt (kw. 78 B VI 22-23)
  729. DUPONT Maksymilian Jan (kw. 14 C VI 5)
  730. DURASIEWICZ Stefan (kw. 90 B V 30)
  731. DURCZAK Wacław (kw. 38 I VI 26)
  732. DURJASZ Kazimierz (kw. 50 G III 20)
  733. DUSZYŃSKI Józef (kw. 71 A I 1-3)
  734. DUTKIEWICZ Stefan (kw. 12 G I 23)
  735. DWORZECKI Mieczysław (kw. 14 A II 11)
  736. DWORZYŃSKI Kazimierz (kw. 64 E IV 23)
  737. DYBOWSKI Marian (kw. 70 A IV 5)
  738. DYBOWSKI Stanisław (kw. 112 H II 9)
  739. DYBOWSKI Tadeusz (kw. Lech 36 H III 12-13)
  740. DYDUSZKA Włodzimierz (kw. 114 H 1-10)
  741. DYDUSZKO Włodzimierz (kw. 114 H IV 10)
  742. DYGA Stefan (kw. 82 C IV 24)
  743. DYLCZYŃSKI Antoni (kw. 15 E VI 10)
  744. DYLCZYŃSKI Zenon (kw. 15 E VI 10)
  745. DYLIK Stefan (kw. 49 E V 13)
  746. DYMEK Stanisław (kw. 13 B V 13)
  747. DYMSZA-DAMIĘCKA Anna (kw. 29 B V 6)
  748. DYMSZÓWNA Anita (kw. 29 B V 6)
  749. DYNUS Józef (kw. 36 D II 27)
  750. DYŃCZAK Mieczysław (kw. 29 G III 1)
  751. DYŃCZAK Władysław (kw. 29 G III 1)
  752. DZIEDZIC Aleksander (kw. 48 A II 15)
  753. DZIEDZIC Franciszek (kw. 108 L V 26)
  754. DZIEDZIC Henryk (kw. 48 A II 15)
  755. DZIEDZIC Leon (kw. 38 E I 18)
  756. DZIEDZIC Zofia (kw. 48 A II 16)
  757. DZIEDZIELA Tadeusz (kw. 43 K VI 10)
  758. DZIENIEWICZ Zygmunt (kw. 12 D I 11)
  759. DZIERŻAWSKA Janka (kw. 4 D V 25)
  760. DZIERŻAWSKA Tadzia (kw. 4 D V 25)
  761. DZIERŻKO-WÓJCIK Wanda Janina (kw. 96 A II 1)
  762. DZIERŻYŃSKI Józef Marceli (kw. 35 D I 12)
  763. DZIERŻYŃSKI Wacław (kw. 35 D I 12)
  764. DZIEWULSKI Wacław (kw. 16 D V 22)
  765. DZIĘCIOŁ Felicjan (kw. 114 H 2-5)
  766. DZIĘCIOŁ Felicjan (kw. 3 B V 14)
  767. DZIĘGIELEWSKI Józef (kw. 31 C IV 27)
  768. DZIUBAK Stefan (kw. 11 B IV 12)
  769. DZIUBECKI Leon (kw. 34 D II 16)
  770. DZIUBECKI Leon (kw. 45 M)
  771. DZIUDZI Zdzisław (kw. 35 D IV 13-19)
  772. DZIWISZEK Leon Jan (kw. 42 H IV 30)
  773. DZWONKOWSKI Franciszek (kw. 22 D III 19)
  774. DZWONKOWSKI Józef (kw. 22 D III 19)
  775. Do góry

    E

  776. EJME Zbigniew (kw. 23 D V 19)
  777. ELSZTEIN Wanda (kw. 46 C III 1)
  778. ENSKAJT Bronisław (kw. 58 A VI 33)
  779. EWIAK Feliks (kw. 70 C III 17)
  780. EWIAK Jan (kw. 51 D V 6)
  781. Do góry

    F

  782. FABIERKIEWICZ Feliks (kw. 41 C IV 28)
  783. FABIERKIEWICZ Waldemar (kw. 41 C IV 28)
  784. FABIJAŃSKI Wacław (kw. 72 B IV 14)
  785. FABIŃSKI Ryszard (kw. 56 E II 11)
  786. FABISIAK Tadeusz (kw. 52 F I 24)
  787. FABISIEWICZ Józef (kw. 28 D II 12)
  788. FABISZEWSKI Kazimierz (kw. 30 M I 27)
  789. FALKOWSKI Henryk (kw. 32 A I 5)
  790. FATEK Jan (kw. 6 A)
  791. FEDECKI Wit Modest (kw. 44 K VI 10)
  792. FEDOROWICZ Stanisław (kw. 71 C I 6)
  793. FEDOROWICZ Stefan (kw. 25 C IV 4)
  794. FEDOROWICZ Zygmunt (kw. 61 G I 12)
  795. FEINER Andrzej (kw. 55 C VI 25)
  796. FEINER Leonard (kw. 55 C VI 25)
  797. FENIGSZTEIN Stanisław (kw. a 47 N VIII 6)
  798. FERSZT Roman (kw. 26 K V 15)
  799. FERTAK Kazimierz (kw. 3 B I 15)
  800. FERTNER Edward (kw. 13 A IV 15-16)
  801. FIDOROWICZ Stefan (kw. 53 A VI 6-7)
  802. FIGAT Wacław (kw. 58 E II 5)
  803. FIGURA (kw. 114 H 1-2)
  804. FIGURA (kw. 114 H IV 10)
  805. FIHEL Wiesław (kw. 55 C IV 28)
  806. FIJAŁKIEWICZ Marian (kw. 46 H II 26)
  807. FIJAŁKOWSKI Stanisław (kw. 114 I VIII 28)
  808. FIJAŁKOWSKI Wacław (kw. 60 B IV 8)
  809. FIJEWSKI Włodzimierz (kw. 39 L III 4)
  810. FILCZAK Feliks (kw. 28 E V 3)
  811. FIRLEJ-BRONIEWSKI Witold (kw. 29 A VI 7)
  812. FISCHEROWA Janina (kw. 110 P IV 34)
  813. FITAK Jan (kw. 38 F VI 5)
  814. FLAZIŃSKI Jan (kw. 6 A)
  815. FLERY Tadeusz (kw. 33 B IV 29)
  816. FLIS Bolesław (kw. 108 P VI 26)
  817. FLORCZAK Irena (kw. 15 B I 29)
  818. FLORCZAK Stanisław (kw. 10 K III 2)
  819. FLORCZUK Władysław (kw. 84 A VI 27)
  820. FLORYSIAK Wiktoria Alicja (kw. 52 F II 27)
  821. FOGG Mieczysław (kw. 10 A I 4-5)
  822. FOGIEL Józef (kw. 55 G IV 13)
  823. FOJCIK Leszek (kw. 11 C IV 15)
  824. FOLGA Emmanuel (kw. 47 C IV 11)
  825. FORCZEWSKI Jan (kw. 9 D VI 21)
  826. FORMIŃSKI Walery (kw. 35 A III 14)
  827. FORNALSKI Ryszard (kw. 67 E V 27)
  828. FORNALSKI Stefan (kw. 67 E V 27)
  829. FORNALSKI Tadeusz (kw. 36 B III 12)
  830. FORNALSKI Tadeusz (kw. 67 E V 27)
  831. FORYŚ Walenty (kw. 76 A VI 29)
  832. FRACKIEWICZ Aleksander (kw. 22 D II 6)
  833. FRAGMAN Anna (kw. 61 L III 10)
  834. FRAGMAN Maria (kw. 61 L III 10)
  835. FRANCKOWIAK Maria (kw. 69 F III 28)
  836. FRANKOWSKI Ekspedyt Jan (kw. 12 D I 13)
  837. FRANKOWSKI Janusz (kw. 25 D I 19)
  838. FRANKOWSKI Zdzisław (kw. 110 K V 21)
  839. FRECHOWICZ Jerzy (kw. 72 C III 27-29)
  840. FREDYK Jan (kw. 58 D V 30)
  841. FRELICH Helena (kw. 112 T I 16)
  842. FRELICH Józef (kw. 112 T I 16)
  843. FRENCHOWICZ Mieczysław (kw. 53 B II 30-31)
  844. FRENKIEL Adolf (kw. 30 M II 30)
  845. FRENKIEL Michał (kw. 30 M II 30)
  846. FRIEDENSBERG Witold (kw. 27 G I 15)
  847. FRONCZAK Kazimierz (kw. 110 I V 27)
  848. FRONK Maria (kw. 50 A IV 11)
  849. FRUMES Leon (kw. 17 A VI 12)
  850. FRYDECKI Tadeusz (kw. 30 A III 15)
  851. FRYSZ Faustyn (kw. 10 F IV 18)
  852. FRYSZER Fryderyk (kw. 108 G VI 9)
  853. FURGALSKI Leopold (kw. 75 G II 22)
  854. FURTAK Aleksander (kw. 81 G I 6)
  855. FURTAKOWA Wanda Regina (kw. 81 G I 6)
  856. Do góry

    G

  857. GABRYSIEWICZ Tadeusz (kw. 81 A VI 24)
  858. GAGO Tadeusz (kw. 22 N V 20)
  859. GAJEK Leon Stanisław (kw. 47 A VI 32)
  860. GAJEWSKA Irena (kw. 80 B IV 8)
  861. GAJEWSKA-TARNAWSKA Leokadia Wanda (kw. 18 A I 21)
  862. GAJEWSKI Aleksander Wiktor (kw. 75 E IV 29)
  863. GAJEWSKI Bronisław Czesław (kw. 46 A III 1-2)
  864. GAJEWSKI Jerzy (kw. 2 F VI 30)
  865. GAJEWSKI Jerzy (kw. 2 K IV 10)
  866. GAJEWSKI Marceli (kw. 46 A III 1-2)
  867. GAJEWSKI Roch (kw. 50 F III 7)
  868. GAJEWSKI Zdzisław (kw. 14 K I 21)
  869. GAJEWSKI Zdzisław (kw. 41 A VI 24)
  870. GAJKOWSKI Władysław (kw. 7 A I 15-16)
  871. GALIŃSKI Stanisław (kw. 5 D VII 22-23)
  872. GALIŃSKI Tadeusz (kw. 91 D IV 6)
  873. GALIS Adam (kw. 26 B V 1)
  874. GALSKI Władysław (kw. 50 B IV 17)
  875. GAŁĄZKA Jan (kw. 43 A VI 17)
  876. GAŁECKI Roman (kw. 34 G III 23-24)
  877. GAŁECKI Tadeusz Cyprian (kw. 41 A VI 20)
  878. GAŁĘZOWSKI Ryszard (kw. 33 B III 10-11)
  879. GAŁKOWSKI Czesław (kw. 53 H VI 24)
  880. GAŁÓW Janusz (kw. 39 E IV 14-15)
  881. GARBARCZYK Helena (kw. 108 L IV 28)
  882. GARNCAREK Franciszek (kw. 5 B VI 26)
  883. GASZEWSKI Mieczysław (kw. 46 A IV 29)
  884. GASZEWSKI Sylwester (kw. 46 A IV 29)
  885. GASZYNA Tadeusz (kw. 22 N IV 19)
  886. GAUDYN Feliks (kw. 83 D IV 9)
  887. GAWAŁKIEWICZ Stanisław (kw. a 46 A III 25)
  888. GAWEŁEK Wacław (kw. 28 O II 3)
  889. GAWĘDZKI Andrzej (kw. 24 L III 27)
  890. GAWLAK Michał (kw. 50 H III 2)
  891. GAWLIK Zbigniew (kw. 91 B VI 30)
  892. GAWŁOWSKI Wacław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  893. GAWŁOWSKI Wacław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  894. GAWOR Józef (kw. 66 G IV 27)
  895. GAWOR Władysław (kw. 2 E V 11)
  896. GAWOROWSKI Tadeusz (kw. 92 A II 4)
  897. GAWORSKI Antoni (kw. 51 E III 12)
  898. GAWORSKI Bogusław (kw. 51 E III 12)
  899. GAWROŃSKI Lucjan (kw. 53 N IV 33)
  900. GAWROŃSKI Paweł (kw. 6 A)
  901. GAWROŃSKI Władysław (kw. 28 E IV 6)
  902. GAWRYŚ Mateusz (kw. 78 B I 25-26)
  903. GĄSIOR Bronisław (kw. 114 F IV 1)
  904. GĄSIOR Zofia (kw. 114 L VI 26-27)
  905. GĄSIOROWSKI Wiktor (kw. 20 H III 7)
  906. GDAK Feliks (kw. 42 H IV 6)
  907. GDAK Tadeusz (kw. 42 H VI 19)
  908. GDYK Ludwik (kw. 19 G III 6)
  909. GEBAUER Franciszek (kw. 77 C VI 2)
  910. GEBAUER Julian (kw. 77 C VI 2)
  911. GEBHARDT Stanisław (kw. 114 O III 30)
  912. GELO Eugeniusz (kw. 10 L V 15-16)
  913. GENOWICZ Mikołaj Tartak (kw. 14 H VI 20)
  914. GERESZ Stefania (kw. 112 K I 24)
  915. GERNER Leon (kw. 33 E III 24)
  916. GERWATOWSKI Aleksander (kw. 54 C I 24)
  917. GERWATOWSKI Eugeniusz (kw. 54 C I 24)
  918. GETTER Stanisław (kw. 65 B I 4)
  919. GETTER Zofia (kw. 65 B I 4)
  920. GETZ Zbigniew (kw. 34 B I 3)
  921. GĘSICKA Adela (kw. 34 B II 13)
  922. GĘSICKI Stanisław (kw. 34 B II 13)
  923. GIEDROYC-WAWRZYNOWICZ Janina Róża (kw. 26 M III 28)
  924. GIEJSZTOWT Romuald (kw. 65 A II 23)
  925. GIENIEWSKI Henryk (kw. 65 C III 22)
  926. GIERAŁTOWSKI Tadeusz (kw. 33 C V 12-22)
  927. GIESZCZYK Jan (kw. 27 A I 30)
  928. GILARSKI Tadeusz (kw. 108 G VI 20)
  929. GILEWSKI Antoni (kw. 43 C III 16)
  930. GILL Jerzy (kw. 22 D V 18)
  931. GILL Zdzisław (kw. 22 D V 18)
  932. GINALSKI Leon (kw. 41 F II 1)
  933. GIZIŃSKI Marian (kw. 83 B I 6)
  934. GIZIŃSKI Tadeusz (kw. 83 B I 6)
  935. GLINKA Wincenty (kw. 68 A II 14)
  936. GLINKA Zygmunt (kw. 31 E II 17)
  937. GLINKA-BORKOWSKA Walentyna (kw. 68 A II 14)
  938. GLIŃSKA Janina (kw. 16 L VII 6)
  939. GLIŃSKI Feliks (kw. 16 L VII 6)
  940. GLOC Janina (kw. 57 L IV 14)
  941. GLUZIŃSKA Wanda Janina (kw. 33 B IV 6)
  942. GŁAZEK Jerzy (kw. 48 G IV 32)
  943. GŁAŻEWSKI Kazimierz (kw. 108 P V 2)
  944. GŁOWACKI Alfred (kw. 32 F VI 26)
  945. GŁOWACKI Kazimierz (kw. 64 A VI 6)
  946. GŁOWACKI Władysław (kw. 71 F V 6)
  947. GŁOWACKI Zygmunt (kw. 112 N II 27)
  948. GŁOWIŃSKI Apolinary (kw. 3 A II 28)
  949. GŁOWNIA Jerzy (kw. 30 M IV 3)
  950. GŁOWNIEWSKA Halina (kw. 81 C II 27)
  951. GŁUCHOWSKI Janusz Andrzej (kw. 14 E III 19)
  952. GŁUCHOWSKI Karol (kw. 23 G II 21)
  953. GŁUSZAK Wiesław (kw. 55 H V 2)
  954. GMITRZAK Roman (kw. 45 D I 25)
  955. GNIADKOWSKI Mieczysław (kw. 48 C III 22-23)
  956. GNIEDZIEJKO Jan (kw. 1 B I 22-26)
  957. GNIEWNIAK Józef (kw. 6 A)
  958. GOCŁAWSKI Stanisław (kw. 34 B III 1)
  959. GOCMANOWA Stefania (kw. 80 C V 10)
  960. GODEBSKI Bogusław (kw. 87 A IV 19)
  961. GODLEWSKA Jadwiga (kw. 6 N VII 3)
  962. GODLEWSKI Józef (kw. 52 B V 5)
  963. GODLEWSKI Ludwik (kw. 52 B V 5)
  964. GODLEWSKI Stanisław (kw. 28 M III 3)
  965. GODLEWSKI Zygmunt (kw. 58 D VI 14)
  966. GOGOŁ Józef (kw. 65 D VI 8)
  967. GOGÓŁ Jerzy (kw. 65 B IV 24-25)
  968. GOLAŃSKI Roman (kw. 13 A I 2-3)
  969. GOLAŃSKI Wiesław (kw. 13 A I 2-3)
  970. GOLBA Stanisław (kw. 114 I III 24)
  971. GOLEC Piotr (kw. 52 G I 5)
  972. GOLIŃSKI Zbigniew (kw. 3 B V 29)
  973. GOLISZ Wacław (kw. 38 A III 31)
  974. GOLISZEWSKI Tadeusz (kw. 53 L III 5)
  975. GOŁASZEWSKI Franciszek (kw. 114 M MUR 32)
  976. GOŁĄBEK Maria (kw. 34 E I)
  977. GOŁDA Bronisław (kw. 114 M IV 15)
  978. GOŁĘBIEWSKI Kazimierz (kw. 89 D IV 23)
  979. GOŁĘBIEWSKI Stanisław (kw. 32 D IV 9)
  980. GOŁĘBIEWSKI Stefan (kw. 27 C VI 4)
  981. GOŁĘBIOWSKI Bolesław (kw. 77 A II 9)
  982. GOŁĘBIOWSKI Ryszard (kw. 18 G VI 21)
  983. GOŁĘBIOWSKI Zygmunt (kw. 14 E III 14)
  984. GOŁOS Jan (kw. 85 B I 8)
  985. GOŁUCKI Józef (kw. 3 B II 29-30)
  986. GONCIARZ Stanisław (kw. 76 A IV 27-28)
  987. GONCIARZOWA Wanda (kw. 76 A IV 27-28)
  988. GONDEK Franciszek (kw. 1 B I 22-26)
  989. GONSIOR Jan (kw. 30 H III 21)
  990. GORCZYŃSKI Tadeusz (kw. 108 I I 17)
  991. GORDOWSKI Sebastian (kw. 43 A II 4)
  992. GOREŃ Henryk (kw. 60 D VI 1-2)
  993. GOREŃ Mieczysław (kw. 60 D VI 1-2)
  994. GORZELEWSKI Zygmunt (kw. 24 C II 28)
  995. GORZKOWSKI Roman (kw. 24 B III 24)
  996. GORZKOWSKI Zbigniew (kw. 12 B V 31)
  997. GOSIEWSKI Adam (kw. 6 A)
  998. GOSIK Aleksander (kw. 80 C III 6)
  999. GOSZCZYŃSKA Mirosława (kw. 18 N VI 28)
  1000. GOSZCZYŃSKI Leonard (kw. 34 F II 27-28)
  1001. GOSZCZYŃSKI Marian (kw. 114 H 1-10)
  1002. GOŚCIAŃSKI Antoni (kw. 114 U I 48)
  1003. GOZDAN Feliks (kw. 114 I II 16)
  1004. GOZDAN Leszek (kw. 16 D I 1-2)
  1005. GOZDAWA GODLEWSKI Marian (kw. 81 B IV 6)
  1006. GÓJSKI Julian Jerzy (kw. 12 M V 3)
  1007. GÓRAL Józef (kw. 64 B I 9)
  1008. GÓRAL Mikołaj (kw. 66 C IV 20)
  1009. GÓRALCZYK Jan (kw. 67 D V 11)
  1010. GÓRCZYŃSKI Tadeusz (kw. 34 E VI 11)
  1011. GÓRECKA Halina (kw. 26 A I 13)
  1012. GÓRECKI Augustyn (kw. 88 A V 27)
  1013. GÓRKA Maria (kw. 9 D V 16)
  1014. GÓRKA Stanisław (kw. 95 B VI 4)
  1015. GÓRNICKI Tadeusz (kw. 114 H VII 12)
  1016. GÓROWSKI Roman (kw. 54 E II 15)
  1017. GÓRSKI Alfred (kw. 39 E IV 4)
  1018. GÓRSKI Jan (kw. 12 P I 27)
  1019. GÓRSKI Jan (kw. 21 G I 30)
  1020. GÓRSKI Piotr (kw. 46 I V 17)
  1021. GÓRSKI Ryszard (kw. 10 E VI 14)
  1022. GÓRZYŃSKI Stanisław (kw. 64 C III 23)
  1023. GÓŹDŹ Franciszek (kw. 6 A)
  1024. GRABARCZYK Paweł (kw. 75 F III 9)
  1025. GRABCZAK Edward (kw. 57 L III 7)
  1026. GRABIK Andrzej (kw. 114 K VI 13)
  1027. GRABOWSKA Janina (kw. 2 I II 9)
  1028. GRABOWSKA Maria (kw. 26 G III 19)
  1029. GRABOWSKA-GRALIŃSKA Mirosława (kw. 55 I III 31)
  1030. GRABOWSKA-OLIWA Barbara (kw. 37 G II 8)
  1031. GRABOWSKI Eugeniusz (kw. 33 K III 32)
  1032. GRABOWSKI Kazimierz (kw. 26 G III 19)
  1033. GRABOWSKI Kazimierz (kw. 47 C II 19)
  1034. GRABOWSKI Wiesław (kw. 65 H IV 23)
  1035. GRABOWSKI Władysław (kw. 38 C VI 23)
  1036. GRABUŚ Jan (kw. 114 G V 11)
  1037. GRACZYK Janina (kw. 47 K IV 8)
  1038. GRADZIUK Aleksander (kw. 35 A I 28)
  1039. GRĄDMAN Witold (kw. 15 F I 10)
  1040. GRĄDZKI Czesław (kw. 12 D IV 12)
  1041. GRĄKOWSKI Jan (kw. 14 E III 8)
  1042. GREENFIELD Wacław (kw. 29 K II 8)
  1043. GRELAK Jerzy (kw. 37 F V 2-3)
  1044. GRELOW Stanisław (kw. 58 B V 12)
  1045. GRENIK Wanda (kw. 114 H VII 19)
  1046. GROCHOWSKA Halina (kw. 48 B VI 28)
  1047. GROCHOWSKI Stanisław (kw. 39 B I 20)
  1048. GROCHOWSKI Stanisław (kw. 59 A VI 11)
  1049. GRODZKI Michał (kw. 73 A V-VI 17-19)
  1050. GRONAU Bogusław (kw. 44 F V 1)
  1051. GRONEK Kazimierz (kw. 77 E IV 28-29)
  1052. GRONEK Tadeusz (kw. 12 C V 18)
  1053. GRONEK Tadeusz (kw. 77 E IV 28-29)
  1054. GRONOSTAJSKA Jadwiga (kw. 32 D I 31)
  1055. GROSICKI Bogusław (kw. 7 B II 12)
  1056. GROSICKI Zdzisław (kw. 7 B II 12)
  1057. GROT Cecylia (kw. 30 B V 8)
  1058. GROTEK Jan (kw. 24 A III 31)
  1059. GROTOWSKI Zbigniew (kw. 57 G I 28)
  1060. GRUDNIEWICZ Stanisław (kw. 2 A IV 17)
  1061. GRUDZIEŃSKI Wacław (kw. 34 A VI 1)
  1062. GRUDZIŃSKA Anna Maria (kw. 108 S VI 18)
  1063. GRUDZIŃSKI Józef (kw. 64 C IV 21)
  1064. GRUDZIŃSKI Zdzisław (kw. 14 A II 7-8)
  1065. GRUDZIŃSKI Zygmunt (kw. 108 S VI 18)
  1066. GRUHN Marek (kw. 98 B V 11)
  1067. GRUSZCZAK Ryszard (kw. 33 C V 12-22)
  1068. GRUSZCZYŃSKI Piotr (kw. 114 M MUR 29)
  1069. GRUSZECKA Maria (kw. 25 E III 5)
  1070. GRYCZMAN Jan (kw. 6 I VI 9)
  1071. GRYGLICKA Maria (kw. 51 C II 27)
  1072. GRYNAGIEL Kazimierz (kw. 45 B V 12; zm. 1928)
  1073. GRYNAGIEL Zygmunt (kw. 45 B V 12; zm. 2002)
  1074. GRYNBERG Lidia (kw. 65 C I 5)
  1075. GRYNICKI (kw. 114 H IV 10)
  1076. GRZEBALSKI Jan (kw. 65 F VI 4-5)
  1077. GRZECHOCKI Ryszard (kw. 95 A VI 34)
  1078. GRZEGORZEWSKI Julian (kw. 6 G V 31)
  1079. GRZESIAK Irena (kw. 33 C V 12-22)
  1080. GRZESZCZYK Wacław (kw. 100 A II 5)
  1081. GRZESZKIEWICZ Jerzy (kw. 7 B II 32)
  1082. GRZEŚKOWIAK Józef (kw. 93 A VI 2)
  1083. GRZEŚLAK Zygmunt (kw. 50 F II 6-7)
  1084. GRZYBOWSKI Czesław (kw. 35 H V 32)
  1085. GRZYBOWSKI Stanisław (kw. 50 L I 1)
  1086. GRZYMAŁOWSKI Janusz (kw. 7 B I 11)
  1087. GRZYWA Jan (kw. 64 F II 27)
  1088. GRZYWACZ Ryszard (kw. 41 C V 29)
  1089. GRZYWACZEWSKI Henryk (kw. 28 H V 6)
  1090. GUC Helena Halina (kw. 54 F I 4)
  1091. GUGAŁA Józef (kw. 61 C IV 32)
  1092. GULBIŃSKA JoAnna (kw. 110 U I 5)
  1093. GUMIŃSKI Józef (kw. 66 B IV 33)
  1094. GUT Józef (kw. 26 C III 12)
  1095. GUZ Marian (kw. 33 C V 12-22)
  1096. GUZEK Eugeniusz (kw. 31 H II 12)
  1097. GUZEK Józef (kw. 52 E III 26)
  1098. GUZEK Roman (kw. a 75 A V 19)
  1099. GUZEK Zuzanna (kw. 52 E III 26)
  1100. GUZEWICZ Henryk (kw. 67 A V 8)
  1101. GUZIK Stefan (kw. 44 G IV 3)
  1102. GUZOWSKI Sławomir (kw. 5 B I 17)
  1103. GWARDECKI Zygmunt (kw. 34 B VI 22)
  1104. GWARDYS Kazimierz (kw. 114 L VIII 3)
  1105. GWAROJAN Andrzej (kw. 80 A IV 31)
  1106. GWIAZDA Roman (kw. 42 K IV 5)
  1107. GWIAZDECKI Marian (kw. 43 G VI 16)
  1108. GWIAZDECKI Tadeusz (kw. 29 G V 29-30)
  1109. GWIZDZIŃSKI Feliks (kw. 51 C VI 17)
  1110. Do góry

    H

  1111. HAARICH Janusz (kw. 3 B V 11)
  1112. HABER Marek (kw. 61 G III 3)
  1113. HABERMASS Arseniusz (kw. 3 A V 32)
  1114. HABERMASS Eugeniusz (kw. 3 A V 32)
  1115. HABERMASS Maria (kw. 3 A V 32)
  1116. HABERMASS Raymund (kw. 3 A V 32)
  1117. HAJDO Michał Wiesław (kw. 114 U VIII 48)
  1118. HAJN Marian (kw. 80 C VI 23)
  1119. HALA-ZAKRZEWSKA Helena (kw. 1 B II 21-27)
  1120. HALICKA-WARMAN Leokadia (kw. 26 O IV 9)
  1121. HALIK Tony (kw. 31 D V 19)
  1122. HAŁAS Helena (kw. 26 C VI 27)
  1123. HAŁAS Sylwester (kw. 26 C VI 27)
  1124. HAMERA Marian (kw. 42 F V 28)
  1125. HANDELSMAN Józef (kw. 85 B I 23)
  1126. HANKE Władysław (kw. 50 C II 20)
  1127. HAŃSKI Innocenty Cezary (kw. 90 A V 20-23)
  1128. HARASIM Michał (kw. 12 G VI 10)
  1129. HARDEJEWICZ Czesław (kw. 82 D VI 8)
  1130. HARTLEB Tadeusz (kw. 59 B IV 28)
  1131. HARTWIG Mieczysław (kw. 13 A I 31-32)
  1132. HARTWIG Oskar (kw. 13 A I 31-32)
  1133. HARTWIG Stefan (kw. 13 A I 31-32)
  1134. HAZE Julian (kw. 78 A I 1-3)
  1135. HEJDUK Jerzy (kw. 22 G I 16)
  1136. HEJDUK Ryszard (kw. 114 H 2-5)
  1137. HEJDUK Stanisław (kw. 114 H 2-5)
  1138. HEJNEMAN Zdzisław (kw. 67 E VI 21)
  1139. HELLICH Franciszek (kw. 22 I II 15)
  1140. HENDZEL Ludwik (kw. 47 G III 31)
  1141. HENDZEL Maria (kw. 47 G III 31)
  1142. HENDZEL Michał (kw. 73 A V-VI 17-19)
  1143. HENSZEL Zenon (kw. 36 B VI 26)
  1144. HERBST Maksymilian (kw. 49 I VI 24)
  1145. HERMAN Stanisław (kw. 68 F VI 25-26)
  1146. HERMAN Wacław (kw. 32 H I 25)
  1147. HERMANOWICZ Edward (kw. 80 C I 18)
  1148. HERMANOWICZ Stanisław (kw. 1 B I 28)
  1149. HERTER Jan Aleksander (kw. 47 D II 22)
  1150. HERTER Wiktoria (kw. 47 D II 22)
  1151. HETKIE Zygmunt (kw. 53 G VI 20)
  1152. HEYDRYCH Jan (kw. 67 A III 17)
  1153. HEYMER Edward (kw. 59 L I 25)
  1154. HIMKOWSKI Władysław (kw. 67 B VI 6)
  1155. HLEBKO Antoni (kw. 7 B III 2)
  1156. HOCHMAN Franciszek (kw. 39 C IV 13)
  1157. HOFFMAN Adolf (kw. 81 A IV 26)
  1158. HOFMAN Adolf (kw. 81 A IV 26)
  1159. HONCKIEWICZ Jerzy (kw. 48 C V 8)
  1160. HORBACZEWSKA Maria (kw. 91 B II 28)
  1161. HOROWICZ-ZBOROWSKA Elżbieta (kw. 19 B V 28)
  1162. HUFNAGEL Zdzisław (kw. 7 B II 31)
  1163. HUMOWIECKI Jan (kw. 27 G III 27)
  1164. HUPTYCH Longin (kw. 92 C I 8)
  1165. HYZIAK Jan (kw. 71 D V 5)
  1166. Do góry

    I

  1167. IGNACZAK Stanisław (kw. a 82 C II 15-16)
  1168. IGNACZAK Wojciech (kw. 49 N I 9-10)
  1169. IGNATOWICZ Zygmunt (kw. 18 D I 29)
  1170. INGAROWICZ Franciszek (kw. 35 C III 12)
  1171. INGLING Zdzisław (kw. 55 E VI 16)
  1172. ISAJEW Anna (kw. 40 C III 12)
  1173. ISKIERKA Tadeusz (kw. 59 A III 21-22)
  1174. ISKIERSKI Mieczysław (kw. 92 B III 11)
  1175. IWANIK Hipolit (kw. 27 A V 11-12)
  1176. IWANOW Aleksy (kw. 58 D II 1)
  1177. IWANOWSKI Aleksander (kw. 34 C V 4)
  1178. IWANOWSKI Aleksander (kw. 80 B V 30)
  1179. IWAŃCZAK Marian Konstanty (kw. 73 A VI 13-14)
  1180. IWAŃCZAK Mieczysław (kw. 73 A VI 13-14)
  1181. IWAŃCZAK Regina Maria (kw. 73 A VI 13-14)
  1182. IWAŃCZAK Ryszard Jan (kw. 73 A VI 13-14)
  1183. IWAŃCZAK Tadeusz (kw. 73 A VI 13-14)
  1184. IWAŃSKA-CZYŻEWSKA Stefania (kw. 94 C II 8)
  1185. IWAŃSKI Ryszard (kw. 12 H V 14)
  1186. IWAŃSKI Stanisław (kw. 15 F II 21)
  1187. IZDEBSKI Mieczysław (kw. 65 G VI 1)
  1188. IZDEBSKI Wacław (kw. 15 B VI 6)
  1189. IŻYCKI Edward (kw. 27 H III 17)
  1190. IŻYCKI Witold (kw. 96 A II 1)
  1191. Do góry

    J

  1192. JABŁONKÓWNA Leonia (kw. 12 R II 23)
  1193. JABŁONOWSKI Wacław (kw. 36 D IV 32)
  1194. JABŁOŃSKI Franciszek Adam (kw. 4 B I 25)
  1195. JABŁOŃSKI Jan Karol (kw. 56 B VI 19)
  1196. JABŁOŃSKI Jerzy (kw. 56 C III 12)
  1197. JABŁOŃSKI Józef (kw. 26 E III 8-9)
  1198. JABŁOŃSKI Józef (kw. 70 C I 4-5)
  1199. JABŁOŃSKI Konstanty (kw. 28 M VI 22-23)
  1200. JABŁOŃSKI Zygmunt (kw. 82 A V 23)
  1201. JACEWICZ Janina (kw. 18 M V 26)
  1202. JACHIMCZYK Jerzy (kw. 40 K III 19)
  1203. JACKIEWICZ Bogdan (kw. 33 A V 17)
  1204. JACKIEWICZ Witold Jerzy (kw. 33 A IV 19)
  1205. JACKIEWICZ Witold Kajetan (kw. 33 A IV 19)
  1206. JAGACZEWSKI Ryszard (kw. 60 B VI 21)
  1207. JAGŁA Antoni (kw. 65 A III 13)
  1208. JAGNIĄTKOWSKI Zbigniew Wacław (kw. 57 B VI 21)
  1209. JAGODZIŃSKA Zofia (kw. 68 D I 32)
  1210. JAGODZIŃSKI Kazimierz (kw. 32 I III 9)
  1211. JAGODZIŃSKI Piotr (kw. 68 D I 32)
  1212. JAGODZIŃSKI Stanisław (kw. 69 E I 15)
  1213. JAGODZIŃSKI Wacław (kw. 69 E I 15)
  1214. JAHN Jan Bartłomiej (kw. 12 D II 8)
  1215. JAHN Maria (kw. 12 D II 8)
  1216. JAKIMIUK Zygmunt (kw. 45 M)
  1217. JAKOBS Stefan (kw. 38 G IV 10-11)
  1218. JAKUBAS Jan (kw. 14 R IV 7)
  1219. JAKUBCZYK Józef (kw. 41 C III 1)
  1220. JAKUBIAK Tadeusz (kw. 112 F VI 21)
  1221. JAKUBOWSKA Genowefa (kw. 18 C VI 1)
  1222. JAKUBOWSKI Jerzy (kw. 57 B III 4)
  1223. JAKUBOWSKI Stanisław (kw. 31 G IV 7)
  1224. JAKUBOWSKI Władysław (kw. 114 U XI 4)
  1225. JAMIŃSKI Władysław (kw. Jan 69 A V 14)
  1226. JANC Jerzy (kw. 63 G I 30)
  1227. JANCZAK Waleria (kw. 61 H I 19)
  1228. JANCZEWSKI Maksymilian (kw. 12 E IV 13)
  1229. JANICKA Stanisław (kw. a 92 B VI 17)
  1230. JANICKI Jerzy (kw. 92 B VI 17)
  1231. JANICKI Kazimierz (kw. 114 H 1-10)
  1232. JANICKI Kazimierz (kw. 114 H IV 10)
  1233. JANICKI Kazimierz (kw. 114 H IV 10)
  1234. JANICKI Leszek (kw. 92 B VI 17)
  1235. JANICKI Stefan (kw. 88 C III 18)
  1236. JANICKI Władysław (kw. 42 B I 12)
  1237. JANICZ-JAWORSKI Mieczysław Sławomir (kw. 10 A II 22)
  1238. JANIEC Ryszard (kw. 66 A I 10)
  1239. JANIK Wacław (kw. 21 H V 19)
  1240. JANISZEWSKI Jan (kw. 4 I III 22)
  1241. JANISZEWSKI Kazimierz (kw. 45 I VI 25)
  1242. JANISZEWSKI Mieczysław (kw. 45 A IV 18)
  1243. JANISZEWSKI Zygmunt (kw. 45 I VI 25)
  1244. JANKIEWICZ Cezaryna (kw. 37 H IV 24)
  1245. JANKIEWICZ Tadeusz (kw. 57 L VI 26)
  1246. JANKIEWICZ Zygmunt (kw. 13 A II 7)
  1247. JANKOWERNY Wojciech (kw. 50 F VI 24)
  1248. JANKOWSKI Adam (kw. 81 B III 2)
  1249. JANKOWSKI Bronisław (kw. 53 N IV 28)
  1250. JANKOWSKI Czesław (kw. 60 A V 9-11)
  1251. JANKOWSKI Edward (kw. 33 C V 12-22)
  1252. JANKOWSKI Jan (kw. 56 A VI 20)
  1253. JANKOWSKI Jan Bogdan (kw. 56 A VI 20)
  1254. JANKOWSKI Jerzy (kw. 22 B VI 5-6)
  1255. JANKOWSKI Józef (kw. 6 A)
  1256. JANKOWSKI Mieczysław (kw. 17 D VI 23-24)
  1257. JANKOWSKI Wacław (kw. 28 G III 23)
  1258. JANKOWSKI Wacław (kw. 66 D III 31)
  1259. JANOCHA Aleksander Jakub (kw. 67 H III 5)
  1260. JANOCHA Edward (kw. 67 H III 5)
  1261. JANOWICZ Henryk (kw. 81 B V 12)
  1262. JANOWICZ Wincenty Stanisław (kw. 9 E II 29)
  1263. JANOWIEC Stanisław (kw. 12 F III 7)
  1264. JANOWSKI Bolesław (kw. 110 T VI 29)
  1265. JANOWSKI Pius Antoni (kw. 90 A V 20-23)
  1266. JANOWSKI Stanisław (kw. 63 F III 22)
  1267. JANTA Roman (kw. 71 E I 1)
  1268. JANUS Leon (kw. 32 H V 10)
  1269. JANUSIK Mieczysław (kw. 76 D III 10)
  1270. JANUSZEK Eugenia (kw. 55 C II 26)
  1271. JANUSZEK Karol (kw. 55 C II 26)
  1272. JARNOTOWSKI Mieczysław (kw. 45 M)
  1273. JAROCKI Zenon (kw. 82 B III 23)
  1274. JAROŃ Janusz (kw. 94 B VI 9-10)
  1275. JAROSIŃSKA Józefa (kw. 45 L V 3)
  1276. JAROSIŃSKI Antoni (kw. 41 D VI 13)
  1277. JAROSIŃSKI Janusz (kw. 114 H 2-5)
  1278. JAROSZ Zenon (kw. 93 C III 17-18)
  1279. JAROSZ Zygmunt (kw. 52 E IV 4)
  1280. JARZEMSKI Maksymilian (kw. 110 K VI 32)
  1281. JARZĘBOWSKI Stefan Zbigniew (kw. 108 N VI 3)
  1282. JASIK Julian (kw. 14 I V 16)
  1283. JASINOWSKI Franciszek (kw. 42 D III 8)
  1284. JASIŃSKA Izabela (kw. 27 C II 30)
  1285. JASIŃSKA Jadwiga Wanda (kw. 71 B V 8)
  1286. JASIŃSKI Bronisław (kw. 14 A III 11)
  1287. JASIŃSKI Jan (kw. 19 F II 17)
  1288. JASIŃSKI Roman (kw. 90 B II 34)
  1289. JASIŃSKI Stefan (kw. 36 M II 13)
  1290. JASIŃSKI Zdzisław (kw. 39 D V 12-13)
  1291. JASKIEWICZ Jan (kw. 91 A II 2)
  1292. JASKÓŁKA Władysław (kw. 47 K I 4)
  1293. JASKULSKI Bolesław (kw. 90 B II 7)
  1294. JASTRZĘBIEC-KAMIEŃSKI Henryk (kw. 110 N IV 19)
  1295. JASTRZĘBSKA Władysława (kw. 54 F V 5)
  1296. JASTRZĘBSKI Adam (kw. 110 L I 30)
  1297. JASTRZĘBSKI Janusz (kw. 29 I VI 10)
  1298. JASTRZĘBSKI Witold (kw. 26 H III 15)
  1299. JASZCZUK Wiktoryn (kw. 25 A V 22-23)
  1300. JAŚKIEWICZ Władysław (kw. 68 A V 11)
  1301. JAWORSKI Feliks (kw. 66 B II 6)
  1302. JAWORSKI Jerzy Benedykt (kw. 55 D II 5)
  1303. JAWORSKI Maciej Henryk (kw. 27 F II 30)
  1304. JAWORSKI Stanisław (kw. 22 K VI 17)
  1305. JAWORSKI Tadeusz (kw. 22 K VI 17)
  1306. JAWORSKI Władysław (kw. 47 F IV 22)
  1307. JAWORSKI Władysław (kw. 99 A I 18)
  1308. JEDREJAS Władysław (kw. 114 H 2-5)
  1309. JEDRYCH Edward (kw. 6 E IV 26)
  1310. JEDRZEJCZAK Janusz (kw. 46 E II 30)
  1311. JELENIOWSKI Zdzisław (kw. 21 D I 26)
  1312. JELITA-PAJEWSKI Edmund (kw. 85 B IV 29)
  1313. JELITA-PAJEWSKI Władysław (kw. 85 B IV 29)
  1314. JELONEK Roman (kw. 81 D V 17)
  1315. JELONEK Zbigniew (kw. 81 D V 17)
  1316. JENDRYSZEK Jerzy (kw. 30 B I 25)
  1317. JESIOŁOWSKI Jerzy (kw. 10 D I 23)
  1318. JEUTE Wanda (kw. 30 D III 1)
  1319. JEZIAK Leonard (kw. 95 A II 25)
  1320. JEZIERSKA Halina (kw. 17 D IV 1)
  1321. JEZIERSKI Jan (kw. 8 S I 16)
  1322. JEZIERSKI Wiesław (kw. 110 L I 3)
  1323. JEŻEWSKA Helena (kw. 27 A I 1-4)
  1324. JEŻEWSKI Zbigniew (kw. 27 A I 1-4)
  1325. JEŻEWSKI Zygmunt (kw. 27 A I 1-4)
  1326. JEŻYCKI-IŻYCKI Stanisław (kw. 27 H III 17)
  1327. JĘDRASIK Jędrzej (kw. 50 B I 12)
  1328. JĘDRUCH Stanisław (kw. 59 K III 20)
  1329. JĘDRZEJEWSKA-RUFF Jadwiga (kw. 10 K II 9)
  1330. JĘDRZEJEWSKI Edward (kw. 10 K II 9)
  1331. JĘDRZEJEWSKI Jan (kw. 24 A VI 29)
  1332. JON-JONDZEL Wiktor (kw. 60 G V 16)
  1333. JOPKIEWICZ Ludwik (kw. 15 E II 13)
  1334. JORDAN Spytek Krzysztof (kw. 12 D II 8)
  1335. JORDAN-STOJOWSKA Gizela (kw. 56 B V 13)
  1336. JÓZEFOWICZ Kazik (kw. 14 L VII 8)
  1337. JÓZEFOWICZ Stanisław (kw. 14 L VII 8)
  1338. JÓZEFOWICZ Staszek (kw. 14 L VII 8)
  1339. JÓZWIKOWSKI Stanisław (kw. 61 G I 1)
  1340. JÓŹWIAK Bronisław (kw. 85 B V 23)
  1341. JÓŹWIAK Czesław (kw. 58 I I 1)
  1342. JÓŹWIAK Stanisław (kw. 51 I I 30)
  1343. JUCHNIEWICZ Edward (kw. 114 O IV 1)
  1344. JUCHNIEWICZ Zygmunt (kw. 66 E III 15)
  1345. JULSKI Cezary (kw. 28 B II 9)
  1346. JUNIK Jan (kw. 92 A I 13)
  1347. JUNOSZA GOSTOMSKA Antoni (kw. na 15 D III 1)
  1348. JUNOSZA KROSNOWSKA Maria (kw. Jadwiga 19 F V 1-2)
  1349. JUNOSZA KROSNOWSKI Zygmunt (kw. 19 F V 1-2)
  1350. JUNOSZA KROSNOWSKI Zygmunt (kw. Marian (kw. 19 F V 1-2)
  1351. JUNOSZA STĘPOWSKI Kazimierz (kw. 18 B II 27)
  1352. JUNOSZA-KROSNOWSKA Oktawia Anna (kw. 22 A II 10)
  1353. JUNOSZA-KROSNOWSKI Dariusz Miron (kw. 22 A II 10)
  1354. JUNOSZA-KROSNOWSKI Jan Antoni (kw. 22 A II 10)
  1355. JUNOSZA-KROSNOWSKI Jgnacy (kw. 22 C IV 14)
  1356. JUNOSZA-KROSNOWSKI Roman (kw. 22 A II 10)
  1357. JUNOSZA-KROSNOWSKI Ryszard (kw. 22 C IV 14)
  1358. JUNOSZA-SZANIAWSKI Juljusz (kw. 2 A II 11)
  1359. JURCZAK Paweł (kw. 34 B VI 2)
  1360. JUROWSKI Leszek Zbigniew (kw. 66 B V 13)
  1361. JURSKI Jerzy (kw. 38 L III 30)
  1362. JUSTOWSKI Edward (kw. 34 G III 3)
  1363. JUSTOWSKI Zbigniew (kw. 34 G III 3)
  1364. JUSZCZYK Edward (kw. 22 H III 25)
  1365. JUSZCZYK Wiktoria (kw. 10 B VI 9-10)
  1366. JUSZCZYK Zygmunt (kw. 22 H III 25)
  1367. JUŹWIAK Roman (kw. 32 I I 3)
  1368. Do góry

    K

  1369. KACPEROWICZ Roman (kw. 28 G III 3)
  1370. KACPRZAK Stanisław (kw. 67 H III 25)
  1371. KACPRZAK Zdzisław (kw. 8 G VI 29)
  1372. KACZMARCZYK Stefan (kw. 27 B V 22)
  1373. KACZMARCZYK Walenty (kw. 24 L V 12)
  1374. KACZMAREK Franciszek (kw. 42 K III 25)
  1375. KACZOROWSKI Tadeusz (kw. 110 H IV 14)
  1376. KACZYŃSKI Wacław (kw. 33 C V 12-22)
  1377. KACZYŃSKI Zdzisław (kw. 37 G V 1)
  1378. KADZIAK Adam (kw. 48 G VI 8)
  1379. KAFAROWSKI Edward (kw. 64 A VI 28)
  1380. KAFARSKI Mieczysław (kw. 6 A)
  1381. KAKOWSKI Aleksander (kw. 7 A I-II 1-13)
  1382. KALANDYK Józef (kw. 71 F I 6)
  1383. KALATOW Mieczysław (kw. 47 F IV 4)
  1384. KALINKA Edmund (kw. 25 C VI 5)
  1385. KALINOWSKA Danuta (kw. 81 C VI 13)
  1386. KALINOWSKA Irena (kw. 22 H VI 4)
  1387. KALINOWSKA Maria (kw. 54 F VI 6)
  1388. KALINOWSKI Czesław (kw. 30 G V 32)
  1389. KALINOWSKI Czesław (kw. 43 H III 18)
  1390. KALINOWSKI Franciszek (kw. 114 R VI 18)
  1391. KALINOWSKI Józef (kw. 5 B III 11)
  1392. KALINOWSKI Mieczysław (kw. 51 H V 13)
  1393. KALINOWSKI Mieczysław (kw. 54 F VI 19)
  1394. KALINOWSKI Stanisław (kw. 81 C VI 13)
  1395. KALINOWSKI Wiesław (kw. 72 C IV 23-24)
  1396. KALINOWSKI Włodzimierz (kw. 50 A V 14)
  1397. KALIŃSKI Antoni (kw. 8 C II 23)
  1398. KALIŃSKI Jan (kw. 59 H VI 28)
  1399. KALTENBERGH Hanna (kw. 21 D VI 29)
  1400. KALTENBERGH Lech [Lew] (kw. 21 D VI 29)
  1401. KALUPA Antoni (kw. 110 O I 23)
  1402. KAŁABUŃSKI Jan (kw. 108 F V 17)
  1403. KAŁĘBASIAK Marian (kw. 29 K II 8)
  1404. KAŁUSKA Maria (kw. 81 C VI 26)
  1405. KAŁUŻA Antoni (kw. 53 E III 18)
  1406. KAMIENIK Roman (kw. 51 A VI 32)
  1407. KAMIŃSKA Jadwiga (kw. 38 B II 10-12)
  1408. KAMIŃSKA Marta (kw. 49 I IV 10)
  1409. KAMIŃSKA Zofia (kw. 112 H V 24)
  1410. KAMIŃSKI Antoni (kw. 49 I IV 10)
  1411. KAMIŃSKI Bogumił (kw. 94 B II 21)
  1412. KAMIŃSKI Bonawentura (kw. 13 D I 14-16)
  1413. KAMIŃSKI Czesław (kw. 33 K VI 9)
  1414. KAMIŃSKI Eugeniusz (kw. 38 B II 10)
  1415. KAMIŃSKI Jerzy (kw. 65 D II 2)
  1416. KAMIŃSKI Mieczysław (kw. 81 C IV 7)
  1417. KAMIŃSKI Roman (kw. 17 E IV 37)
  1418. KAMIŃSKI Romuald (kw. 44 H IV 7)
  1419. KAMIŃSKI Stanisław (kw. 114 H 2-5)
  1420. KAMIŃSKI Stanisław (kw. 34 C VI 28)
  1421. KAMIŃSKI Stanisław (kw. 70 A II 30)
  1422. KAMIŃSKI Tadeusz (kw. 13 D I 14-16)
  1423. KAMIŃSKI Zbigniew (kw. 31 E V 18)
  1424. KAMIŃSKI Zbigniew (kw. 67 D I 5)
  1425. KAMIŃSKI Zdzisław (kw. 26 B I 16)
  1426. KAMIONEK Aleksander (kw. 71 B II 11)
  1427. KANAŁEK Stefan (kw. 108 F VI 20)
  1428. KANCLERZ Janusz (kw. 74 A VI 28)
  1429. KANIA Dominika (kw. 45 M I 7)
  1430. KANIEWSKI Eugeniusz (kw. 91 A II 16)
  1431. KANIEWSKI Ryszard (kw. 56 I IV 1)
  1432. KANOŃCZYK Edward (kw. Stefan (kw. 64 E I 21)
  1433. KANTARSKI Jerzy (kw. 28 B IV 8)
  1434. KAŃSKI Henryk (kw. 84 B I 1)
  1435. KAPA Bogusław (kw. 83 B II 12)
  1436. KAPŁUSZAK Marian (kw. 14 D I 29)
  1437. KAPUSTYŃSKA Irena (kw. 33 C V 12-22)
  1438. KAPUŚCIK Ryszard (kw. 114 H 2-5)
  1439. KAPUŚCIK Wacław (kw. 114 H 2-5)
  1440. KAPUŚCIŃSKI Dominik (kw. 35 D I 16)
  1441. KARABANOWSKA Apolonia (kw. 63 E IV 11)
  1442. KARAŚ-HANDELSMANOWA Stanisław (kw. a 85 B I 23)
  1443. KARBOWIAK Józef (kw. 91 A I 32-33)
  1444. KARBOWSKI Bohdan (kw. 108 O II 31)
  1445. KARBOWSKI Ludwik (kw. 18 A VI 23)
  1446. KARBOWSKI Ryszard (kw. 16 C VI 18)
  1447. KARBOWSKI Tadeusz (kw. 18 A VI 23)
  1448. KARCZEWSKI Konstanty (kw. 53 E VI 26)
  1449. KARELIN Mieczysław (kw. 60 C I 10)
  1450. KARŁOWICZ Henryk (kw. 45 L II 26)
  1451. KARŁOWSKI Stanisław (kw. 67 K III 23)
  1452. KARNAS Walenty Rudolf (kw. 63 C V 8)
  1453. KARNIEWSKI Adam (kw. 54 C V 16)
  1454. KAROLAK Eugeniusz (kw. 86 C VI 28-29)
  1455. KAROLKOWSKA Stanisław (kw. a 11 F IV 26)
  1456. KARPIAK Józef (kw. 68 A I 11-12)
  1457. KARPIŃSKI Franciszek (kw. 12 I I 24)
  1458. KARPIŃSKI Jan Bronisław (kw. 40 C VI 2-3)
  1459. KARPIŃSKI Jerzy (kw. 14 E V 2)
  1460. KARPIŃSKI Jerzy (kw. 2 B II 12-13)
  1461. KARPIŃSKI Jerzy (kw. 8 D V 4)
  1462. KARPIŃSKI Józef Stanisław (kw. 57 H III 5-6)
  1463. KARPIŃSKI Ryszard (kw. 8 D V 4)
  1464. KARPIŃSKI Stefan (kw. 12 I I 24)
  1465. KARPIŃSKI Tadeusz Ignacy (kw. 57 H III 5-6)
  1466. KARPIŃSKI Wojciech Leonard (kw. 36 F I 12)
  1467. KARPIS MODRZEJEWSKI Ryszard (kw. 9 E III 37-38)
  1468. KARST Kazimierz (kw. 114 H VI 27)
  1469. KARSZO-SIEDLEWSKI Marian (kw. 93 C I 2)
  1470. KARWOWSKI Andrzej Gabriel (kw. 45 A I 2)
  1471. KARWOWSKI Józef Tadeusz (kw. 59 F VI 32)
  1472. KARWOWSKI Stanisław (kw. 45 M)
  1473. KARYŁOWSKI Andrzej Bronisław (kw. 23 B V 6)
  1474. KASPEREK Stanisław (kw. 18 N VI 25)
  1475. KASPRZAK Henryk (kw. 48 C VI 14)
  1476. KASZKUR Zbigniew (kw. 112 S V 7)
  1477. KASZTELAN Wacław (kw. 33 D I 24)
  1478. KASZTELAŃSKI Józef (kw. 110 M IV 6)
  1479. KASZYMIERZ Irena (kw. 77 D II 12)
  1480. KATAŃSKI Feliks (kw. 47 D II 30)
  1481. KATUS Stanisław (kw. 78 E V 10)
  1482. KAUS Jan 22 (kw. D III 10)
  1483. KAWECKI Józef (kw. 33 D III 10)
  1484. KAWECKI Zygmunt (kw. 108 H II 1)
  1485. KAWIŃSKA Stanisław (kw. a 65 C III 5)
  1486. KAWIŃSKI Wiesław (kw. 29 E I 16)
  1487. KAWKA Jerzy (kw. 94 A I 1)
  1488. KAZIMIERCZAK Henryk (kw. 114 H 2-5)
  1489. KAZIMIERCZAK Ryszard (kw. 86 A V 7)
  1490. KAZULO Wincenty (kw. 3 C VI 1-2)
  1491. KĄDZIAŁKO Jan (kw. 17 D III 15-17)
  1492. KĄDZIELA Stefan (kw. 18 A II 14-15)
  1493. KĄKOLECKA Irena (kw. 5 D IV 1)
  1494. KĄKOLECKI Wacław (kw. 5 D IV 1)
  1495. KELLER Józef (kw. 49 D III 18-19)
  1496. KEMPA Mieczysław (kw. 27 A IV 20)
  1497. KEMPF Ferdynand (kw. 112 M III 29)
  1498. KENAR Józef (kw. 75 C I 1)
  1499. KĘDZIELSKI Eugeniusz (kw. 55 B I 30)
  1500. KĘDZIERSKI Edward (kw. 55 I III 9)
  1501. KĘDZIERSKI Jerzy (kw. 32 G I 26)
  1502. KĘDZIERSKI Leszek (kw. 56 D II 29)
  1503. KĘPKA Józef Aleksander (kw. 10 M VI 17)
  1504. KĘSICKI Zygfryd (kw. 31 F II 30-31)
  1505. KĘSKA Zygmunt (kw. 45 M)
  1506. KĘSZYCKA Nina (kw. 27 B V 1)
  1507. KIC Marian (kw. 51 D II 5-6)
  1508. KIDAWA Feliks (kw. 57 L I 5)
  1509. KIELAN Stanisław (kw. 30 E VI 5)
  1510. KIELCZYK Bolesław (kw. 70 A IV 8)
  1511. KIELCZYK Stanisław (kw. 114 T VI 5)
  1512. KIELISZCZUK Ryszard (kw. 19 E II 9)
  1513. KIELMAN Jerzy (kw. 36 B V 19-20)
  1514. KIELMAN Kazimierz (kw. 93 A II 10)
  1515. KIELMAN Zenon (kw. 36 B V 19-20)
  1516. KIELMAN Zygmunt (kw. 36 B V 19-20)
  1517. KIERCZYŃSKI, Ryszard (kw. 19 E II 9)
  1518. KIERSKI Teofil (kw. 75 A VI 8-9)
  1519. KIERSZNOWSKI Jan (kw. 22 D VI 26)
  1520. KIERWIŃSKI Włodzimierz (kw. 22 O IV 5)
  1521. KIJAK Zygmunt (kw. 112 P VI 4)
  1522. KILANOWICZ Jan (kw. 98 A I 24)
  1523. KILANOWICZ Tadeusz (kw. 98 A I 24)
  1524. KILANOWICZ Zbigniew (kw. 98 A I 24)
  1525. KILAŃSKI Zygmunt (kw. 57 F V 8)
  1526. KILIŃSKI Zbigniew (kw. 49 D IV 24)
  1527. KILISZEK Stanisław (kw. 9 D I 16)
  1528. KIMACZYŃSKI Józef (kw. 112 H I 34)
  1529. KISIEL Antoni (kw. 51 G II 12)
  1530. KISIELIŃSKI Michał Antoni (kw. 37 C II 8-9)
  1531. KISIELSKI Błażej (kw. 6 A)
  1532. KISKIEWICZ Stefan (kw. 114 H 1-10)
  1533. KISKIEWICZ Stefan (kw. 114 H II 6)
  1534. KLACZYŃSKI Marian Wacław (kw. 108 I VI 3)
  1535. KLAMA Franciszek (kw. 45 M)
  1536. KLAUDZIŃSKA Bronisław (kw. a 63 L I 5)
  1537. KLEĆ-PILEWSKI Bernard (kw. 15 B II 10)
  1538. KLEMENSIEWICZ Mieczysław (kw. 16 M VII 11)
  1539. KLEMENTOWICZ Henryk (kw. 114 H 1-10)
  1540. KLEMENTOWICZ Henryk (kw. 114 H IV 10)
  1541. KLESZCZ Zofia Roman (kw. a 17 A V 23)
  1542. KLICH Maxymilian (kw. 55 E II 23-24)
  1543. KLIMASZEWSKI Ksawery (kw. 25 B III 31)
  1544. KLIMKOWSKA Janina (kw. 87 A VI 8)
  1545. KLIMKOWSKI Adolf (kw. 87 A VI 8)
  1546. KLUCZYŃSKI Feliks (kw. 50 A I 9)
  1547. KLUCZYŃSKI Józef (kw. 75 E III 6)
  1548. KLUCZYŃSKI Rajmund Seweryn (kw. 63 E V 12)
  1549. KLUK Stefan (kw. 79 D I 17)
  1550. KŁOKOSIŃSKI Władysław (kw. 39 B V 10)
  1551. KŁOPOTOWSKI Henryk (kw. 110 G III 19)
  1552. KŁOSEK Stanisław (kw. 38 A VI 12)
  1553. KŁOSOWSKA Adela (kw. 62 G II 31)
  1554. KŁOSOWSKA Gabryela (kw. 58 D IV 3)
  1555. KŁOSOWSKA Ignacja (kw. 93 A I 7)
  1556. KŁOSOWSKI Kacper Józef (kw. 80 D III 33)
  1557. KŁOSS Henryk (kw. 32 H VI 29)
  1558. KŁOSS Tadeusz (kw. 96 B III 18)
  1559. KŁOSSOWSKI Andrzej (kw. 22 H II 30-31)
  1560. KŁOSS-ZAKRZEWSKA Wacława (kw. 96 B III 18)
  1561. KŁUNEJKO Stanisław (kw. 65 G II 17)
  1562. KMIECIŃSKI Kazimierz (kw. 30 H V 16)
  1563. KMITOWA Lidia (kw. 72 E VI 20)
  1564. KOBENDZA Zbigniew (kw. 37 I V 10)
  1565. KOBERT Cecylia z d. szulińska (kw. 53 F IV 4)
  1566. KOBERT Marek (kw. 53 F IV 4 ; zm.25.X.2013)
  1567. KOBERT Zygmunt (kw. 53 F IV 4)
  1568. KOCHAŃSKI Jerzy (kw. 38 A I 3-4)
  1569. KOCISZEWSKI Antoni (kw. 21 G VI 8)
  1570. KOCISZEWSKI Konstanty (kw. 45 M)
  1571. KOCZWARSKI Michał (kw. 11 B V 7)
  1572. KOCZWARSKI Władysław (kw. 11 B V 7)
  1573. KŐHLER Zbigniew (kw. 41 C II 13)
  1574. KOJRO Waldemar (kw. 67 K V 22)
  1575. KOKOCIŃSKA Honorata (kw. 14 G I 19)
  1576. KOKOSIŃSKI Wacław (kw. 33 C V 12-22)
  1577. KOKOSZKIEWICZ Henryk (kw. 14 B I 15-16)
  1578. KOKOSZKIEWICZ Henryk Piotr (kw. 14 B I 15-16)
  1579. KOKOSZKO Jadwiga (kw. 110 L VI 16)
  1580. KOKOSZKO Witold (kw. 110 L VI 16)
  1581. KOLANOWSKI Jerzy (kw. 3 B I 13-14)
  1582. KOLCZYŃSKI Antoni (kw. 32 C III 14)
  1583. KOLENDA Władysław (kw. 50 F VI 5)
  1584. KOLEŃSKI Wacław (kw. 31 A II 17)
  1585. KOŁACZEWSKI Franciszek (kw. 4 A V 2)
  1586. KOŁACZKOWSKI Jerzy (kw. 12 B VI 31)
  1587. KOŁAKOWSKI Jerzy (kw. 14 L V 25)
  1588. KOŁAKOWSKI Mieczysław (kw. 114 H 2-5)
  1589. KOŁAKOWSKI Piotr (kw. 39 C II 23)
  1590. KOŁAKOWSKI Ryszard (kw. 78 C I 9)
  1591. KOŁAKOWSKI Stefan (kw. 73 D V 5)
  1592. KOŁAKOWSKI Tadeusz (kw. 14 L V 25)
  1593. KOŁDOŃ Marian (kw. 37 D III 14)
  1594. KOŁODZIEJCZYK Tadeusz (kw. 69 I III 7)
  1595. KOŁOWIECKI Mieczysław (kw. 94 A V 7)
  1596. KOŁPAK Józef (kw. Feliks 26 F I 22)
  1597. KOMAR Józef (kw. 114 O VII 9)
  1598. KOMAR Stanisław (kw. 74 D I 18)
  1599. KOMENDACKI Piotr (kw. 48 B V 28)
  1600. KOMINEK Apolinary (kw. 11 E VI 39)
  1601. KOMINEK Kazimierz (kw. 28 A VI 13-14)
  1602. KOMINEK Roman (kw. 28 A VI 13-14)
  1603. KOMOŃ Zygmunt (kw. 34 B II 31)
  1604. KOMORNICKA Janina (kw. 57 A III 18)
  1605. KOMOROWSKA MariAnna (kw. 46 C III 17)
  1606. KOMOROWSKI Tadeusz (kw. 36 K IV 29)
  1607. KOMOROWSKI Tadeusz (kw. 37 E V 26)
  1608. KONARSKI Edward (kw. 79 C VI 14)
  1609. KONARSKI Tadeusz (kw. 52 A III 33-34)
  1610. KONARSKI Wacław (kw. 114 H 2-5)
  1611. KONCA Stanisław (kw. 52 F I 20)
  1612. KONDRACKI Wacław (kw. 83 D V 28)
  1613. KONDRAKIEWICZ Krystyna (kw. 112 F III 20)
  1614. KONIECZNA Władysława (kw. 90 B V 24)
  1615. KONIECZNY Stanisław (kw. 26 I VI 32)
  1616. KONIECZNY Wacław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  1617. KONIŃSKI Kazimierz (kw. 14 R III 17)
  1618. KONKOWSKA Aniela (kw. 45 K VII 1)
  1619. KONONOWICZ Edmund (kw. 79 E IV 24)
  1620. KONONOWICZ Irena (kw. 11 F II 19)
  1621. KONOPA Janusz (kw. 34 K II 18)
  1622. KONOPACKA-MATUSZEWSKA-SZCZERBIŃSKA Halina (kw. 67 D I 26)
  1623. KONOPACKI Ryszard (kw. 42 D IV 25-26)
  1624. KONOPCZYŃSKI Henryk (kw. 19 F I 20)
  1625. KONOPKA Andrzej Wojciech (kw. 20 K I 24)
  1626. KONOPKA Czesław (kw. 34 K III 5)
  1627. KONOPKA Jan (kw. 114 O IV 8)
  1628. KONOWROCKI Aleksander (kw. 100 A II 25)
  1629. KOPALIŃSKI Zenobiusz (kw. 60 A I 8)
  1630. KOPCIŃSKI Stanisław (kw. 79 E I 31)
  1631. KOPCZYŃSKI Józef (kw. 30 L VI 32)
  1632. KOPCZYŃSKI Józef (kw. 30 L VI 32)
  1633. KOPCZYŃSKI Kajetan (kw. 42 K I 27)
  1634. KOPCZYŃSKI Wacław (kw. 50 A VI 8)
  1635. KOPECKA Wanda (kw. 55 M VI 8)
  1636. KOPEĆ Jan (kw. 60 G II 23-24)
  1637. KOPEĆ Konrad Tadeusz (kw. 23 E VI 30-31)
  1638. KOPEĆ Leonard (kw. 43 E V 11)
  1639. KOPERKIEWICZ Ignacy (kw. 53 B VI 11-12)
  1640. KOPROWSKA Eugenia (kw. 64 C IV 2)
  1641. KOPROWSKI Edward (kw. 19 A VI 31)
  1642. KOPROWSKI Modest (kw. 66 B II 12)
  1643. KORABIOWSKA Krystyna (kw. 3 B I 27)
  1644. KORAL Jerzy (kw. 10 B II 6)
  1645. KORANECKA-ZATOPIAŃSKA Felicja (kw. 26 G II 25)
  1646. KORCINSKI Stefan (kw. 6 G V 25)
  1647. KORDOWSKI Lech (kw. 49 A III 10-11)
  1648. KORDYASZ Zbigniew (kw. 51 L II 16)
  1649. KOREJWO Eugenia (kw. 26 D III 12)
  1650. KOREJWO Tadeusz (kw. 26 D III 12)
  1651. KOREK Władysław (kw. 87 C I 7)
  1652. KORFF-KAWECKA Helena (kw. 108 H II 1)
  1653. KORNACKI Jerzy (kw. 114 H 2-5)
  1654. KORNATOWSKA Irena (kw. 73 A III 3-4)
  1655. KORNATOWSKI Jan (kw. 22 B IV 31)
  1656. KORNATOWSKI Wiktor Seweryn (kw. 73 A III 3-4)
  1657. KORNELUK Bogdan (kw. 23 A II 29)
  1658. KÖRNER Izydor (kw. 2 C IV 20)
  1659. KORNIAK Barbara (kw. 24 P I 13)
  1660. KORNIAK Halina (kw. 24 P I 13)
  1661. KORNIAK Tadeusz (kw. 24 P I 13)
  1662. KOROWAJCZYKOWA Halina (kw. 37 A VI 25)
  1663. KORWIN OLSZEWSKI Józef (kw. 77 D I 25)
  1664. KORWIN SZYMANOWSKI Bolesław (kw. 60 B I 14-15)
  1665. KORYCKI Tadeusz (kw. 18 L III 28)
  1666. KORYTNIK LOWENSTEIN Aleksander (kw. 33 C V 12-22)
  1667. KOSICKA Jadwiga Małgorzata (kw. 58 A I 31)
  1668. KOSIERADZKI Jan (kw. 68 A III 31)
  1669. KOSIOREK Michał (kw. 90 B IV 9)
  1670. KOSK Antoni (kw. 15 F VI 8)
  1671. KOSK Jadwiga (kw. 81 B III 2)
  1672. KOSK Paweł (kw. 81 B III 2)
  1673. KOSOWICZ Anthony (kw. 15 F VI 25)
  1674. KOSOWSKI Marian (kw. 51 I I 16)
  1675. KOSSAKOWSKI Remigiusz (kw. 13 A II 14)
  1676. KOSSOWICZ Wacław (kw. 33 C V 12-22)
  1677. KOSSOWSKI Marian (kw. 63 F I 19)
  1678. KOSSOWSKI Stanisław (kw. 63 F I 19)
  1679. KOSSUT Jerzy (kw. 95 A VI 7)
  1680. KOSSUTH Jan (kw. 51 F V 10)
  1681. KOSTRZEWA Franciszek (kw. 63 A VI 15)
  1682. KOSTRZYCA Henryk (kw. 13 B VI 24)
  1683. KOSTULSKI Marian (kw. 31 D V 22)
  1684. KOSZEWSKI Henryk (kw. 112 P I 16)
  1685. KOŚCIANEK Stanisław (kw. 6 A)
  1686. KOŚCIELEWSKA MariAnna (kw. 24 I IV 7)
  1687. KOŚCIELEWSKI Józef (kw. 24 I IV 7)
  1688. KOŚMIDER-ORZELSKI E. (kw. 112 R VI 25)
  1689. KOŚNIK Stanisław (kw. 26 M IV 16)
  1690. KOTOWSKI Stanisław (kw. 6 A)
  1691. KOTOWSKI Wacław (kw. 10 O I 8)
  1692. KOTOWSKI Zdzisław (kw. 24 D I 15)
  1693. KOTUS Tadeusz (kw. 8 D I 4)
  1694. KOTYŃSKI Bronisław (kw. 5 E IX 27)
  1695. KOWAL Stanisław (kw. 35 K I 15)
  1696. KOWALCZYK Edward Jakub (kw. 83 D VI 32)
  1697. KOWALCZYK Helena (kw. 83 D VI 32)
  1698. KOWALCZYK Jan (kw. 40 B I 22)
  1699. KOWALCZYK Józef (kw. 110 L V 13-14)
  1700. KOWALCZYK Ludwik (kw. 42 G V 9)
  1701. KOWALCZYK Stanisław (kw. 41 I II 23)
  1702. KOWALCZYK Stanisław (kw. 53 I II 7)
  1703. KOWALCZYK Tadeusz (kw. 26 L II 5)
  1704. KOWALCZYK Zygmunt (kw. 37 A I 19)
  1705. KOWALEWSKA Salomea Krystyna (kw. 112 K IV 13)
  1706. KOWALEWSKI Franciszek (kw. 10 K V 11)
  1707. KOWALEWSKI Jerzy (kw. 4 R II 14)
  1708. KOWALEWSKI Józef (kw. 35 C IV 5)
  1709. KOWALEWSKI Kazimierz (kw. 48 C IV 8)
  1710. KOWALIK Edward (kw. 75 G IV 11)
  1711. KOWALÓWCZANY Zdzisław (kw. 38 A IV 11)
  1712. KOWALSKA Danuta (kw. 45 M VII 31)
  1713. KOWALSKA Maria (kw. 10 C V 30)
  1714. KOWALSKA Stefania (kw. 40 F III 19)
  1715. KOWALSKA Zofia (kw. 53 E II 1)
  1716. KOWALSKA-CYBULSKA Zofia (kw. 40 F III 19)
  1717. KOWALSKI Aleksander Marek (kw. 43 D II 30)
  1718. KOWALSKI Czesław (kw. 38 K VI 4)
  1719. KOWALSKI Henryk (kw. 9 B II 8)
  1720. KOWALSKI Jerzy (kw. 60 H II 16)
  1721. KOWALSKI Jerzy (kw. 67 I IV 28)
  1722. KOWALSKI Józef (kw. 14 K V 20)
  1723. KOWALSKI Kazimierz (kw. 45 H V 20)
  1724. KOWALSKI Kazimierz (kw. 94 B V 3)
  1725. KOWALSKI Ryszard (kw. 89 B I 21-22)
  1726. KOWALSKI Stanisław (kw. 12 F V 13)
  1727. KOWALSKI Stanisław (kw. 28 H VI 16-17)
  1728. KOWALSKI Stanisław (kw. 56 A VI 33)
  1729. KOWALSKI Stanisław (kw. 6 A)
  1730. KOWALSKI Wacław (kw. 43 A I 28)
  1731. KOWALSKI Władysław (kw. 67 I IV 28)
  1732. KOWALSKI Wojciech (kw. 20 N IV 11)
  1733. KOWALSKI Zbigniew Józef (kw. 43 D II 30)
  1734. KOWALSKI Zygmunt (kw. 87 B II 21)
  1735. KOWZA Stanisław (kw. 10 B IV 21)
  1736. KOZAK Halina (kw. 92 A VI 20)
  1737. KOZARSKI Zbigniew (kw. 71 B I 14)
  1738. KOZER-ŁUCZYŃSKA Mieczysława (kw. 71 F II 18)
  1739. KOZERSKI Wacław (kw. 12 I VI 29)
  1740. KOZIARSKI Antoni (kw. 26 C I 7)
  1741. KOZICZYŃSKI Zbigniew (kw. 90 C II 13)
  1742. KOZIEROWSKA Leonia (kw. 49 D V 18)
  1743. KOZIK Marta (kw. 112 K IV 1)
  1744. KOZŁOWSKI Czesław (kw. 28 B IV 5-6)
  1745. KOZŁOWSKI Czesław (kw. 70 B II 15)
  1746. KOZŁOWSKI Eugeniusz (kw. 112 G IV 23)
  1747. KOZŁOWSKI Henryk (kw. 33 C V 12-22)
  1748. KOZŁOWSKI Mieczysław (kw. 114 H 1-10)
  1749. KOZŁOWSKI Narcyz (kw. 28 B IV 5-6)
  1750. KOZŁOWSKI Ryszard (kw. 72 E I 23-24)
  1751. KOZŁOWSKI Witold (kw. 72 E I 23-24)
  1752. KOZŁOWSKI Zdzisław (kw. 72 E I 23-24)
  1753. KOZMIN Arkadiusz (kw. 10 A I 9-10)
  1754. KOŻUCHOWSKI Józef Bolesław (kw. 12 D III 31)
  1755. KRACZKIEWICZ Henryk (kw. 56 A VI 19)
  1756. KRAJEWSKA Stanisław (kw. a 65 C III 5)
  1757. KRAJEWSKI Franciszek (kw. 50 K I 28)
  1758. KRAJEWSKI Franciszek (kw. 6 A)
  1759. KRAKOWIAK Franciszek (kw. 14 MUR 8)
  1760. KRASIŃSKI Michał (kw. 5 C III 12)
  1761. KRASKA Lech (kw. 14 E IV 7)
  1762. KRASNODĘBSKI Wiktor (kw. 82 A I 15-16)
  1763. KRASNODĘBSKI Zygmunt (kw. 82 A I 15-16)
  1764. KRASNOWOLSKI Józef (kw. 24 K IV 22)
  1765. KRASOWSKA Barbara (kw. 92 A V 2)
  1766. KRASSOWSKI Tadeusz (kw. 49 I IV 10)
  1767. KRAŚKIEWICZ Florian (kw. 14 K IV 13)
  1768. KRAŚNIEWSKI Tadeusz (kw. 33 C V 12-22)
  1769. KRAWCZAK Jan (kw. 35 F VI 6)
  1770. KRAWCZYK Andrzej Kryspin (kw. 40 K VI 1-2)
  1771. KRAWCZYK Franciszek Ksawery (kw. 39 G VI 29)
  1772. KRAWCZYK Józef (kw. 42 H II 32)
  1773. KRAWCZYK Kazimierz (kw. 34 A IV 22)
  1774. KRAWCZYK Mieczysław Władysław (kw. 10 O III 1)
  1775. KRAWCZYK Władysław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  1776. KRAWUCKI Ryszard Jan (kw. 42 G VI 29)
  1777. KRECIŃSKI Mirosław (kw. 10 B V 22-23)
  1778. KREŁOWSKI Czesław (kw. 84 D V 19)
  1779. KRET Eugeniusz (kw. 46 C V 20)
  1780. KRETOWICZ Jan (kw. 33 E IV 20)
  1781. KRĘGIEL Józef (kw. 112 L V 28)
  1782. KROC Czesław (kw. 80 E III 12)
  1783. KROPINIEWICZ Mieczysław (kw. 4 D IV 23)
  1784. KROWICKI Jan (kw. 16 A I 8-9)
  1785. KRÓL Bogumił (kw. 5 B I 26)
  1786. KRÓL Franciszek (kw. 21 F VI 16)
  1787. KRÓL Kazimierz (kw. 73 A V-VI 17-19)
  1788. KRÓL Stanisław (kw. 54 A II 25)
  1789. KRÓL Tadeusz (kw. 24 F VI 26)
  1790. KRÓL Zygmunt (kw. 31 D II 14)
  1791. KRÓLAK Zbigniew (kw. 28 E IV 32-33)
  1792. KRÓLIK Stanisław (kw. 6 A)
  1793. KRÓLIKOWSKA Józefa (kw. 57 G V 22)
  1794. KRÓLIKOWSKi Franciszek (kw. 112 J III 24)
  1795. KRÓLIKOWSKI Henryk Aleksander (kw. 42 K I 25)
  1796. KRÓLIKOWSKI Jan (kw. 76 D V 27)
  1797. KRÓLIKOWSKI Janusz Oskar (kw. 64 H II 10)
  1798. KRÓLIKOWSKI Stanisław (kw. 73 C V 10)
  1799. KRÓLIKOWSKI Tadeusz (kw. 70 C VI 29)
  1800. KRUK Wiesław Zbigniew (kw. 24 M V 11)
  1801. KRUPA Czesław (kw. 15 G I 18)
  1802. KRUPA Tadeusz (kw. 16 D I 24)
  1803. KRUPA Zygmunt (kw. 26 M II 11)
  1804. KRUPIŃSKA Lucylla (kw. 39 B V 23)
  1805. KRUPIŃSKI Andrzej (kw. 48 F IV 15)
  1806. KRUPIŃSKI Jan (kw. 59 B VI 29)
  1807. KRUPIŃSKI Ludwik (kw. 33 D I 5)
  1808. KRUPIŃSKI Piotr (kw. 59 B VI 29)
  1809. KRUPKO Stefan (kw. 8 N VI 18)
  1810. KRUPSKI Stanisław (kw. 6 A)
  1811. KRUSZECKI Stefan (kw. 33 C V 12-22)
  1812. KRUSZEWSKI Albin (kw. 26 H IV 18)
  1813. KRUSZEWSKI Jan (kw. 17 B VI 27)
  1814. KRUSZEWSKI Wacław (kw. 52 D VI 16-17)
  1815. KRUSZYŃSKI Marian (kw. 43 C I 23)
  1816. KRYPSKI Jan (kw. 28 G II 27)
  1817. KRYSIŃSKI Janusz (kw. 92 A II 3)
  1818. KRYSIŃSKI Roman (kw. 4 N IV 29)
  1819. KRYSKA Jan (kw. 58 G I 12)
  1820. KRYSKA Zbigniew (kw. 58 G I 12)
  1821. KRYSTOSIAK Mieczysław (kw. 16 D VI 5)
  1822. KRYSTYNIAK Mieczysław (kw. 88 C VI 3)
  1823. KRZEMIENIEWSKI Henryk (kw. 15 C II 17)
  1824. KRZEMIŃSKI Eugeniusz (kw. 12 G III 15)
  1825. KRZEMIŃSKI Jan (kw. 112 N IV 24)
  1826. KRZEŚLAK Stanisław (kw. a 110 O VI 20)
  1827. KRZYCKI Józef (kw. 84 B III 6)
  1828. KRZYSZTOFOWICZ Tomasz (kw. 25 E IV 5-6)
  1829. KRZYŚPIAK Tadeusz (kw. 40 B V 21)
  1830. KRZYWIEC Maria (kw. 29 A V 7)
  1831. KRZYŻANOWSKA Lucyna (kw. 81 A III 23)
  1832. KRZYŻEWSKI Jerzy (kw. 12 G I 24)
  1833. KRZYŻEWSKI Wincenty (kw. 12 A VI 16)
  1834. KSIĄŻEK Leonard (kw. 75 C III 8-9)
  1835. KSIĄŻEK Stanisław (kw. 36 B VI 25)
  1836. KUBA Jan (kw. 98 A VI 3)
  1837. KUBALSKI Henryk (kw. 24 E I 24)
  1838. KUBALSKI Tadeusz (kw. 32 H I 15)
  1839. KUBIAK Helena (kw. 108 G I 6-8)
  1840. KUBIAK Kazimierz (kw. 23 B IV 28)
  1841. KUBIAK Stefan (kw. 40 A II 14)
  1842. KUBIAK Zbigniew (kw. 15 D I 5)
  1843. KUBICKI Hieronim (kw. 61 A VI 14)
  1844. KUBICKI Tadeusz (kw. 40 B IV 33)
  1845. KUBIEŃ Danuta (kw. 36 B I 4)
  1846. KUBIK Stanisław (kw. 9 C III 18)
  1847. KUBUJ Jerzy (kw. 58 A III 30)
  1848. KUBUJ Tadeusz (kw. 5 B VI 5-6)
  1849. KUC Tadeusz (kw. 85 D I 32)
  1850. KUCHARSKA Helena (kw. 40 G III 3-5)
  1851. KUCHARSKI Jan (kw. 86 A III 8)
  1852. KUCHARSKI Józef (kw. 81 D VI 3-4)
  1853. KUCHARSKI Klemens (kw. 86 A III 8)
  1854. KUCHARSKI Wacław (kw. 65 E II 25-26)
  1855. KUCHARSKI Wacław (kw. 87 B III 8)
  1856. KUCIA Tomasz (kw. 99 A IV 6)
  1857. KUCIAK Jan (kw. 110 O VI 14)
  1858. KUCZAK Mieczysław (kw. 52 H V 28)
  1859. KUCZEWSKI Franciszek (kw. 2 B III 18-19)
  1860. KUCZKOWSKI Władysław (kw. 55 B IV 10)
  1861. KUCZMIEROWSKI Jerzy (kw. 2 T I 33)
  1862. KUCZYŃSKI Wacław (kw. 49 F VI 13)
  1863. KUCZYŃSKI Władysław (kw. 37 A VI 25)
  1864. KUĆ Stefan (kw. 5 B III 10)
  1865. KUDLIŃSKI Romuald (kw. 79 C I 18-19)
  1866. KUDŁA Antoni Julian (kw. 110 I II 1)
  1867. KUGACZEWSKI Wacław (kw. 45 M I 3)
  1868. KUHN Stanisław (kw. 48 G VI 3)
  1869. KUJAWA Władysław (kw. 114 O I 29)
  1870. KUJAWSKI Hieronim (kw. 37 E II 7)
  1871. KULEJOWSKI Tadeusz Jerzy (kw. 114 U V 16)
  1872. KULESZA Bronisław (kw. 6 A)
  1873. KULESZA Franciszek (kw. 53 D V 7)
  1874. KULESZA Stanisław (kw. 110 P I 7)
  1875. KULESZA Stanisław (kw. 50 B V 12-13)
  1876. KULIGOWSKI Kazimierz (kw. 54 K I 3)
  1877. KULIKOWSKI Edward (kw. 59 M V 29)
  1878. KULIŃSKI Henryk (kw. 42 B I 21)
  1879. KULISZEWSKI Maciej Bogdan (kw. 36 B III 1)
  1880. KULPOWICZ Witold (kw. 114 H I 26)
  1881. KUŁAKOWSKA Halina (kw. 12 A V 25)
  1882. KUMALSKI Lech (kw. 57 A VI 22)
  1883. KUMANIECKI Michał (kw. 12 B VI 25)
  1884. KUMAŃSKI Mieczysław (kw. 71 G III 28)
  1885. KUMASKI Henryk (kw. 25 D V 11)
  1886. KUNIKOWSKI Stanisław (kw. 33 D I 1-2)
  1887. KUNOWSKA Maria (kw. 94 B V 8)
  1888. KUNOWSKI Wacław (kw. 94 B V 8)
  1889. KUŃCZYK Włodzimierz (kw. 82 A III 22)
  1890. KUPIEWSKI Aleksander (kw. 61 F IV 4)
  1891. KUPIS Henryk (kw. 35 F IV 28)
  1892. KUPISEK Andrzej Mirosław (kw. 114 R MUR 28)
  1893. KUR Władysław (kw. 51 I I 25)
  1894. KUR Zdzisław (kw. 48 E VI 19)
  1895. KURAN Zygmunt (kw. 112 P I 17)
  1896. KURCZEWSKA Maria (kw. 82 B II 29)
  1897. KURCZYŃSKI Andrzej (kw. 11 B VI 17)
  1898. KUREK Saturnin (kw. 58 H IV 10)
  1899. KURKUS Wacław (kw. 20 A I 28-29)
  1900. KUROWSKA Bożena (kw. 35 D III 16-17)
  1901. KUROWSKI Włodzimierz (kw. 112 N IV 19-20)
  1902. KUROWSKI Zdzisław (kw. 38 B VI 30)
  1903. KURZĄTKOWSKI Marek (kw. 37 K I 30)
  1904. KURZYCKI Marian (kw. 61 K I 11)
  1905. KURZYDŁO Piotr (kw. 50 I III 21)
  1906. KURZYDŁOWSKI Leopold (kw. 114 H 1-10)
  1907. KURZYDŁOWSKI Leopold (kw. 114 H II 6)
  1908. KURZYN Alicja (kw. 114 M VII 6-7)
  1909. KURZYN Bogdan (kw. 114 M VII 6-7)
  1910. KURZYN Jadwiga (kw. 114 M VII 6-7)
  1911. KURZYN Stanisław (kw. 114 M VII 6-7)
  1912. KUSAL Henryk (kw. 72 C II 2)
  1913. KUSIŃSKI Jan (kw. 24 L III 16)
  1914. KUSTOSZ Zygmunt (kw. 110 M III 28)
  1915. KUSZNER Wiesław (kw. 69 G I 11)
  1916. KUŚ Stefan (kw. 48 D III 18-19)
  1917. KUŚNIERKIEWICZ Zdzisław (kw. 91 C III 5)
  1918. KUTHAN Eugeniusz (kw. 14 C I 6-7)
  1919. KUTHAN Zbigniew (kw. 14 C I 6-7)
  1920. KUZEMKOW Piotr (kw. 114 H 1-10)
  1921. KUZEMKOW Piotr (kw. 114 H II 6)
  1922. KUZIEMSKI Antoni (kw. 6 A)
  1923. KUZIŃSKI Jerzy (kw. 66 C IV 25)
  1924. KUŹMA Konstanty (kw. 33 F I 3)
  1925. KUŹNICKI Feliks (kw. 14 A I 14)
  1926. KWAPISZEWSKA Danuta (kw. 33 A VI 2)
  1927. KWAPISZEWSKA Eugenia (kw. 54 B V 19)
  1928. KWAPISZEWSKA Julia (kw. 33 A VI 2)
  1929. KWAPISZEWSKI Stanisław (kw. 54 B V 19)
  1930. KWAPISZEWSKI Władysław (kw. 33 A VI 2)
  1931. KWASEK Tomasz (kw. 73 A V-VI 17-19)
  1932. KWAŚNIEWSKI Władysław (kw. 40 A I 6-7)
  1933. KWIATKOWSKA Franciszka (kw. 40 A IV 18)
  1934. KWIATKOWSKA Halina (kw. 45 K VII 29)
  1935. KWIATKOWSKA Halina (kw. 86 B III 9)
  1936. KWIATKOWSKI Benwenty Antoni (kw. 90 A V 20-23)
  1937. KWIATKOWSKI Edward (kw. 7 B III 27)
  1938. KWIATKOWSKI Eugeniusz (kw. 85 A V 26)
  1939. KWIATKOWSKI Jan Bronisław (kw. 92 A IV 21)
  1940. KWIATKOWSKI Wiesław (kw. 4 S V 3-4)
  1941. KWIATKOWSKI Zenon Kazimierz (kw. 24 A I 2)
  1942. KWIECIŃSKA Józefa (kw. 36 E II 27)
  1943. KWIECIŃSKI Kazimierz (kw. 91 B III 27)
  1944. KWIECIŃSKI Wojciech (kw. 64 A V 2)
  1945. KWIECIŃSKI Zdzisław (kw. 80 C IV 12)
  1946. Do góry

    L

  1947. LACY Michał (kw. 14 C I 20)
  1948. LAMPRYCH Józef (kw. 40 M II 9)
  1949. LANCARES Zbigniew (kw. 4 M I 26)
  1950. LANG Waleria (kw. 110 L III 2)
  1951. LANGIERT Ryszard (kw. 39 A I 12)
  1952. LANGIEWICZ Edmund (kw. 4 E IV 20)
  1953. LANKAJTES Wanda Stefania (kw. 7 A VI 9-12)
  1954. LASKOWSKA Wanda (kw. 108 T III 15)
  1955. LASKOWSKI Edward Piotr (kw. 8 M I 22)
  1956. LASKOWSKI Franciszek (kw. 33 D IV 3-4)
  1957. LASKOWSKI Rajmund (kw. 25 A I 30)
  1958. LASOTA Edward (kw. 41 C IV 13)
  1959. LATUSZEK Edward (kw. 33 B III 24)
  1960. LAUDY Stanisław (kw. 6 A)
  1961. LEDER-LECHOWSKI (kw. 88 C II 1)
  1962. LEGUTKO Eugeniusz (kw. 47 H V 23)
  1963. LEICHTFRIED Emma (kw. 52 F VI 16)
  1964. LEJCHTE Zdzisław (kw. 41 F V 30)
  1965. LEJDER Tadeusz (kw. 61 C IV 1)
  1966. LEKSOWSKI Stanisław (kw. 97 A II 1)
  1967. LELENO Janusz (kw. 8 B V 2)
  1968. LELENO Romuald (kw. 41 C IV 23)
  1969. LENARCZYK Piotr (kw. 41 B V 25)
  1970. LENARD Barbara (kw. 112 H V 24)
  1971. LENARD Jerzy (kw. 30 H III 25)
  1972. LENCZEWSKI Stanisław (kw. 59 B VI 10)
  1973. LENKIEWICZ Wacław (kw. 72 A IV 13)
  1974. LEPA Bronisław (kw. 26 E III 20-21)
  1975. LEPIARZ Andrzej Ludwik (kw. 34 A IV 1-2)
  1976. LEPIARZ Ludwik (kw. 34 A IV 1-2)
  1977. LEPPERT Piotr (kw. 108 O II 7)
  1978. LESIAK Bolesław (kw. 57 I V 1)
  1979. LESIAK Marian (kw. 93 C IV 4)
  1980. LESZCZYŃSKI Bogumił Jan (kw. 71 B II 31)
  1981. LESZCZYŃSKI Edward (kw. 35 D II 4)
  1982. LESZCZYŃSKI Marian (kw. 79 D II 17)
  1983. LESZCZYŃSKI Rajmund Antoni (kw. 79 C I 21)
  1984. LESZEBRANDT Leokadia (kw. 41 H IV 37)
  1985. LEŚNIAK Zofia (kw. 45 F IV 6)
  1986. LEŚNIEWSKI Teofil (kw. 19 A IV 2-3)
  1987. LEUFERSKI Czesław (kw. 1 B I 22-26)
  1988. LEWACZ Edward (kw. 18 A V 31)
  1989. LEWANCZYK Irena (kw. 114 H 1-10)
  1990. LEWANCZYK Irena (kw. 114 H II 6)
  1991. LEWANDOWICZ Ryszard (kw. 49 A V 1-2)
  1992. LEWANDOWSKI Aleksander (kw. 42 A V 1)
  1993. LEWANDOWSKI Artur (kw. 12 M III 11)
  1994. LEWANDOWSKI Bolesław (kw. 71 G V 4)
  1995. LEWANDOWSKI Edward (kw. 52 C III 24)
  1996. LEWANDOWSKI Eugeniusz (kw. 92 C VI 4)
  1997. LEWANDOWSKI Franciszek (kw. 14 R VI 4)
  1998. LEWANDOWSKI Jan (kw. 71 A I 1-3)
  1999. LEWANDOWSKI Jan Adam (kw. 59 F III 6)
  2000. LEWANDOWSKI Mieczysław (kw. 38 A V 30)
  2001. LEWANDOWSKI Tadeusz (kw. 4 P VII 4)
  2002. LEWANDOWSKI Tadeusz (kw. 6 A)
  2003. LEWANDOWSKI Wacław (kw. 114 U I 20)
  2004. LEWANDOWSKI Zbigniew (kw. 114 H 2-5)
  2005. LEWANDOWSKI Zbigniew (kw. 52 B III 4-5)
  2006. LEWANDOWSKI Zbigniew (kw. 7 B III 22)
  2007. LEWANDOWSKI Zygmunt (kw. 83 D I 15)
  2008. LEWAŃSKI Kazimierz (kw. 20 N IV 23)
  2009. LEWCZUK Andrzej (kw. 45 A IV 26)
  2010. LEWCZUK Mieczysław (kw. 30 C IV 31)
  2011. LEWICKI Stanisław (kw. 92 A II 5)
  2012. LEWIŃSKI Janusz (kw. 60 G IV 11)
  2013. LEWON Rozalia (kw. 14 E II 5)
  2014. LICHNIAK Eugeniusz (kw. 22 L V 14)
  2015. LICHOMSKI Ludwik (kw. 18 B III 31)
  2016. LIEFELD Aleksander (kw. 15 B V 27)
  2017. LIGĘZA Andrzej (kw. 11 F I 3)
  2018. LIGĘZA Walery Stefan (kw. 33 A V 24)
  2019. LIPCZYŃSKI Stanisław (kw. 22 D VI 21)
  2020. LIPIECKI Jan (kw. 41 B II 31)
  2021. LIPIŃSKI Edmund (kw. 6 F VI 33)
  2022. LIPIŃSKI Jan (kw. 45 I III 26)
  2023. LIPKA Kazimierz (kw. 10 K I 26)
  2024. LIPKA Marian (kw. 54 B VI 30)
  2025. LIPKA vel CHUDZIK Kazimierz (kw. 114 H 2-5)
  2026. LIPKA-CHUDZIK Janusz (kw. 77 B VI 25)
  2027. LIPNICKI Stanisław (kw. 69 B VI 7)
  2028. LIPSKI Aleksander Bronisław (kw. 10 B V 3)
  2029. LIPSKI Antoni (kw. 6 A)
  2030. LIPSKI Bronisław (kw. 10 B V 3)
  2031. LIPSKI Janusz (kw. 51 E V 3)
  2032. LIPSKI Leon (kw. 100 A I 35)
  2033. LIS Edmund (kw. 114 H 1-10)
  2034. LIS Jerzy (kw. 58 A V 10)
  2035. LIS Michał (kw. 84 B V 1)
  2036. LIS Stefan (kw. 71 A I 1-3)
  2037. LISAŃSKI Józef (kw. 41 B I 27)
  2038. LISIEWICZ-GRUNLAND Anna (kw. 13 E III 7)
  2039. LISOWSKA Krystyna (kw. Maria (kw. 42 L V 25)
  2040. LISSOWSKI Bogdan Stanisław (kw. 56 A V 18)
  2041. LISZEWSKA Stefania (kw. 5 E VI 35)
  2042. LISZEWSKI Stanisław (kw. 5 E VI 35)
  2043. LITYŃSKI Jan (kw. 69 G III 19)
  2044. LUBA Zenon (kw. 37 G II 32)
  2045. LUBAŃSKI Aleksander (kw. 32 B II 13)
  2046. LUBELSKI Franciszek (kw. 58 E II 26)
  2047. LUBEREK Walenty (kw. 69 H V 27)
  2048. LUBLINIECKI Eugeniusz (kw. 63 B III 23)
  2049. LURIE Bolesław (kw. 52 A)
  2050. LURIE Wanda Felicja (kw. 52 A)
  2051. LUSZTIG Marek (kw. 29 G V 13)
  2052. Do góry

    Ł

  2053. ŁABUDZIŃSKI Marian Czesław (kw. 63 J III 4)
  2054. ŁABUSZEWSKI Ryszard (kw. 25 B V 11)
  2055. ŁABUZIŃSKI Lucjan (kw. 37 A VI 22)
  2056. ŁADA Marian (kw. 112 G I 25)
  2057. ŁADA-KASPRZYCKI Andrzej (kw. 53 C III 29-30)
  2058. ŁADYŃSKI Władysław (kw. 24 B IV 1)
  2059. ŁAGOCKI Kazimierz (kw. 51 K II 29)
  2060. ŁAKOMIEC Jan (kw. 77 G I 13)
  2061. ŁAPCZYŃSKI Franek (kw. 18 B V 16)
  2062. ŁAPIŃSKI Wiktor (kw. 72 A V 17)
  2063. ŁAPYR-WIŚNIEWSKI Józef (kw. Augustyn 82 C I 22)
  2064. ŁATYSZKIEWICZ Jan (kw. 69 A V 15)
  2065. ŁAZAROWICZ Apolinary (kw. 81 D IV 33)
  2066. ŁEBEK Stanisław (kw. 22 I VI 28-29)
  2067. ŁĘGOWSKI Czesław (kw. 110 G V 22)
  2068. ŁĘKA Eugeniusz (kw. 39 D II 2)
  2069. ŁĘPICKA-WESOŁOWSKA Janina (kw. 34 L V 30)
  2070. ŁODZIŃSKI Antoni (kw. 24 H III 8)
  2071. ŁOJEK Stefan (kw. 85 C V 16-17)
  2072. ŁOPACKI Leon (kw. 45 G V 28)
  2073. ŁOSKOCZYŃSKA Henryka (kw. 25 B II 8)
  2074. ŁOZIŃSKA Diana (kw. 84 A VI 19)
  2075. ŁOZIŃSKI Józef (kw. 89 A I 11)
  2076. ŁUBA Marian (kw. 21 H II 22)
  2077. ŁUBIEŃSKI Wiktor (kw. 91 A I 12)
  2078. ŁUGOWSKI Stefan Jerzy (kw. 110 N III 1)
  2079. ŁUKASIEWICZ Antoni (kw. 12 F III 5)
  2080. ŁUKASIEWICZ Maria (kw. 67 C V 6)
  2081. ŁUŃSKA Janina (kw. 69 G II 1)
  2082. ŁUSZCZ Maria (kw. 15 D III 4)
  2083. ŁUSZCZEWSKI Juliusz Kazimierz (kw. 32 C II 11)
  2084. ŁYSAKOWSKA Maria (kw. 43 B VI 17)
  2085. ŁYSAKOWSKI Bogdan (kw. 31 B VI 13)
  2086. ŁYSOŃ Alojzy (kw. 71 G I 27)
  2087. ŁYSZCZARZ Władysław (kw. 89 B V 2)
  2088. Do góry

    M

  2089. MACHCZYŃSKI Władysław (kw. 80 D IV 20)
  2090. MACHULEC Edward (kw. 114 H 1-10)
  2091. MACHULEC Edward (kw. 114 H II 8)
  2092. MACIEJCZAK Mieczysław (kw. 69 D I 26)
  2093. MACIEJCZYK Paweł (kw. 53 E II 17)
  2094. MACIEJCZYK Stefan (kw. 53 E II 17)
  2095. MACIEJEWSKA Paulina (kw. 29 F IV 16)
  2096. MACIEJEWSKA Teresa Maria (kw. 18 L VIII 15)
  2097. MACIEJEWSKI Antoni (kw. 51 A V 22)
  2098. MACIEJEWSKI Feliks (kw. 53 M III 24)
  2099. MACIEJEWSKI Kazimierz (kw. 24 E VI 28-29)
  2100. MACIEJOWSKI Zygmunt (kw. 57 L II 6)
  2101. MACIERZYŃSKI Jerzy (kw. 47 K III 8)
  2102. MACISZEWSKI Antoni (kw. 8 F V 22-23)
  2103. MACIURA MACIEJEWSKI Henryk (kw. 18 O IV 4)
  2104. MACZUBSKA Anna (kw. 40 E III 16-17)
  2105. MACZUBSKI Tadeusz (kw. 40 E III 16)
  2106. MADEJ Stanisław (kw. a 61 H III 30)
  2107. MADEJOWSKI Jan (kw. 82 A I 17)
  2108. MADEJSKI Franciszek (kw. 48 C II 30)
  2109. MAGDZIAK Stanisław (kw. 114 H 1-2)
  2110. MAGDZIAK Stefan (kw. 114 H II 8)
  2111. MAGNUSZEWSKA Czesław (kw. a 50 D VI 6)
  2112. MAGNUSZEWSKI Edward (kw. 36 D V 16)
  2113. MAGNUSZEWSKI Józef (kw. 15 E IV 31)
  2114. MAJCHROWSKI Stanisław (kw. 2 R V 9)
  2115. MAJERAN Józef (kw. 12 A II 31-32)
  2116. MAJEWSKA Brygida Helena (kw. 26 K II 26)
  2117. MAJEWSKA Janina (kw. 19 D V 18-19)
  2118. MAJEWSKA Zofia (kw. 28 N VI 4)
  2119. MAJEWSKI Antoni (kw. 98 A IV 19)
  2120. MAJEWSKI Apolinary (kw. 21 F V 7-8)
  2121. MAJEWSKI Franciszek (kw. 14 D III 9)
  2122. MAJEWSKI Franciszek (kw. 53 K IV 12)
  2123. MAJEWSKI Romuald (kw. 30 G VI 5)
  2124. MAJEWSKI Ryszard (kw. 19 D V 18-19)
  2125. MAJEWSKI Stanisław (kw. 91 C II 5-6)
  2126. MAJEWSKI Tadeusz (kw. 26 K II 26)
  2127. MAJEWSKI Tadeusz (kw. 31 F IV 3-4)
  2128. MAJEWSKI Wiktor (kw. 52 F II 32)
  2129. MAJEWSKI Zygmunt (kw. 9 E V 27)
  2130. MAJKOWSKI Stanisław (kw. 33 C V 12-22)
  2131. MAJORKIEWICZ Bronisław (kw. 1 B II 5-6)
  2132. MAKAREWICZ Mikołaj (kw. 37 E II 24)
  2133. MAKOWIECKA Jadwiga (kw. 63 A II 32)
  2134. MAKOWIECKA JoAnna (kw. 45 L II 9)
  2135. MAKOWIECKI Mieczysław (kw. 45 L II 9)
  2136. MAKOWIECKI Piotr (kw. 63 H IV 13)
  2137. MAKOWSKI Feliks (kw. 44 H I 11)
  2138. MAKOWSKI Henryk (kw. 58 F IV 32)
  2139. MAKOWSKI Jan (kw. 18 A VI 7)
  2140. MAKOWSKI Ryszard (kw. 33 I IV 6)
  2141. MAKUSÓWNA Wiesława (kw. 34 B I 22)
  2142. MALANOWICZ Wiesław (kw. 50 F V 7)
  2143. MALANOWSKI Tadeusz Adrian (kw. 47 L IV 26)
  2144. MALARECKA Maria (kw. 46 D I 30)
  2145. MALARECKI Antoni (kw. 46 D I 30)
  2146. MALARSKI Jan (kw. 61 A VI 30-31)
  2147. MALCZEWSKI Janusz (kw. 12 D I 10)
  2148. MALCZEWSKI Jerzy (kw. 33 C V 12-22)
  2149. MALCZEWSKI Witold (kw. 12 D I 10)
  2150. MALEJCZYK Hieronim (kw. 10 I I 20)
  2151. MALEJCZYK Władysław (kw. 71 A I 1-3)
  2152. MALICKA Maria (kw. 29 B II 1-2)
  2153. MALIK Antoni (kw. 82 B V 29)
  2154. MALINKIEWICZ Wacław (kw. 31 E I 18)
  2155. MALINOWSKA Anna (kw. 35 K V 33)
  2156. MALINOWSKA Barbara (kw. 56 B IV 3)
  2157. MALINOWSKA HAnna (kw. 112 P II 24)
  2158. MALINOWSKA Klara (kw. 35 K V 32)
  2159. MALINOWSKA Maria (kw. 4 B IV 12-13)
  2160. MALINOWSKI Albert Stanisław (kw. 14 B VI 31)
  2161. MALINOWSKI Czesław (kw. 53 L VI 14)
  2162. MALINOWSKI Piotr Paweł (kw. 56 B IV 3)
  2163. MALINOWSKI Roman (kw. 33 A VI 31)
  2164. MALINOWSKI Tadeusz (kw. 24 F II 18-19)
  2165. MALISZEWSKA Danuta (kw. 69 F V 11)
  2166. MALISZEWSKI Edmund Franciszek (kw. 14 C I 32)
  2167. MALISZEWSKI Józef (kw. 69 E II 22-23)
  2168. MALISZEWSKI Józef (kw. 69 F V 11)
  2169. MALKO Henryk (kw. 78 A I 1-3)
  2170. MALOWANIEC Józef (kw. 50 A V 20)
  2171. MAŁACHOWSKA Maria (kw. 54 G I-II 1)
  2172. MAŁACZEWSKI Antoni (kw. 33 D IV 15)
  2173. MAŁACZYŃSKA Stanisław (kw. a 56 F III 8)
  2174. MAŁACZYŃSKA Zofia (kw. 57 F I 20)
  2175. MAŁECKA Katarzyna (kw. 67 E V 1)
  2176. MAŁECKI Stanisław (kw. 108 S V 31)
  2177. MAŁEK Piotr (kw. 84 B IV 31)
  2178. MAŁEK Sabina (kw. 60 F V 12)
  2179. MAŁEK Stanisław (kw. 10 E I 27)
  2180. MAŁEK Stefan (kw. 16 E IV 27)
  2181. MAŁKOWSKI Jerzy (kw. 112 L VI 22)
  2182. MAŁOWIDZKI Henryk (kw. 53 E VI 12)
  2183. MAŁOWIESKA Jadwiga (kw. 14 G IV 3)
  2184. MANC Wiktor (kw. 11 F I 18)
  2185. MANIECKI Bolesław (kw. 110 R III 31)
  2186. MANIECKI Leopold (kw. 110 R III 31)
  2187. MANIOCHA Tadeusz (kw. 18 B VI 6)
  2188. MANKIEWICZ Ludwik (kw. 3 A VI 27-28)
  2189. MAŃKOWSKI Aleksander (kw. 49 E II 13)
  2190. MAŃKOWSKI Marian (kw. 78 D V 30)
  2191. MARCINIAK Franciszek (kw. 91 A II 4)
  2192. MARCINIAK Józef (kw. 45 C V 6)
  2193. MARCINKOWSKI Władysław (kw. 6 A)
  2194. MARCZAK Marian (kw. 33 G I 8)
  2195. MARCZEWSKI Leonard (kw. 27 A VI 30-31)
  2196. MARCZEWSKI Piotr Franciszek (kw. 64 E IV 4)
  2197. MARCZUK Kazimierz (kw. 91 B II 22)
  2198. MARCZYK Zbigniew (kw. 84 B II 4)
  2199. MAREK Antoni (kw. 50 H V 27)
  2200. MAREK Robert (kw. 25 B II 32)
  2201. MAREL Franciszka (kw. 16 L VII 8-9)
  2202. MARKIEWICZ Zbigniew (kw. 49 D V 18)
  2203. MARKIEWICZ Zenona (kw. 49 D V 18)
  2204. MARKOWSKI Czesław (kw. 10 A I 26-27)
  2205. MARKOWSKI Franciszek Mieczysław (kw. 65 A I 12)
  2206. MARKOWSKI Henryk (kw. 76 C VI 15)
  2207. MARKOWSKI Ignacy (kw. 10 A I 26-27)
  2208. MARKOWSKI Marian Władysław (kw. 2 D II 2)
  2209. MARKOWSKI Tadeusz Ludwik (kw. 57 F III 7)
  2210. MARKS Edward (kw. 91 A II 6)
  2211. MAROŃSKI Jan (kw. 33 F V 13)
  2212. MARR Jerzy (kw. 30 D II 1)
  2213. MARSZAŁEK Stanisław (kw. 33 B IV 1)
  2214. MARTKOWNA Józefa (kw. 114 H II 8)
  2215. MARTKÓWNA Józefa (kw. 114 H 1-10)
  2216. MASIEWICZ Jerzy (kw. 114 G III 27)
  2217. MASSALSKA Halina (kw. 112 S I 2)
  2218. MASSALSKA Irena (kw. 55 N VI 4)
  2219. MASSALSKI Jacek (kw. 53 N VI 15)
  2220. MASSALSKI Zdzisław (kw. 55 N VI 4)
  2221. MASSAR Wilhelm (kw. 82 D IV 24)
  2222. MASZCZYK Helena (kw. 30 L IV 1)
  2223. MASZCZYK Józef (kw. 30 L IV 1)
  2224. MASZCZYK Kazimierz Karol (kw. 30 L IV 1)
  2225. MAŚLANKA Piotr (kw. 46 G V 7)
  2226. MATCZAK Bogdan (kw. 89 C III 1)
  2227. MATCZUK Wacław (kw. 94 A IV 4)
  2228. MATECKI Edwin (kw. 45 M)
  2229. MATLIŃSKA Halina (kw. 4 A II 18)
  2230. MATUSZEWSKI Lucjan (kw. 73 A V-VI 17-19)
  2231. MATUSZEWSKI Marian (kw. 114 H 2-5)
  2232. MATUSZEWSKI Ryszard (kw. 93 A V 10)
  2233. MATUSZEWSKI Stanisław (kw. 48 K IV 19)
  2234. MATYJEWSKI Edward (kw. 32 A VI 26)
  2235. MATYSIAK Jan (kw. 26 N I 20)
  2236. MATYSIAK Zofia (kw. 14 K III 31)
  2237. MAZAN Jan (kw. 55 C VI 4)
  2238. MAZEK Czesław (kw. 43 B I 32)
  2239. MAZEK Michał (kw. 78 D II 5)
  2240. MAZUR Józef (kw. 34 L IV 10)
  2241. MAZUR Wacław (kw. 49 C VI 10)
  2242. MAZUR Wacław (kw. 65 D III 19)
  2243. MAZUREK Ignacy (kw. 83 C V 26)
  2244. MAZURKIEWICZ Iwona Łucja (kw. 108 R VI 27)
  2245. MĄCZYŃSKI Kazimierz (kw. 27 D VI 27)
  2246. MĄDRA Alicja (kw. 82 C III 8)
  2247. MĄDROWSKI Zygmunt (kw. 22 C II 30)
  2248. MECINA Zdzisław (kw. 67 A V 25)
  2249. MEDYŃSKI Jerzy (kw. 51 E II 13)
  2250. MEDYŃSKI Marian (kw. 41 B II 17)
  2251. MEDYŃSKI Stefan (kw. 92 B III 10)
  2252. MEDYŃSKI Tadeusz (kw. 41 B II 17)
  2253. MEKER Alfred Konrad (kw. 47 G III 25)
  2254. MEKER Krystyna (kw. 36 D I 6-7)
  2255. MELION Jadwiga (kw. 71 E III 1)
  2256. MENTLEWICZ Zygmunt (kw. 114 H 1-10)
  2257. MENTLEWICZ Zygmunt (kw. 114 H II 8)
  2258. METZ Tadeusz (kw. 57 H III 5-6)
  2259. MIANOWICZ Zygmunt (kw. 24 B VI 18-19)
  2260. MICHALAK Eugeniusz (kw. 3 B I 18)
  2261. MICHALAK Stanisław (kw. 110 O II 27)
  2262. MICHALAK Stefan (kw. 91 A II 32)
  2263. MICHALAK Tomasz (kw. 85 A V 25)
  2264. MICHALAK Władysław (kw. 3 A IV 32)
  2265. MICHALCZYK Edward (kw. 85 C V 10)
  2266. MICHALIK Wacław (kw. 28 F VI 3)
  2267. MICHALSKA Janina (kw. 69 F V 11)
  2268. MICHALSKI Aleksander (kw. 74 D IV 17)
  2269. MICHALSKI Bolesław (kw. 4 C I 19)
  2270. MICHALSKI Bronisław Ludwik (kw. 75 C II 13)
  2271. MICHALSKI Czesław (kw. 54 C VI 4)
  2272. MICHALSKI Jurek (kw. 54 E V 14)
  2273. MICHALSKI Marian (kw. 34 H V 31)
  2274. MICHALSKI Tadeusz (kw. 2 F V 14)
  2275. MICHALSKI Witold (kw. 74 D IV 17)
  2276. MICHALSKI Wojtuś (kw. 22 F I 1)
  2277. MICHALSKI Zdzisław (kw. 4 C I 19)
  2278. MICHAŁOWSKI Edmund (kw. 34 I VI 16)
  2279. MICHAŁOWSKI Leon (kw. 75 A IV 31)
  2280. MICHROWSKA Jadwiga (kw. 26 N V 24)
  2281. MICHROWSKI Witold (kw. 26 N V 24)
  2282. MICIŃSKI Jan (kw. 79 B IV 9)
  2283. MICIŃSKI Wacław (kw. 25 H VII 24)
  2284. MICKIEWICZ Józef (kw. 112 I IV 16)
  2285. MIDGAŁ Józef (kw. 43 A V 26)
  2286. MIDZIO Stanisław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  2287. MIEDZIANOWSKI Tadeusz (kw. 69 E VI 18)
  2288. MIEDZICHOWSKA Mirosława (kw. 92 A I 26)
  2289. MIEROWSKA Henryka (kw. 43 A V 26)
  2290. MIEROWSKI Stanisław (kw. 43 A V 26)
  2291. MIERZEJEWSKI Filip (kw. 33 E V 1)
  2292. MIERZEJEWSKI Józef (kw. 33 E V 1)
  2293. MIERZEJEWSKI Ryszard (kw. 50 F I 28)
  2294. MIERZEJEWSKI Stefan (kw. 33 E V 1)
  2295. MIESZCZYŃSKI Marcin (kw. 86 A III 29)
  2296. MIESZKOWSKA Jadwiga (kw. 73 A II 5)
  2297. MIESZKOWSKI Jerzy (kw. 76 A VI 19)
  2298. MIESZKOWSKI Józef (kw. 76 A VI 19)
  2299. MIESZKOWSKI Ryszard (kw. 108 N V 24)
  2300. MIĘKINA Stanisław (kw. 108 G I 6)
  2301. MIĘSOWICZ Tadeusz (kw. 11 B VI 12-13)
  2302. MIĘTEK Czesław (kw. 6 A)
  2303. MIGACZEWSKI Lech (kw. 47 A I 15)
  2304. MIGDAŁ Andrzej (kw. 54 D V 26)
  2305. MIKA Mieczysław (kw. 56 G IV 19)
  2306. MIKA Władysława (kw. 56 G IV 19)
  2307. MIKICZUK Andrzej (kw. 114 H 2-5)
  2308. MIKIEL Janina (kw. 80 A V 26)
  2309. MIKLASZEWSKI Henryk (kw. 114 T I 5)
  2310. MIKOŁAJCZYK Edward (kw. 62 C II 11)
  2311. MIKOŁAJCZYK Henryk (kw. 2 B II 12-13)
  2312. MIKOŁAJCZYK Kazimiera (kw. 16 C IV 15)
  2313. MIKOŁOWICZ Władysław (kw. 33 C V 25)
  2314. MIKOWSKI Lucjan (kw. 50 G II 13)
  2315. MIKOWSKI Stanisław (kw. 50 G II 13)
  2316. MILCZAREK Karol (kw. 32 D I 18)
  2317. MILCZAREK Kazimierz (kw. 100 A II 5)
  2318. MILCZAREK Ryszard (kw. 24 D II 19)
  2319. MILCZAREK Władysława (kw. 100 A II 5)
  2320. MILCZAREK Wacław (kw. 100 A II 5)
  2321. MILCZAREK Zygmunt (kw. 24 D II 15)
  2322. MILEWSKI Józef (kw. 112 H II 22)
  2323. MILEWSKI Michał (kw. 16 B II 14-15)
  2324. MILEWSKI Stanisław (kw. 65 D III 2-3)
  2325. MILEWSKI Sylwester (kw. 114 M II 26)
  2326. MILLAK Konrad (kw. 4 C VI 13)
  2327. MILONAS Grzegorz (kw. 74 E II 27)
  2328. MIŁASZEWSKI Janusz (kw. 18 H II 2)
  2329. MIŁASZEWSKI Stefan (kw. 18 H II 2)
  2330. MIŁKOWSKI Juliusz (kw. 7 B I 26)
  2331. MIODUSZEWSKI Miecio (kw. 34 B III 12)
  2332. MIRONOW Walenty (kw. 6 O VI 19)
  2333. MIRONOWICZ Mikołaj (kw. 65 A III 25)
  2334. MISZCZUKOWA Wacława (kw. 9 B IV 1)
  2335. MISZCZYK Stanisław (kw. 2 F I 15)
  2336. MIŚKIEWICZ Andrzej (kw. 41 A I 23)
  2337. MIŚKIEWICZ Zdzisław (kw. 42 I III 31)
  2338. MIZERKO Henryk (kw. 19 C VI 3)
  2339. MIZIKOWSKI Antoni (kw. 32 L II 29)
  2340. MIZUTOWICZ Paweł (kw. 98 B I 3)
  2341. MIŻNIKOWSKI Jan (kw. 112 H II 24)
  2342. MŁOT Zdzisław (kw. 6 A)
  2343. MŁYNARSKI Mieczysław (kw. 49 D III 18-19)
  2344. MOCZARSKI Stanisław (kw. 22 E VI 10)
  2345. MODLIBOWSKI Aleksander (kw. 112 T VI 5)
  2346. MODRZEJEWSKA Helena (kw. 9 E III 37-38)
  2347. MODRZEWSKI Wiesław Witalis (kw. 85 C III 21)
  2348. MODZELEWSKA Maria (kw. 59 F III 11)
  2349. MODZELEWSKA Stanisław (kw. a 21 F IV 30)
  2350. MODZELEWSKI Jan (kw. 18 L III 7)
  2351. MODZELEWSKI Jerzy (kw. 25 B III 25-26)
  2352. MODZELEWSKI Stanisław (kw. 112 I V 8)
  2353. MOHUCZY Adam (kw. 31 E III 4-5)
  2354. MOJZESOWICZ Helena (kw. 112 K VI 18)
  2355. MOKRZANOWSKI Władysław (kw. 20 B IV 7)
  2356. MOLENDA Jerzy (kw. 63 I IV 10)
  2357. MOLENDA Stefan (kw. 36 A IV 8-9)
  2358. MOLENDZIŃSKI Marian (kw. 84 A II 27-29)
  2359. MOLENDZIŃSKI Tadeusz (kw. 82 A II 6)
  2360. MOLGA Eugeniusz (kw. 42 I VI 32)
  2361. MORAWSKA Helena (kw. 84 D V 19)
  2362. MORAWSKA Irena (kw. 58 D IV 32)
  2363. MORAWSKI Andrzej (kw. 108 K I 18)
  2364. MORAWSKI Franciszek (kw. 64 H III 8)
  2365. MORAWSKI Zbigniew (kw. 108 K I 18)
  2366. MOREK Wiktor (kw. 48 H II 10-11)
  2367. MORGUN Mikołaj (kw. 44 B III 10)
  2368. MORGUN Mirosław Tadeusz (kw. 70 E VI 9)
  2369. MORKOWSKI Roman (kw. 85 A V 2)
  2370. MOROZOWICZ Natalia (kw. 6 E I 10-12)
  2371. MOSKALIK-DANIELSKI Bolesław (kw. 59 A II 26-27)
  2372. MOSSAKOWSKA Janina (kw. 110 G IV 28)
  2373. MOSSAKOWSKI Zdzisław (kw. 112 M I 20)
  2374. MOSZCZYŃSKI Tadeusz (kw. 16 N I 3)
  2375. MOSZYŃSKI Kazimierz (kw. 2 C IV 29-31)
  2376. MOSZYŃSKI Wacław (kw. 2 C IV 29-31)
  2377. MOTEL Ludwik (kw. 80 A II 12)
  2378. MOTEL Tadeusz (kw. 53 I III 2)
  2379. MOTYJEWSKA Wiktoria (kw. 32 A VI 26)
  2380. MROCZKOWSKI Władysław (kw. 48 G III 22)
  2381. MROZICKI Feliks (kw. 24 L IV 14)
  2382. MROZIŃSKI Zenon (kw. 72 E III 33)
  2383. MROZOWSKI Bronisław (kw. 29 B V 10)
  2384. MROZOWSKI Jerzy (kw. 29 B V 10)
  2385. MRÓWCZYŃSKI Zdzisław (kw. 6 K VI 31)
  2386. MUCHA Wacław (kw. 16 N VI 29)
  2387. MUNKIEWICZ ŚWIRSKA Michalina (kw. 110 P IV 32-33)
  2388. MURAWSKI Tadeusz (kw. Kazimierz (kw. 25 C IV 7)
  2389. MUSIAŁ Henryk (kw. 108 N VI 3)
  2390. MUSIAŁ Michał (kw. 77 A I 5)
  2391. MUSIAŁ PENCZYŃSKI Stanisław (kw. 75 A III 11)
  2392. MUSZELSKI Jan (kw. 16 L I 25)
  2393. MUSZYŃSKA Jadwiga (kw. 43 C II 17)
  2394. MUSZYŃSKI Eugeniusz (kw. 34 B II 18)
  2395. MUSZYŃSKI Jan (kw. 61 E VI 5)
  2396. MYSZKOWSKI Witold (kw. 108 N I 15)
  2397. MYŚLICKI Wiesław Leonard (kw. 55 B IV 5)
  2398. Do góry

    N

  2399. NACKIEWICZ Zbigniew (kw. 18 C II 5)
  2400. NADOLSKI Jan Witold (kw. 60 D I 10)
  2401. NAGIEL Marian (kw. 49 I V 15)
  2402. NAIIAGA Wasyl (kw. 114 H II 8)
  2403. NAIIGA Wasyl (kw. 114 H 1-10)
  2404. NALAZEK Jerzy (kw. 34 I IV 4)
  2405. NALEWAJKO Januariusz [Janusz] (kw. 25 E IV 4)
  2406. NALEWAJSKI Mieczysław (kw. 16 G II 17)
  2407. NAŁĘCKI Konrad (kw. 24 I II 7)
  2408. NAŁĘCZ Bogdan (kw. 3 C VI 5-6)
  2409. NAŁĘCZ Franciszek (kw. 3 C VI 5-6)
  2410. NAŁĘCZ-ŚWIEPRAWSKI Seweryn (kw. 81 D VI 2)
  2411. NAPIÓRKOWSKI Jan (kw. 27 I V 23-24)
  2412. NARGIEŁŁO Franciszek (kw. 30 G V 19)
  2413. NAROLSKI Karol (kw. 114 H 1-10)
  2414. NAROLSKI Karol (kw. 114 H II 8)
  2415. NASTIUSZONEK Zygmunt (kw. 62 H II 13)
  2416. NASTKIEWICZ Jan (kw. 29 G V 11)
  2417. NATRASZEWSKI Zdzisław (kw. 34 D V 27)
  2418. NAWROCKA Maria (kw. 40 E II 3-4)
  2419. NAWROCKI Grzegorz (kw. 53 L II 26)
  2420. NAWROCKI Wiesław (kw. 31 A IV 28)
  2421. NAWROCKI Zygmunt Dominik (kw. 12 K I 23)
  2422. NAWROT Stanisław (kw. 5 C V 17)
  2423. NAZARKIEWICZ Jerzy (kw. 98 A VI 15)
  2424. NEKENDA-TREPKA Leszek (kw. 60 F V 32)
  2425. NEKRASZ Władysław (kw. 31 D II 16)
  2426. NERKOWSKA Janina (kw. 10 N I 10)
  2427. NERLEWSKI Lech (kw. 57 G V 17)
  2428. NERLEWSKI Tadeusz (kw. 64 F V 4)
  2429. NERWIŃSKI Stefan (kw. 73 A VI 20)
  2430. NESTOROWICZ Zygmunt (kw. 13 F V 9)
  2431. NEUBETT Maria (kw. 14 A V 16)
  2432. NEUFF Wacław (kw. 81 C V 31)
  2433. NICKIEWICZ Antoni (kw. na 34 F II 27-28)
  2434. NICKIEWICZ Eugeniusz (kw. 34 F II 27-28)
  2435. NICZEWSKA Janina (kw. 77 B VI 10)
  2436. NIĆ Franciszek Bolesław (kw. 24 D IV 16)
  2437. NIDEK Władysław (kw. 64 A V 17)
  2438. NIEĆKO Grzegorz (kw. 12 B III 23)
  2439. NIEĆKO JoAnna (kw. 12 B III 23)
  2440. NIEDBALSKA Antoni (kw. na 29 A V 17)
  2441. NIEDBALSKA Danuta (kw. 29 A V 17)
  2442. NIEDBALSKI Józef (kw. 29 A V 17)
  2443. NIEDZIAŁEK Janusz (kw. 114 H 2-5)
  2444. NIEDZIAŁKOWSKI Włodzimierz (kw. 68 E VI 15)
  2445. NIEDZIAŁKÓWNA-PRZYBYLSKA Lucyna (kw. 59 H III 4)
  2446. NIEDZIELSKI Apolinary (kw. 70 F IV 34)
  2447. NIEDŹWIECKI Wacław (kw. 44 A IV 30)
  2448. NIEDŹWIECKI Witold (kw. 44 A IV 30)
  2449. NIELEPKIEWICZ Wacław (kw. 98 A IV 32)
  2450. NIEMYSKI Józef (kw. 31 K IV 2)
  2451. NIEMYSKI Wacław (kw. 25 B II 2-3)
  2452. NIEWCZAS Józefa (kw. 69 B IV 9)
  2453. NIEWĘGŁOWSKI Teodor (kw. 11 D VI 28-29)
  2454. NIEWIADOMSKA Jadwiga (kw. 46 B IV 9-10)
  2455. NIEWIADOMSKI Bronisław (kw. 52 F IV 20)
  2456. NIEWIADOMSKI Leopold (kw. 46 B IV 9-10)
  2457. NIEWIADOMSKI Witold Jerzy (kw. 45 I I 22)
  2458. NITA Henryk Michał (kw. 42 I IV 32)
  2459. NITECKI Mieczysław (kw. 76 A IV 7)
  2460. NIZIŃSKA Janina (kw. 36 B V 23)
  2461. NIŻEWSKI Piotr (kw. 112 H IV 31)
  2462. NOIŃSKI Jerzy (kw. 49 B II 16)
  2463. NOIŃSKI Olgierd (kw. 6 T VII 3)
  2464. NORBERT Henryk (kw. 6 A)
  2465. NORWID Zygmunt (kw. 68 E VI 15)
  2466. NOSEK Mieczysław (kw. 22 K IV 18)
  2467. NOWACKI Andrzej (kw. 6 A)
  2468. NOWACKI Jan (kw. 46 D V 20)
  2469. NOWAK Bożena Irena (kw. 24 M I 12-13)
  2470. NOWAK Helena (kw. 24 M I 12-13)
  2471. NOWAK Jerzy (kw. 66 G II 32)
  2472. NOWAK Józef (kw. 24 M I 12-13)
  2473. NOWAK Józef (kw. 92 B IV 34)
  2474. NOWAK Ludwik (kw. 71 A I 1-3)
  2475. NOWAK Mikołaj (kw. 6 A)
  2476. NOWAK Mirosław (kw. 38 A I 32)
  2477. NOWAK Tadeusz (kw. 110 L VI 10)
  2478. NOWAK Zdzisław (kw. 12 C II 27)
  2479. NOWAK Zdzisław (kw. 69 G II 27)
  2480. NOWAKOWSKA Eugenia (kw. 72 E VI 19)
  2481. NOWAKOWSKA Jadwiga Leokadia (kw. 70 A I 23)
  2482. NOWAKOWSKA Janina (kw. 89 A I 11)
  2483. NOWAKOWSKI Józef (kw. 83 A VI 12)
  2484. NOWAKOWSKI Kazimierz (kw. 50 G IV 19)
  2485. NOWAKOWSKI Ryszard (kw. 22 M V 20)
  2486. NOWAKOWSKI Tadeusz (kw. 48 G II 3)
  2487. NOWAKOWSKI Wojciech (kw. 46 B III 19)
  2488. NOWICKA Stanisław (kw. a 42 B VI 9-10)
  2489. NOWICKA Stanisław (kw. a 51 K II 1-2)
  2490. NOWICKA Władysława (kw. 59 D I 19)
  2491. NOWICKI Bogdan (kw. 68 D II 19)
  2492. NOWICKI Edward (kw. 45 M)
  2493. NOWICKI Edward (kw. 47 M III 10)
  2494. NOWICKI Feliks (kw. 59 M VI 7)
  2495. NOWICKI Feliks Telesfor (kw. 58 B IV 15)
  2496. NOWICKI Hipolit Marian (kw. 16 E I 30-31)
  2497. NOWICKI Jacek (kw. 9 C V 14)
  2498. NOWICKI Józef (kw. 16 E I 30-31)
  2499. NOWICKI Justyn (kw. 54 C III 28)
  2500. Nowiski Kazimierz (kw. 9 C V 14)
  2501. NOWICKI Marian (kw. 16 E I 30-31)
  2502. NOWICKI Paweł (kw. 41 H I 2)
  2503. NOWICKI Wincenty Witold (kw. 40 A V 32)
  2504. NOWIKOW Andrzej (kw. 73 G I 23)
  2505. NOWINA KONOPKA Wacław Józef (kw. 34 K III 5)
  2506. NOWIŃSKI Czesław (kw. 18 K IV 6)
  2507. NOWOCIEŃ Józef (kw. 73 E IV 21)
  2508. NOWOSAD Marta (kw. 16 E IV 20)
  2509. NOWOTKA Władysław (kw. 7 A V 4)
  2510. NOWOWIEJSKI Henryk (kw. 6 B V 28)
  2511. NURZAK Janusz Leon (kw. 7 B III 24)
  2512. NUSBEK Edmund (kw. 19 B V 29)
  2513. Do góry

    O

  2514. OBARA Ryszard Zbigniew (kw. 4 B VI 28-30)
  2515. OBIDZIŃSKI Aleksander (kw. 46 D VI 23-24)
  2516. OBIEDZIŃSKI Ludwik (kw. 38 B III 23)
  2517. OBŁĘKOWSKI Stanisław (kw. 6 M IV 31-32)
  2518. OBORSKI Czesław (kw. 52 A III 33-34)
  2519. OBRĘBOWSKI Wacław (kw. 90 B III 2)
  2520. OCHAL Mieczysław (kw. 94 A II 31)
  2521. ODOLIŃSKI Kazimierz (kw. 28 O III 23)
  2522. ODROBIŃSKI Edward (kw. 36 B V 32)
  2523. OFFENKOWSKI Zenon Lucjan (kw. 66 C V 24)
  2524. OGONOWSKI Stanisław (kw. 6 B II 10)
  2525. OGRODNICZAK Mieczysław (kw. 96 A IV 2)
  2526. OGRODOWCZYK Władysław (kw. 57 D I 11-12)
  2527. OKNIŃSKI Józef (kw. 67 D II 16)
  2528. OKOŃ Jan (kw. 40 B III 22)
  2529. OKOŃSKA Wanda (kw. 24 F V 32)
  2530. OKOŃSKA-KANIA Marzenna (kw. 12 F VI 1)
  2531. OKOŃSKI Eugeniusz (kw. Jan 34 I VI 17)
  2532. OKOPIEŃ Feliks Jan (kw. 98 A V 31)
  2533. OKRZEJSKI Józef (kw. 53 H II 6)
  2534. OKULSKI Edward (kw. 65 A II 23)
  2535. OKUSZKO Janina (przy murze ul. Odrowąża 132)
  2536. OLAK Tadeusz (kw. 65 E II 15)
  2537. OLBRYCH Stefania (kw. 36 C III 10)
  2538. OLBRYSKI Michał (kw. 94 A II 30)
  2539. OLCZAK Genowefa (kw. 12 I II 9)
  2540. OLECHA Władysław (kw. 49 C I 31)
  2541. OLECHOWSKI Henryk (kw. 71 E IV 19)
  2542. OLEKSIN Henryk (kw. 60 E III 11)
  2543. OLEKSY Józef (kw. 71 A I 1-3)
  2544. OLEŚKIEWICZ Wacław (kw. 36 B VI 21)
  2545. OLEWIŃSKI Wacław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  2546. OLĘDZKI Andrzej Aleksander (kw. 29 H III 32-34)
  2547. OLĘDZKI Jacek (kw. 29 H III 34)
  2548. OLĘDZKI Józef (kw. 29 H III 32-34)
  2549. OLKOWICZ Karol (kw. 6 A)
  2550. OLKOWSKA Barbara (kw. 82 A IV 27)
  2551. OLSZEWSKA Helena (kw. 112 G I 8)
  2552. OLSZEWSKI Andrzej (kw. 74 D I 11)
  2553. OLSZEWSKI Bronisław (kw. 34 D VI 24)
  2554. OLSZEWSKI Edward (kw. 12 H IV 28)
  2555. OLSZEWSKI Eugeniusz (kw. 15 A VI 20)
  2556. OLSZEWSKI Eugeniusz (kw. 66 E II 15)
  2557. OLSZEWSKI Franciszek (kw. 5 B I 9)
  2558. OLSZEWSKI Jerzy (kw. 15 A VI 20)
  2559. OLSZEWSKI Józef (kw. 9 A I 17)
  2560. OLSZEWSKI Kazimierz (kw. 49 L II 27)
  2561. OLSZEWSKI Stanisław (kw. Zygmunt (kw. 25 C III 30)
  2562. OLSZEWSKI Tadeusz (kw. 46 E IV 5-6)
  2563. OLSZEWSKI Wiesław (kw. 11 D VI 5-6)
  2564. OLSZEWSKI Zbigniew Grzegorz (kw. 7 B II 31)
  2565. OLSZYCKI Tadeusz (kw. 8 F IV 21)
  2566. OŁDAKOWSKI Bolesław (kw. 6 A)
  2567. OŁUBCZYŃSKI Ryszard (kw. 43 D VI 30)
  2568. OMYLSKI Jan Antoni (kw. 59 G VI 4)
  2569. OPALIŃSKI Hilary (kw. 52 H V 8)
  2570. OPALSKI Wiesław (kw. 69 F II 1)
  2571. OPIO Maria Wanda (kw. 36 E V 5)
  2572. OPIOŁA Tadeusz Marcin (kw. 11 D VI 5-6)
  2573. ORDYŃSKI Ryszard Stanisław (kw. 48 G IV 29)
  2574. ORLAK (kw. 60 A IV 12)
  2575. ORLIK Karol (kw. 18 D III 30)
  2576. ORŁOWSKA-CZERWIŃSKA Sława (kw. 22 A V 25)
  2577. ORŁOWSKI Eugeniusz (kw. 8 P I 12)
  2578. ORŁOWSKI Zbigniew Aleksander (kw. 58 A II 30)
  2579. ORNATOWSKI Janusz (kw. 53 B IV 6)
  2580. ORNOCH Stanisław (kw. 31 A IV 21)
  2581. ORSKA-KOWALCZYK Stanisław (kw. a 22 B VI 5-6)
  2582. ORYNEK Jan (kw. 34 F VI 25)
  2583. ORZECHOWSKA Ada (kw. 61 H VI 27)
  2584. ORZECHOWSKA Alina (kw. 6 C II 13)
  2585. ORZECHOWSKA Halina (kw. 48 D III 29)
  2586. ORZECHOWSKI Ignacy Marian (kw. 73 A V-VI 17-19)
  2587. ORZECHOWSKI Marian (kw. 30 G II 21)
  2588. ORZECHOWSKI Wacław (kw. 48 D III 29)
  2589. ORZEŁ Józef (kw. 22 O IV 31)
  2590. ORZESZEK Henryk (kw. 64 D I 17)
  2591. OSICKI Stanisław (kw. 72 E VI 16)
  2592. OSIECKI Józef (kw. 5 E IV 13)
  2593. OSIECKI Władysław (kw. 38 H II 13)
  2594. OSIŃSKA Berenika (kw. 110 U IV 30)
  2595. OSIŃSKI Tadeusz (kw. 37 B IV 27)
  2596. OSMÓLSKI Jerzy (kw. 2 H II 10)
  2597. OSMÓLSKI Wiesław (kw. 2 H II 10)
  2598. OSSOWSKI Władysław (kw. 96 B II 12)
  2599. OSTAŁOWSKI Bolesław (kw. 88 A VI 29)
  2600. OSTAPOWICZ Mieczysław (kw. 29 E VI 30)
  2601. OSTASZWESKI Rudolf (kw. 95 A III 1)
  2602. OSTROMĘCKI Bogdan (kw. 16 E IV 20)
  2603. OSTROWSKA Halina (kw. 25 A V 26-27)
  2604. OSTROWSKI Andrzej (kw. 24 F VI 12)
  2605. OSTROWSKI Hilary (kw. 14 E II 29)
  2606. OSTROWSKI Jerzy Sylwin (kw. 33 A VI 25)
  2607. OSTROWSKI Tomasz (kw. 26 F VI 3)
  2608. OSTROWSKI Wiktor (kw. 25 A V 26-27)
  2609. OSTROWSKI Władysław (kw. 24 F III 6)
  2610. OSTROWSKI Zygmunt (kw. Marek 7 C V 8)
  2611. OSTWIND-ZUZGA Stanisław (kw. 45 M)
  2612. OSUCHOWSKI Ludwik (kw. 78 E V 20)
  2613. OTAWSKA Helena (kw. 33 B VI 3)
  2614. OTŁOWSKI Stanisław (kw. 1 B I 22-26)
  2615. OTTO Jan Feliks (kw. 67 A V 4)
  2616. OZIMEK Waldemar Władysław (kw. 43 D III 3-4)
  2617. OZIMIŃSKI Józef (kw. 27 A I 1-4)
  2618. OZIMIŃSKI Józef Aleksander (kw. 5 B III 2)
  2619. Do góry

    P

  2620. PAC GAJEWSKA Krystyna (kw. 112 G VI 17)
  2621. PACEWICZ Jerzy (kw. 20 N II 1)
  2622. PACEWICZ Wiktor (kw. 34 M I 8)
  2623. PACHE Józefa (kw. 70 B IV 23)
  2624. PACHOWSKI Mieczysław (kw. 68 F IV 5)
  2625. PACKIEWICZÓWNA Jadwiga Weronika (kw. 35 L I 5)
  2626. PACZÓSKI Lucjan (kw. 35 A V 3-4)
  2627. PACZUSKA Lucyna Marta (kw. 6 N III 25)
  2628. PADUCH Marian (kw. 46 A IV 20-21)
  2629. PAJEWSKI Józef (kw. 78 B III 3)
  2630. PAJEWSKI Sylwiusz (kw. 108 R V 10)
  2631. PAKUŁA Janusz (kw. 80 C I 14)
  2632. PAKUŁA Wacław (kw. 62 C IV 8)
  2633. PALCZEWSKI Józef (kw. 30 A III 1)
  2634. PALIŃSKI Stanisław (kw. 9 B V 1)
  2635. PALIŃSKI Stanisław Franciszek (kw. 8 C I 23)
  2636. PALUCH Jan (kw. 51 C VI 10)
  2637. PALUCHOWSKI Tadeusz (kw. 73 G III 3)
  2638. PAŁASIŃSKI Bonifacy (kw. 34 A IV 1-2)
  2639. PAŁCZYŃSKI Bolesław (kw. 25 E VI 3-4)
  2640. PAŁTYNOWICZ Józef Zygmunt (kw. 60 E III 12-13)
  2641. PAŁUCKI Bolesław (kw. 19 G III 3)
  2642. PAŁUSZKA Stanisław (kw. 51 I II 28)
  2643. PANASIEWICZ Bogumiła (kw. 24 I IV 11)
  2644. PANASIEWICZ Włodzimierz (kw. 49 H II 30)
  2645. PANASIUK Józef (kw. 14 A I 15)
  2646. PANEK Stanisław Jerzy (kw. 39 L V 21)
  2647. PANEK Tadeusz (kw. 70 B II 32)
  2648. PANFIC Henryk (kw. 114 O I 21)
  2649. PANKOWSKI Adam (kw. 38 E VI 2)
  2650. PAPIESZ Leon (kw. 63 C I 15)
  2651. PAPROCKI Krzysztof (kw. 46 C III 23)
  2652. PARADOWSKI Edward (kw. 20 P IV 5)
  2653. PARAFIŃSKI Kazimierz (kw. 6 A)
  2654. PARCIŃSKI Marian (kw. 12 R VI 3)
  2655. PARUSZEWSKI Antoni (kw. 34 I I 30)
  2656. PARYCH Władysław (kw. 43 G III 11)
  2657. PASIUK Wincenty (kw. 45 M)
  2658. PASTWA Zdzisław (kw. 71 G III 25)
  2659. PASZKIEWICZ Dionizy (kw. 100 A V 22)
  2660. PASZKIEWICZ Ryszard (kw. 21 A IV 32-33)
  2661. PASZKOWSKI Witold (kw. 25 E I 5)
  2662. PASZYŃSKI Włodzimierz (kw. 4 K V 10)
  2663. PATRZAŁEK Julian (kw. 74 B II 3)
  2664. PAUL Eugenia (kw. 73 C III)
  2665. PAULIŃSKI Franciszek (kw. 71 A I 4-6)
  2666. PAUZEWICZ Jan (kw. 67 D I 18)
  2667. PAWELEC Edward (kw. 43 D III 3-4)
  2668. PAWLAK Franciszek (kw. 6 E I 20)
  2669. PAWLAK Irena (kw. 114 M VII 3)
  2670. PAWLAK Paweł (kw. 20 N IV 6)
  2671. PAWLAK Tadeusz (kw. 38 G II 5)
  2672. PAWLAK Władysław (kw. 24 O VI 31)
  2673. PAWLICKI Jan (kw. 4 K III 26)
  2674. PAWŁOWSKI Antoni (kw. 33 E VI 14)
  2675. PAWŁOWSKI Eugeniusz (kw. 33 C V 12-22)
  2676. PAWŁOWSKI Jan (zm. 2011; kw. 11 D III 24)
  2677. PAWŁOWSKI Włodzimierz (kw. 26 D III 27)
  2678. PECH Antoni (kw. 18 E III 31)
  2679. PECIAK Kazimierz (kw. 3 B V 10)
  2680. PECIAKOWSKA Janina (kw. 60 F IV 10)
  2681. PECIAKOWSKI Ludwik (kw. 51 C I 3)
  2682. PENKAŁA Jan (kw. 39 A I 4-5)
  2683. PENKAŁA Władysław (kw. 39 A I 4-5)
  2684. PEREUS Kazimierz (kw. 39 C I 3)
  2685. PERLIKOWSKI Wiesław (kw. 41 D V 13)
  2686. PERRY MICHAEL (kw. 57 D VI 21)
  2687. PERYCZ Mieczysław (kw. 57 D VI 21)
  2688. PERZANOWSKA-CHMIELEWSKA Stanisław (kw. a 37 B V 27-28)
  2689. PERZYK Adam (kw. 68 C III 21)
  2690. PETEREK Stanisław (kw. 46 C V 23)
  2691. PETRAŻYCKI Adam (kw. 2 D IV 13)
  2692. PETZ Walerian (kw. 26 K II 26)
  2693. PĘDZIKOWSKA Maria (kw. 19 F I 25)
  2694. PĘDZIKOWSKI Konstanty (kw. 19 F I 25)
  2695. PĘKALSKI Konstanty (kw. 23 B VI 26)
  2696. PĘSZYŃSKI Jerzy Bernard (kw. 70 F IV 7)
  2697. PIASECKA Stanisława Wanda (kw. 18 O III 10)
  2698. PIASECKI Jan (kw. 44 C I 5)
  2699. PIASECKI Marek (kw. 13 D I 14-16)
  2700. PIASECZNA Janina (kw. 45 B II 4)
  2701. PIĄTKOWSKI Adam (kw. 53 A II 30-31)
  2702. PIĄTKOWSKI Henryk (kw. 112 I I 10)
  2703. PIĄTKOWSKI Jan (kw. 16 C II 21)
  2704. PIĄTKOWSKI Jerzy Jan (kw. 47 L I 6)
  2705. PIĄTKOWSKI Wiktor (kw. 112 M V 12)
  2706. PIĄTOSA Antoni (kw. 110 H III 21)
  2707. PIECHALSKI Wincenty (kw. 76 B IV 7)
  2708. PIECHOWSKI Wojciech (kw. 61 B II 19)
  2709. PIEJKA Wacław (kw. 6 A)
  2710. PIEKARNIAK Witold (kw. 14 L III 8)
  2711. PIEKARSKA Halina Wanda (kw. 47 G II 27)
  2712. PIELACHOWSKI Zenon (kw. 6 E IV 28)
  2713. PIENIĄŻEK Karol (kw. 57 H V 8)
  2714. PIENIĄŻEK Piotr (kw. 91 A I 1)
  2715. PIENIĄŻKIEWICZ Karol (kw. 85 B VI 31-32)
  2716. PIEŃKOWSKI Wacław (kw. 8 E V 28)
  2717. PIERZCHALSKI Feliks (kw. 34 C VI 15)
  2718. PIESIEWICZ Eugeniusz (kw. 6 A)
  2719. PIESIEWICZ Piotr Jakub (kw. 74 A I 28)
  2720. PIESIEWICZ Zygmunt (kw. 74 A I 28)
  2721. PIESZKO Mieczysław (kw. 79 D IV 12)
  2722. PIESZKO Wacław (kw. 79 D IV 12)
  2723. PIETKIEWICZ Igor Aleksander (kw. 30 M V 26)
  2724. PIETRANIK Szczepan (kw. 57 F II 2)
  2725. PIETRAS Ireneusz (kw. 60 B III 17)
  2726. PIETRZAK Edmund (kw. 81 D II 28)
  2727. PIETRZAK Henryk (kw. 12 B V 25)
  2728. PIETRZAK Irena (kw. 110 F VI 7)
  2729. PIETRZAK Jan (kw. 110 F VI 7)
  2730. PIETRZAK Jan Ryszard (kw. 68 F VI 25-26)
  2731. PIETRZAK Tadeusz (kw. 54 G VI 4)
  2732. PIETRZAK Zbyszek (kw. 110 M II 23)
  2733. PIETRZYK Stanisław (kw. 18 M IV 4)
  2734. PIETRZYK Zbigniew (kw. 114 H 1-10)
  2735. PIĘTKA Jan (kw. 18 A VI 21)
  2736. PIĘTKA Wiktor (kw. 79 C III 17)
  2737. PIĘTKOWA Antoni (kw. na 79 C III 17)
  2738. PIJANOWSKI Ryszard (kw. 95 A IV 25)
  2739. PIJANOWSKI Zbigniew (kw. 14 A II 31)
  2740. PIJANOWSKI Zdzisław (kw. 6 C VI 15-16)
  2741. PIJANOWSKI Zenon (kw. 6 C VI 20)
  2742. PIKULA Mieczysław (kw. 38 A II 26-27)
  2743. PILARSKI Feliks (kw. 112 P VI 4)
  2744. PILARSKI Marian (kw. 112 P III 10)
  2745. PILASIŃSKI Andrzej (kw. 110 U I 14)
  2746. PILECKI Edward (kw. 36 M I 17)
  2747. PILECKI Walenty (kw. 36 M I 17)
  2748. PILEWSKI Henryk Karol (kw. 23 G II 10-11)
  2749. PIŁKA Kazimierz (kw. 114 H 2-5)
  2750. PIŁKA Mieczysław (kw. 114 H 2-5)
  2751. PINCEL Aleksander (kw. 7 B IV 31)
  2752. PINCEL Jan (kw. 7 B IV 31)
  2753. PIONTEK Kazimierz (kw. 20 E III 17)
  2754. PIOTROWICZ Władysław (kw. 112 U II 25)
  2755. PIOTROWSKI Adam (kw. 19 D VI 8)
  2756. PIOTROWSKI Bolesław (kw. 64 F IV 14)
  2757. PIOTROWSKI Feliks (kw. 88 A VI 9)
  2758. PIOTROWSKI Jerzy (kw. 72 C V 6)
  2759. PIOTROWSKI Mieczysław (kw. 21 F III 3)
  2760. PIOTROWSKI Stanisław (kw. 27 B VI 22)
  2761. PIOTUCH-KUBLICKI Gerard (kw. 82 A III 22)
  2762. PIÓRKOWSKA Krystyna (kw. 76 A IV 27-28)
  2763. PIÓRKOWSKI Aleksander (kw. 114 H 2-5)
  2764. PIÓRKOWSKI Bronisław Julian (kw. 2 E VI 1)
  2765. PIÓRKOWSKI Edward (kw. 76 A IV 27-28)
  2766. PIÓRKOWSKI Władysław (kw. 114 H 2-5)
  2767. PIÓRO Seweryn (kw. 4 B V 23-24)
  2768. PIÓRO Zygmunt (kw. 24 G IV 31)
  2769. PIÓROWICZ Janusz (kw. 14 B II 15)
  2770. PIQUE Bogusław (kw. 61 L VI 27)
  2771. PISKIEWICZ Wincenty (kw. 24 K III 9)
  2772. PISKOREK Zygmunt (kw. 26 B II 26)
  2773. PISKORSKI Józef (kw. Roch 47 B I 5)
  2774. PISULA Edward (kw. 45 M)
  2775. PISZCZATOWSKI-HUBERT Aleksander (kw. 19 E VI 33)
  2776. PIWARSKA-JASIŃSKA Józefa (kw. 5 C IV 13)
  2777. PIWOŃSKI Wacław (kw. 93 A II 17)
  2778. PIWOWAR Czesław (kw. 55 E I 16)
  2779. PLATER Bernarda (kw. 59 A VI 21)
  2780. PLATER Ignacy (kw. 59 A VI 21)
  2781. PLATO Zbigniew (kw. 43 B V 11)
  2782. PLONKOWSKI Kazimierz (kw. 22 I VII 17)
  2783. PLUTA Bolesław (kw. 108 G III 1)
  2784. PLUTECKI Albin (kw. 7 C III 1-3)
  2785. PLUTECKI Stefan (kw. 7 C III 1-3)
  2786. PŁOCHARSKA Irena (kw. 26 N VI 1)
  2787. PŁOCHARSKI Jan (kw. 26 N VI 1)
  2788. PŁONCZYŃSKI Edward (kw. 112 I V 22)
  2789. PŁOŃSKI Feliks Eugeniusz (kw. 2 I II 32)
  2790. PŁÓCIENNIK Adam (kw. 69 F I 26)
  2791. PNIEWSKI Andrzej (kw. 35 L II 7)
  2792. PODBIERA Henryk (kw. 19 B V 29)
  2793. PODGÓRSKA Irena (kw. 29 G II 14)
  2794. PODGÓRSKI Eugeniusz (kw. 8 K III 10)
  2795. PODRASKA Adolf (kw. 23 F I 11-12)
  2796. PODSIAD Janina (kw. 41 F II 3)
  2797. PODSIADŁO Zbigniew Jan (kw. 47 B IV 2)
  2798. PODWALIŃSKI Lucjan (kw. 108 M IV 4)
  2799. POGORZELSKI Mikołaj (kw. 83 B I 3)
  2800. POHULAJEWSKI Eugeniusz (kw. 98 A IV 23)
  2801. POKORSKI Ryszard (kw. 114 G III 30)
  2802. POKRZYWIŃSKA-PAWLAK Stefania Stella (kw. 47 K III 12)
  2803. POLAK Stanisław (kw. 55 A II 31)
  2804. POLAK Zbigniew (kw. 68 A V 12)
  2805. POLAKOWSKI Zbigniew (kw. 108 S III 9)
  2806. POLESIŃSKI Józef (kw. 14 A V 9)
  2807. POLESZAK Katarzyna (kw. 41 F VI 27)
  2808. POLEWACZ Aleksander (kw. 51 A III 10)
  2809. POLICEWICZ Krystyna (kw. 14 E I 27)
  2810. POLICEWICZ Zdzisław (kw. 14 E I 27)
  2811. POLITOWICZ Leonard (kw. 54 H VI 24)
  2812. POLITOWSKI Józef (kw. 16 G III 1)
  2813. POLKOWSKI Franciszek (kw. 27 G V 7)
  2814. POŁAWSKI Julian (kw. 38 G VI 20)
  2815. POMARAŃSKI Bolesław (kw. 81 B VI 19)
  2816. POMIAN MILLER Władysław (kw. 108 L I 8)
  2817. PONCZ Aleksander (kw. 87 A IV 16)
  2818. PONIATOWSKI Bogdan Marceli (kw. 38 D V 26)
  2819. PONICHTERA Czesław (kw. 62 F III 31)
  2820. POŃSKI Stanisław Jerzy (kw. 6 N III 6)
  2821. POPEK Józef (kw. 48 F II 15)
  2822. POPIELARSKI Stanisław (kw. 54 E V 29)
  2823. POPIELARSKI Tadeusz (kw. 46 G I 3)
  2824. POPIELSKA Bolesława (kw. 31 H VI 10)
  2825. POPIOŁEK Cyryl (kw. 18 N VI 15)
  2826. POPIS Zdzisław (kw. 40 B IV 33)
  2827. POPOWSKI Stanisław (kw. 40 F VI 9)
  2828. PORADOWSKI Franciszek (kw. 26 K V 26)
  2829. PORĘBSKI Bogdan (kw. 22 A III 1-2)
  2830. PORĘCKI Wiktor (kw. 110 O IV 19)
  2831. POROWSKI Władysław (kw. 43 A II 12)
  2832. PORTASIEWICZ Józef (kw. 13 G V 7)
  2833. POSKROBKO Jan (kw. 7 B I 15)
  2834. POSMYK Ryszard (kw. 13 F III 5)
  2835. POSZWIŃSKA Irena Maria (kw. 39 B I 24)
  2836. POŚNIK Bogusław (kw. 28 C II 8)
  2837. POTERALSKI Zygmunt (kw. 22 D I 1)
  2838. POTOCKI Józef (kw. 10 D I 27-28)
  2839. POWIERTOWSKI Hieronim (kw. 8 B IV 15-16)
  2840. POZIOMEK Jan (kw. 95 A VI 20)
  2841. POZIOMEK Janina (kw. 95 A VI 20)
  2842. PRAŻMO Sebastian (kw. 21 E IV 28)
  2843. PRAŻMO Zbigniew (kw. 15 B III 31)
  2844. PREDER Stefania (kw. 55 H III 25)
  2845. PREJS Paweł (kw. 88 A VI 9)
  2846. PREWYCH-KWINTO Stanisław (kw. a 44 C VI 23)
  2847. PRĘGOWSKI Janusz (kw. 44 C I 14)
  2848. PRITULAK Grzegorz (kw. 85 D II 16)
  2849. PRITULAK Jerzy (kw. 85 D II 16)
  2850. PRITULAK Maria (kw. 85 D II 23)
  2851. PROCHAZKA Jadwiga (kw. 88 B II 9)
  2852. PROSZOWSKA Jadwiga Danuta (kw. 11 D IV 15)
  2853. PROSZOWSKI Józef (kw. 11 D IV 15)
  2854. PRÓCHNIEWICZ Adam (kw. 67 I V 24-25)
  2855. PRÓSZYŃSKA Halina (kw. 29 A III 1)
  2856. PRÓSZYŃSKI Mieczysław (kw. 29 A III 1)
  2857. PRUS Łucja (kw. 15 D I 13)
  2858. PRUS Stanisław (kw. 114 H 1-10)
  2859. PRUS Stanisław (kw. 114 H IV 12)
  2860. PRUS Stefan (kw. 71 A I 1-3)
  2861. PRUSIŃSKI Antoni (kw. 36 B I 17)
  2862. PRUS-NIEWIADOMSKI Tadeusz Andrzej (kw. 4 B III 32)
  2863. PRYMACZENKO Mikołaj (kw. 93 B II 11)
  2864. PRZANOWSKI Jan (kw. 18 K V 32)
  2865. PRZECHERA Józef (kw. 43 B II 5)
  2866. PRZEDPEŁSKI Marian (kw. 98 A VI 16)
  2867. PRZEGALIŃSKA Danuta (kw. 43 H II 20)
  2868. PRZEŹDZIECKA Henryka (kw. 19 A III 29)
  2869. PRZYBOJEWSKI Zygmunt (kw. 8 H ? ?)
  2870. PRZYBOROWSKA Anna (kw. 71 H V 16)
  2871. PRZYBYLSKA Irena (kw. 57 F I 21)
  2872. PRZYBYLSKI Edmund (kw. 52 A I 8)
  2873. PRZYBYLSKI Jerzy (kw. 57 F I 21)
  2874. PRZYBYLSKI Stefan Mateusz (kw. 23 G VI 19-21)
  2875. PRZYBYLSKI Walenty Waldemar (kw. 14 K V 14)
  2876. PRZYBYŁOWICZ Marcin (kw. 23 A IV 1)
  2877. PRZYBYTKOWSKI Tomasz (kw. 46 A VI 5-6)
  2878. PRZYCZKA Felicja (kw. 65 D I 15)
  2879. PRZYŁUCKI Mieczysław (kw. 21 D III 10)
  2880. PSZCZÓŁKOWSKI Andrzej (kw. 15 E I 31)
  2881. PTASZYŃSKI Janusz (kw. 14 B I 13)
  2882. PUCHALSKI Henryk (kw. 26 A I 17)
  2883. PUCHALSKI Piotr Ludwik (kw. 73 A III 3-4)
  2884. PUCHALSKI Zygmunt (kw. 73 A III 3-4)
  2885. PUCHAŁA Feliks (kw. 112 G II 31)
  2886. PUCHAŁA Janina (kw. 112 G II 31)
  2887. PUCHAWKA Henryk (kw. 6 H III 29)
  2888. PUCH-KILIŃSKA Florentyna (kw. 49 D IV 24)
  2889. PUCYŃSKI Henryk (kw. 34 L IV 9)
  2890. PUCZYŃSKA Jadwiga (kw. 59 D II 25)
  2891. PUDEŁEK Jan (kw. 34 D VI 24)
  2892. PUDER Tadeusz (kw. 91 A I 7)
  2893. PUFF Tadeusz (kw. 100 A VII 2)
  2894. PUŁAWSKA Leokadia (kw. 47 C III 11)
  2895. PUŁAWSKA-WOLSKA Krystyna (kw. 28 A IV 13)
  2896. PYJOR Jan Antoni (kw. 9 B III 5)
  2897. PYTEL Stanisław (kw. 45 B I 25)
  2898. PYTKO Kazimierz (kw. 64 F IV 11)
  2899. PYTKOWSKI Stanisław (kw. 6 A)
  2900. PYTLIŃSKI Wiesław (kw. 93 A II 23)
  2901. Do góry

    R

  2902. RABĘCKI Henryk (kw. 16 A I 8)
  2903. RABĘCKI Władysław (kw. Daniel 16 A I 7-8)
  2904. RACIBORSKI Eugeniusz (kw. 10 A I 7)
  2905. RACKA Janina (kw. 110 P VI 19-20)
  2906. RACZEK Tadeusz (kw. 110 P VI 4)
  2907. RACZYŃSKI Bonifacy (kw. 22 H III 1)
  2908. RACZYŃSKI Jerzy (kw. 18 F I 12)
  2909. RACZYŃSKI Kazimierz (kw. 11 C VI 3-4)
  2910. RACZYŃSKI Stanisław (kw. 77 C V 15)
  2911. RADECKI Jan (kw. 76 A VI 24)
  2912. RADGOWSKA Eugenia (kw. 49 K III 6)
  2913. RADGOWSKI Jan (kw. 49 K III 6)
  2914. RADOMSKI Stanisław (kw. 60 B V 27)
  2915. RADOMSKI Stanisław (kw. 60 B V 7)
  2916. RADWAŃSKI Kazimierz (kw. 12 C V 25)
  2917. RADWAŃSKI Zygmunt (kw. 44 A III 24)
  2918. RADZYMIŃSKA Józefa (kw. 110 H II 31-32)
  2919. RADZYMIŃSKA-ŻWIRSKA Joanna Helena (kw. 110 H II 31-32)
  2920. RAFALSKI Zygmunt (kw. 51 G III 7)
  2921. RAFAŁ Franciszek (kw. 53 I I 9)
  2922. RAFAŁKO Antoni (kw. 1 B I 22-26)
  2923. RAJCA Józef (kw. 55 N VI 9)
  2924. RAJEWSKI Jan (kw. 97 A II 30)
  2925. RAJEWSKI Ludwik (kw. 12 E III 12)
  2926. RAKOWSKI Antoni (kw. 32 K IV 22)
  2927. RAKSZAWSKI Władysław (kw. 85 C VI 17)
  2928. RASTAWICKI Eugeniusz (kw. 92 B II 34)
  2929. RASZKOWSKI Władysław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  2930. RATAJCZYK Janina (kw. 62 G VII 6)
  2931. RATAJCZYK Władysław (kw. 54 H VI 21)
  2932. RATKIEWICZ Franciszek (kw. 24 F VI 14)
  2933. RATSCHK Rudolf (kw. 59 H III 19)
  2934. RATYNA Józef (kw. 89 D VI MUR)
  2935. RATYNA Józef (przy murze ul. Odrowąża 169)
  2936. RATYŃSKA Leokadia (kw. 37 B I 5)
  2937. RATYŃSKA Wera (kw. 37 B I 5)
  2938. RATYŃSKI Bronisław (kw. 37 B I 5)
  2939. RATYŃSKI Edward (kw. 37 B I 5)
  2940. RATZOWA Aleksandra (kw. 48 A IV 2)
  2941. RAZUM Jan (kw. 6 A)
  2942. RAŹNY Tadeusz (kw. 110 O V 1)
  2943. RĄBALSKI Witold (kw. 100 A III 15)
  2944. RĄCZKA Mieczysław (kw. 25 F III 23)
  2945. RECHOWICZ Krzysztof (kw. 2 K VI 8)
  2946. REGULSKA Krystyna (kw. 75 H VI 30)
  2947. REGULSKA Krystyna (przy murze ul. Odrowąża 340)
  2948. REGULSKI Feliks (kw. 48 F I 26)
  2949. REIMERS Stefan (kw. 63 D III 3)
  2950. REK Stefan (kw. 42 H II 6)
  2951. REKŁAJTIS Józef (kw. 71 A IV 5)
  2952. REKSZA-KAKIETEK Aleksander (kw. 38 C V 5)
  2953. RELICH Stefan (kw. 17 D VI 4-5)
  2954. RELIGIONI Witold Adalbert (kw. 25 B III 23)
  2955. REMBECKI Józef (kw. 61 L III 9)
  2956. REMEZ Stefan Wiktor (kw. 14 K V 32)
  2957. RESZKIEWICZ Alfred (kw. 22 O IV 2)
  2958. REWERA Edward (kw. 42 D VI 5)
  2959. REYMONT Stanisław (kw. 47 A V 10-11)
  2960. REZYNKIN Aleksander (kw. 21 A VI 18)
  2961. ROBAK Ryszard (kw. 82 C II 15-16)
  2962. ROBAK Stanisław (kw. 6 A)
  2963. RODAK Mieczysław (kw. 1 B I 22-26)
  2964. RODECKI Antoni (kw. 50 A IV 32)
  2965. RODZIEWICZ Franciszek Ksawery (kw. 79 A VI 15)
  2966. ROGALA Jerzy (kw. 53 F II 4)
  2967. ROGALA Wacław (kw. 45 M)
  2968. ROGALIŃSKI Konstanty (kw. 4 C III 10-11)
  2969. ROGALSKI Henryk (kw. 9 E II 39)
  2970. ROGALSKI Kazimierz (kw. 51 E VI 31)
  2971. ROGALSKI Wacław (kw. 12 I III 17)
  2972. ROGALSKI Wacław (kw. 25 E III 15)
  2973. ROGATKO Ryszard (kw. 2 C I 10)
  2974. ROGIŃSKI Stanisław (kw. 30 L IV 1)
  2975. ROGOWIEC Karol (kw. 12 G IV 9)
  2976. ROGOWSKI Hilary (kw. 1 B I 22-26)
  2977. ROGUSKA Seweryna (kw. 44 B III 32-33)
  2978. ROGUSKI Andrzej (kw. 44 B III 32-33)
  2979. ROGUSKI Antoni (kw. 68 C IV 24)
  2980. ROGUSKI Feliks (kw. 75 B I 16)
  2981. ROGUSKI Jan (kw. 50 A I 28)
  2982. ROGUSKI Tadeusz (kw. 18 E III 32)
  2983. ROKICKI Eustachy (kw. 29 A VI 13)
  2984. ROKICKI Feliks Zygmunt (kw. 29 A V 16)
  2985. ROKICKI Józef (kw. 29 A V 17)
  2986. ROKOSSOWSKI Ksawery Wojciech (kw. 15 G I 6)
  2987. ROLA-ARCISZEWSKI Stanisław Teofil (kw. 112 H I 2)
  2988. ROLA-JANICKI Antoni (kw. 42 B I 12)
  2989. ROMANO Tadeusz (kw. 9 B I 5)
  2990. ROMANOWSKA Wacława (kw. 114 H 1-10)
  2991. ROMANOWSKI Edward (kw. 41 K III 21)
  2992. ROMANOWSKI Kazimierz (kw. 21 C I 9-10)
  2993. ROMANOWSKI Leon (kw. 21 C I 9-10)
  2994. ROMANOWSKI Stanisław (kw. 6 A)
  2995. ROMAŃSKA Janina (kw. 66 G V 14)
  2996. ROMAŃSKA Lucyna (kw. 69 E I 18)
  2997. ROMAŃSKI Antoni (kw. 77 A II 2)
  2998. ROMAŃSKI Zbigniew (kw. 69 E I 18)
  2999. ROMER Zbigniew (kw. 57 B V 15)
  3000. RORAT Jan (kw. 72 E V 6)
  3001. ROSINEK Zygmunt (kw. 12 E I 26)
  3002. ROSIŃSKA Krystyna (kw. 42 D III 15)
  3003. ROSIŃSKI Zygmunt (kw. 42 D III 15)
  3004. ROSŁOWICZ Irena (przy murze ul. Odrowąża 556)
  3005. ROSOŁOWSKI Jerzy (kw. 40 E I 31)
  3006. ROSOŁOWSKI Mieczysław (kw. 49 F II 6)
  3007. ROSOŁOWSKI Tomasz (kw. 38 G III 5)
  3008. ROSTKOWSKI Jerzy (kw. 21 A VI 2)
  3009. ROSTKOWSKI Tadeusz (kw. 56 E III 4)
  3010. ROSZKOWSKI Czesław (kw. 20 C III 15)
  3011. ROSZKOWSKI Marian (kw. 56 G V 29)
  3012. ROWICKI Stanisław (kw. 28 A III 20-21)
  3013. ROY Stanisław Władysław (kw. 110 G III 13)
  3014. ROZALSKI Franciszek (kw. 71 D V 4)
  3015. ROZENTAL Henryk Ryszard (kw. 52 B IV 22)
  3016. ROZENTAL Zbigniew (kw. 81 A VI 6-7)
  3017. ROZUM Stanisław (kw. 29 G I 21)
  3018. ROZWADOWSKI Henryk (kw. 33 G I 31)
  3019. ROŻNIATOWSKI Mieczysław (kw. 43 G VI 16)
  3020. ROŻNIATOWSKI Mirosław (kw. 29 F V 25-26)
  3021. ROŻNIATOWSKI Tadeusz (kw. 29 F V 25-26)
  3022. RÓŻALSKI Franciszek (kw. 4 M II 22)
  3023. RÓŻAŃSKA-ŁUSZCZEWSKA Maria (kw. 32 C II 11)
  3024. RÓŻAŃSKI Józef (kw. 28 D I 19)
  3025. RÓŻAŃSKI Józef (kw. 57 A III 21)
  3026. RÓŻAŃSKI Marian (kw. 16 A II 13)
  3027. RÓŻYCKI Czesław (kw. 19 F IV 7)
  3028. RÓŻYCKI Michał (kw. 19 F IV 7)
  3029. RÓŻYCKI Mirosław (kw. 59 L III 23)
  3030. RUCIŃSKI Klemens (kw. 66 B IV 6)
  3031. RUDIUK Stanisław (kw. 53 D V 8)
  3032. RUDNICKA Bronisław (kw. a 28 G VI 22-23)
  3033. RUDNICKI Eugeniusz (kw. 46 F IV 25)
  3034. RUDNICKI Lucjan (kw. 5 B VI 32)
  3035. RUDNICKI Stanisław (kw. 28 A II 4)
  3036. RUDNICKI Zbigniew (kw. 28 C V 1)
  3037. RUDNIK Antoni (kw. na 52 H III 25)
  3038. RUDZIŃSKA Maria Anna (kw. 44 H III 9)
  3039. RUDZIŃSKI Henryk Feliks (kw. 44 H III 9)
  3040. RUDZKI Józef (kw. 12 B II 31)
  3041. RUDZKI Michał (kw. 39 A V 12-13)
  3042. RUKUJZO Zofia (kw. 66 A III 3)
  3043. RULSKI Tadeusz (kw. 73 A II 19)
  3044. RUMIANEK Jerzy Kazimierz (kw. 24 A V 17-18)
  3045. RUMIŃSKA Eugenia (kw. 39 D II 12)
  3046. RUSEK Ignacy (kw. 38 A V 27)
  3047. RUSZAR Józef (kw. 51 G III 28-29)
  3048. RUSZCZAK Zygmunt (kw. 6 A)
  3049. RUSZKIEWICZ Jan (kw. 2 B II 12-13)
  3050. RUSZNICA Józef (kw. 114 H IV 12)
  3051. RUT Tadeusz (kw. 19 F I 21)
  3052. RUTKA Jan (kw. 73 D I 28)
  3053. RUTKOWSKI Edward (kw. 43 H II 3)
  3054. RUTKOWSKI Jan (kw. 14 B I 27)
  3055. RUTKOWSKI Jan (kw. 60 D V 20)
  3056. RUTKOWSKI Janusz (kw. 29 A III 2)
  3057. RUTOWICZ Tadeusz (kw. 25 E V 35)
  3058. RYBAK Kazimierz (kw. 67 E I 18)
  3059. RYBAK Tadeusz (kw. 67 E I 18)
  3060. RYBECZKO-MRÓZ Józefa (kw. 81 E II 3)
  3061. RYBICKI Tadeusz (kw. 2 A VI 1)
  3062. RYBKA Stanisław (kw. 66 D VI 11)
  3063. RYBKOWSKI Karol (kw. 23 E II 6)
  3064. RYBOTYCKA-ZAREMBA Lidia (kw. 5 B VI 27)
  3065. RYBUS Tadeusz (kw. 8 F II 7)
  3066. RYBUS Tomasz (kw. 8 F II 7)
  3067. RYCELSKI Jan Witold (kw. 73 H IV 6)
  3068. RYCHTER Jadwiga (kw. 114 P III 34)
  3069. RYCHTER Mieczysław (kw. 114 P III 34)
  3070. RYCHTER Witold (kw. 16 A III 5)
  3071. RYCZANOWSKI Jan Stanisław (kw. 70 A V 8)
  3072. RYDZEWSKI Bogdan (kw. 86 A II 7)
  3073. RYLSKA Zofia (kw. 36 H I 23)
  3074. RYLSKI Zygmunt (kw. 36 H I 23)
  3075. RYMKIEWICZ Aleksander (kw. 4 H IV 25)
  3076. RYNIEWICZ Tadeusz (kw. 18 A V 1-2)
  3077. RYSZKIEWICZ Edward (kw. 32 G III 1)
  3078. RYSZKOWSKI Jan Łukasz (kw. 56 C V 21-22)
  3079. RYTEL Zygmunt (kw. 38 L V 28)
  3080. RYTKA Marian (kw. 12 D V 12-13)
  3081. RYŻKO Stanisław (kw. 55 L V 6)
  3082. RYŻOWSKI Roman (kw. 38 D V 8)
  3083. RZĄŻEWSKI Franciszek (kw. 33 E V 27)
  3084. RZEPCZAK Wacław (kw. 59 B III 6)
  3085. RZEPECKI Edmund (kw. 16 A IV 1)
  3086. RZEPECKI Jerzy (kw. 49 K IV 30)
  3087. RZEPLIŃSKA Janina (kw. 14 K II 15)
  3088. RZEPLIŃSKA Zofia (kw. 34 L I 20)
  3089. RZESZOT Tadeusz (kw. 14 B IV 10)
  3090. RZESZOTARSKI Edmund (kw. 110 G III 2)
  3091. RZĘTKOWSKI Henryk (kw. 44 B II 19)
  3092. RZYSKO Feliks (kw. 6 A)
  3093. Do góry

    S

  3094. SACHMATA Antoni (kw. 69 A II 15)
  3095. SACHS Jadwiga (kw. 4 K II 25)
  3096. SADECKI Stanisław (kw. 48 G V 19)
  3097. SADKOWSKI Gustaw (kw. 4 A II 12)
  3098. SADKOWSKI Zygmunt (kw. 75 D VI 29-30)
  3099. SADŁOWSKI Zbigniew (kw. 78 D I 16)
  3100. SADOWSKA Zofia (kw. 11 A III 5)
  3101. SADOWSKI Jan Andrzej (kw. 11 A III 5)
  3102. SADOWSKI Józef (kw. 2 E II 21)
  3103. SADOWSKI Józef (kw. 73 H II 6)
  3104. SADOWSKI Leon (kw. 61 K IV 27)
  3105. SADOWSKI Roman (kw. 18 F VI 19)
  3106. SADOWSKI Stanisław (kw. 11 A III 5)
  3107. SADOWSKI Zdzisław (kw. 41 K II 21)
  3108. SAKOWSKI Stefan (kw. 14 N I 15)
  3109. SALA Adam (kw. 31 C I 30)
  3110. SALAMON Zdzisław Bartłomiej (kw. 80 A IV 16)
  3111. SALAMONOWICZ Mieczysław (kw. 2 I IV 12)
  3112. SALAMOŃCZYK Wojciech (kw. 21 G V 11-12)
  3113. SALAPSKI Jerzy (kw. 21 D IV 16)
  3114. SALONI Aleksander (kw. 83 C V 13)
  3115. SALUTA Witold (kw. 30 N I 15)
  3116. SAŁACIŃSKI Zbigniew (kw. 5 A III 2)
  3117. SAMEK Władysław (kw. 91 A IV 30-31)
  3118. SAMIRA Janina (kw. 50 E IV 29)
  3119. SAMOCHOCKI Jan (kw. 45 C IV 24)
  3120. SAMOCKI Kazimierz (kw. 6 G I 31)
  3121. SAMULEWSKI Antoni (kw. 40 C II 6)
  3122. SAND Halina (kw. 41 G III 17)
  3123. SANDECKI Kazimierz (kw. 57 I VI 7)
  3124. SANDER Mic Halina Zofia (kw. 63 A VI 15)
  3125. SANKOWSKI Adam (kw. 19 H II 2)
  3126. SANTAREK Czesław (kw. 114 O II 21)
  3127. SANTAREK Stefan (kw. 91 C VI 21)
  3128. SARNACKI Edward (kw. 12 K I 13)
  3129. SARNIŃSKI Franciszek (kw. 91 A II 3)
  3130. SARNOWICZ Aleksander (kw. 32 K V 27)
  3131. SARZAŁA Szczepan (kw. 96 B IV 15)
  3132. SASIN Zygmunt (kw. 16 C VI 5)
  3133. SAS-KULCZYCKA Urszula Krystyna (kw. 36 C V 7)
  3134. SAWICKI Feliks (kw. 41 C IV 11)
  3135. SAWIŃSKI Stanisław (kw. 42 F III 1)
  3136. SAWKO Ryszard (kw. 52 H IV 8)
  3137. SCHABIŃSKI Stanisław (kw. 13 B VI 3)
  3138. SCHERER Karol (kw. 47 D VI 17)
  3139. SCHMIDT-MADALIŃSKI Roman (kw. Jan 3 A I 11)
  3140. SCHULER-OPĘCHOWSKA Maria Joanna (kw. 19 H VI 21)
  3141. SCHWARTZ Tadeusz (kw. 68 E VI 28)
  3142. SCHWARZ Kazimierz (kw. 91 B III 3)
  3143. SEBYŁOWA Sabina (kw. 20 C I 6)
  3144. SECH Antoni (kw. 3 B II 29-30)
  3145. SEFERYŃSKI Edward (kw. 6 A)
  3146. SEKITA Maria Celina (kw. 63 B IV 4)
  3147. SELENTA Maria (kw. 13 B IV 28)
  3148. SELWON Feliks (kw. 10 E I 21)
  3149. SELWON Jan (kw. 3 B VI 1-2)
  3150. SEMENOWICZ Grzegorz (kw. 66 A VI 6)
  3151. SENDECKI Witold (kw. 10 B VI 13)
  3152. SENDERSKI Jan (kw. 112 O II 4)
  3153. SERAFIN Jan (kw. 75 C IV 5-6)
  3154. SERAFIN Zuzanna (kw. 88 B III 29-30)
  3155. SERAFIŃSKI Jan (kw. 25 B II 8)
  3156. SEREDYŃSKA-TATARKIEWICZ Janina (kw. 94 B III 12)
  3157. SEROCZYŃSKI Jan (kw. 69 E IV 13)
  3158. SEWERIN Stanisław (kw. 63 G VI 29)
  3159. SĘKOWSKI Antoni (kw. 24 F IV 22-23)
  3160. SĘKOWSKI Stanisław (kw. 24 F IV 22-23)
  3161. SICIŃSKI Antoni (kw. 51 H I 20)
  3162. SICZEK Ludwik (kw. 59 D I 30)
  3163. SIDOR Piotr (kw. 31 I III 29)
  3164. SIDOROWICZ Jadwiga (kw. 112 N I 28)
  3165. SIECZKOWSKI Grzegorz Marek (kw. 72 A V 23)
  3166. SIECZKOWSKI Sylwan Kazimierz (kw. 26 G V 27-28)
  3167. SIEDLANOWSKI Stanisław (kw. 114 H 2-5)
  3168. SIEDLECKI Jan Włodzimierz (kw. 23 C I 30)
  3169. SIEDLECKI Stanisław (kw. 10 A VI 28-29)
  3170. SIEDLECKI Zygmunt (kw. 6 A)
  3171. SIEJA Jerzy (kw. 57 I II 8)
  3172. SIEJC Borys (kw. 48 D V 24-25)
  3173. SIEK Stanisław (kw. 58 I IV 12)
  3174. SIEKIERZYŃSKI Edward (kw. 51 E V 1)
  3175. SIEKLUCKI Tadeusz (kw. 24 M I 16)
  3176. SIEMASZKO Antoni (kw. 56 B V 32)
  3177. SIENGALEWICZ Mikołaj (kw. 67 A I 16)
  3178. SIENIAWSKI Kazimierz (kw. 20 B VI 7)
  3179. SIENKIEWICZ Bronisław (kw. 45 M)
  3180. SIENNICKA Ewa Elżbieta (kw. 22 K III 25)
  3181. SIENNICKI Marian (kw. Jan 22 A III 31-33)
  3182. SIERADZKI Zdzisław Ryszard (kw. 40 A V 29)
  3183. SIEROW Jan (kw. 114 H 1-10)
  3184. SIEROW Jan (kw. 114 H IV 12)
  3185. SIERPIŃSKI Wacław (kw. 80 C II 16)
  3186. SIERZPUTOWSKI Leon (kw. 60 H IV 10)
  3187. SIEWIERSKI Ryszard (kw. 70 C V 14)
  3188. SIISS Aniela (kw. 98 B III 13)
  3189. SIKORA Marian (kw. 71 A II 4)
  3190. SIKORA Stanisław (kw. 26 E I 10)
  3191. SIKORA Władysław (kw. 87 C I 9)
  3192. SIKORA Zbigniew (kw. 26 E I 10)
  3193. SIKROSKA Alfreda (kw. 108 I III 16)
  3194. SIKORSKA Adela (kw. 60 C IV 30)
  3195. SIKORSKA Zofia (kw. 9 B IV 14)
  3196. SIKORSKI Andrzej (kw. 69 E II 18)
  3197. SIKORSKI Bolesław (kw. 73 A V-VI 17-19)
  3198. SIKORSKI Feliks (kw. 108 I III 16)
  3199. SIKORSKI Henryk (kw. 32 A I 20)
  3200. SIKORSKI Hipolit (kw. 110 F VI 2)
  3201. SIKORSKI Jerzy (kw. 25 A V 30)
  3202. SIKORSKI Lucjan (kw. 14 A I 32)
  3203. SIKORSKI Ryszard (kw. 108 I III 16)
  3204. SIKORSKI Stanisław (kw. 60 C IV 30)
  3205. SILKIEWICZ Stanisław (kw. 3 B VI 26)
  3206. SINCZAK Józef (kw. 10 B I 6-7)
  3207. SIOŁO Józef (kw. 112 O II 20)
  3208. SITARZ Czesław (kw. Wincenty 59 D V 23)
  3209. SITARZ Irena (kw. 59 D III 23)
  3210. SITEK Henryk (kw. 51 F V 16-17)
  3211. SITKIEWICZ Wiesław (kw. 45 L I 25)
  3212. SITKOWSKI Wacław Michał (kw. 60 D IV 8-9)
  3213. SIWANOWICZ Wacława (kw. 75 C VI 32)
  3214. SIWECKA Irena (kw. 8 N I 3)
  3215. SIWECKA Józefa (kw. 8 N I 3)
  3216. SIWECKA Stanisław (kw. a 22 K IV 32)
  3217. SIWECKI Edward (kw. 8 N I 3)
  3218. SIWECKI Mieczysław (kw. 8 N I 3)
  3219. SIWEK Bolesław (kw. 63 K IV 22)
  3220. SIWEK Stanisław (kw. 44 G I 32)
  3221. SIWEK Władysław (kw. 27 E IV 7)
  3222. SIWIEC Józef (kw. 14 A IV 16)
  3223. SIWIEC Leokadia (kw. 18 D II 22)
  3224. SIWIEC Stefan (kw. 35 E V 17)
  3225. SIWIK Stanisław (kw. 110 G III 13)
  3226. SIWIŃSKA Alicja (kw. 59 E VI 3)
  3227. SIWIŃSKI Bohdan (kw. 36 G V 8)
  3228. SIWIŃSKI Jerzy (kw. 46 L III 9)
  3229. SKALSKI Leszek (kw. 58 G I 21)
  3230. SKAŁBANIA Adam (kw. 71 A I 1-3)
  3231. SKARŻEWSKA Wanda Alicja (kw. 78 A III 33)
  3232. SKARŻEWSKI Marian (kw. 78 A III 33)
  3233. SKARŻYŃSKI Wacław (kw. 14 D II 18)
  3234. SKĄPSKI Józef Bohdan (kw. 28 G VI 22-23)
  3235. SKĄPSKI Konstanty (kw. 114 T I 23)
  3236. SKIBNIEWSKA Barbara (kw. 41 A III 17)
  3237. SKIBNIEWSKA Marysia (kw. 44 G VI 1)
  3238. SKIBNIEWSKI Kazimierz (kw. 41 A III 17)
  3239. SKOCZKOWSKI Zygmunt Jerzy (kw. 21 A VI 22)
  3240. SKOŁOŻYŃSKI Henryk (kw. 21 E III 9)
  3241. SKOMOROWSKI Kazimierz (kw. 76 B II 21)
  3242. SKOMOROWSKI Wiesław (kw. 76 C VI 30)
  3243. SKOMOROWSKI Zygmunt (kw. 76 B II 21)
  3244. SKONIECKI Tadeusz (kw. 100 A IV 24)
  3245. SKONIECZNA Kazimiera (kw. 54 F V 5)
  3246. SKORUPKA Julian (kw. 5 B V 23)
  3247. SKOTNICKI Franciszek (kw. 87 B III 15)
  3248. SKOWRON Dietrych Gero (kw. 12 N V 7)
  3249. SKOWROŃSKA-ĆWIKLIKOWA Halina (kw. 112 S VI 2-3)
  3250. SKOWROŃSKI Ignacy (kw. 14 E IV 20)
  3251. SKOWROŃSKI Janusz (kw. 65 A I 28)
  3252. SKRZECZ Stanisław (kw. 85 B VI 31-32)
  3253. SKRZECZANOWSKI Zygmunt (kw. 27 A VI 1)
  3254. SKRZYCKI Jan (kw. 2 E VI 29)
  3255. SKRZYMOWSKI Jerzy (kw. 15 B IV 25)
  3256. SKRZYŃSKI Jerzy (kw. 91 C I 4)
  3257. SKRZYŃSKI Józef (kw. 12 H I 12)
  3258. SKRZYPCZYŃSKI Władysław (kw. 10 A I 26-27)
  3259. SKRZYPEK Stefan (kw. 48 C V 20)
  3260. SKRZYPKOWSKI Czesław (kw. 12 G I 11)
  3261. SKRZYPKOWSKI Henryk (kw. 12 G I 11)
  3262. SKRZYSZEWSKI Włodzimierz (kw. 10 A IV 19-20)
  3263. SKRZYWAŃ Wacław (kw. 73 E VI 11)
  3264. SKUBNIEWSKI Edward (kw. 33 B II 3-4)
  3265. SKUBNIEWSKI Feliks (kw. 33 B II 3-4)
  3266. SKULSKI Jan (kw. 26 O VI 10-11)
  3267. SKULSKI Tadeusz (kw. 26 O VI 10-11)
  3268. SKUP Czesław Józef (kw. 55 C III 5-6)
  3269. SKUP Jan (kw. 55 C III 5-6)
  3270. SKUPIŃSKI Piotr (kw. 25 D I 16)
  3271. SKURA Władysław (kw. 83 C VI 25)
  3272. SKWARA Stanisław (kw. 49 I I 9)
  3273. SKWAREK Eugeniusz (kw. 108 H IV 1)
  3274. SKWIERCZYŃSKA Danuta (kw. 47 D V 16)
  3275. SLIZEWSKI Albin Jerzy (kw. 32 G VI 32)
  3276. SŁABCZYŃSKI Wacław (kw. 8 D I 13)
  3277. SŁABY Jan (kw. 66 B V 27)
  3278. SŁABY Stanisław (kw. 3 B I 15)
  3279. SŁAW Tadeusz (kw. 46 C V 8)
  3280. SŁODKOWSKI Władysław (kw. 63 L I 8)
  3281. SŁONCZYŃSKI Stanisław (kw. 71 G V 19)
  3282. SŁOŃ Mieczysław (kw. 75 E VI 31)
  3283. SŁOWIK Tadeusz (kw. 73 D IV 30-31)
  3284. SŁOWIKOWSKA-MISIEWICZ Kazimiera (kw. 63 D III 32)
  3285. SŁOWIKOWSKI Piotr (kw. 85 B VI 29)
  3286. SŁUŻEWSKI Jerzy (kw. 90 B IV 18)
  3287. SŁYK Edward (kw. 6 A)
  3288. SŁYSZ Stefan (kw. 62 D I 17)
  3289. SMENDA Tadeusz Adam (kw. 2 A IV 16-17)
  3290. SMERDZYŃSKA Joanna (kw. 35 K VI 34)
  3291. SMOGORZEWSKI Stefan Tadeusz (kw. 57 A III 18)
  3292. SMOŁA Jan (kw. 38 B V 18)
  3293. SMORCZEWSKI Romuald (kw. 57 K IV 2)
  3294. SMYKIEWICZ Jerzy (kw. 28 A IV 17)
  3295. SNOPIŃSKI Henryk (kw. 82 B II 33)
  3296. SNOPKÓWNA Jadwiga (przy murze ul. Odrowąża 26-27)
  3297. SNOPKÓWNA Maria (przy murze ul. Odrowąża 26-27)
  3298. SOBALSKI Kazimierz (kw. 55 G VI 27-28)
  3299. SOBAŃSKI Bolesław (kw. 110 G III 3)
  3300. SOBCZAK Aleksander (kw. 89 A III 29)
  3301. SOBCZAK Stanisław (kw. 12 A II 27)
  3302. SOBCZAK Stanisław (kw. 53 D I 3)
  3303. SOBCZYŃSKA Antoni (kw. na 73 D III 26)
  3304. SOBIECH Stanisław (kw. 16 K I 6)
  3305. SOBIECH Stanisław (kw. 71 A II 29)
  3306. SOBIELARSKI Tadeusz (kw. 94 B II 23)
  3307. SOBIERAJ Bogdan (kw. 72 F III 15)
  3308. SOBIERAJ Tadeusz (kw. 78 A I 22)
  3309. SOBIERAJSKI Franciszek (kw. 17 B II 22)
  3310. SOBIESKI Jan Zbigniew (kw. 114 H VI 7)
  3311. SOBIESZCZAK Stanisław (kw. 114 H VII 9)
  3312. SOBKIEWICZ Zygmunt (kw. 44 B IV 19)
  3313. SOBOCIŃSKI Kazimierz (kw. 59 F III 11)
  3314. SOBOLEWSKI Piotr (kw. 6 B II 29-32)
  3315. SOBOŃ Witold (kw. 29 G V 18)
  3316. SOBOTA Zofia (kw. 46 A V 8)
  3317. SOCHAŃSKI Kazimierz (kw. 2 E III 20)
  3318. SOJCZYŃSKI Stanisław (kw. 28 F I 4)
  3319. SOKAL Klemens Maria Joachim (kw. 44 A VI 32)
  3320. SOKALSKI Mieczysław (kw. 14 N V 13)
  3321. SOKALSKI Stanisław (kw. 14 N V 13)
  3322. SOKOŁOWSKI Czesław (kw. 7 C IV 4)
  3323. SOKOŁOWSKI Franciszek (kw. 108 G VI 9)
  3324. SOKOŁOWSKI Franciszek (kw. 108 L V 26)
  3325. SOKOŁOWSKI Józef (kw. 108 L VI 25)
  3326. SOKOŁOWSKI Józef (kw. 41 A IV 22)
  3327. SOKOŁOWSKI Karol (kw. 13 D V 4)
  3328. SOKOŁOWSKI Kazimierz (kw. 41 D II 13)
  3329. SOLECKI Antoni (kw. 50 A I 30)
  3330. SOLECKI (kw. 114 H IV 10)
  3331. SOŁCZYŃSKI Zbigniew Wawrzyniec (kw. 48 D IV 21)
  3332. SOMMERFELD Eryk (kw. 14 D IV 21)
  3333. SOPIŃSKI Zdzisław (kw. 26 C I 4)
  3334. SOROCZYŃSKI Wacław (kw. 26 I VI 26)
  3335. SOSENKO Jerzy (kw. 2 E II 4)
  3336. SOSNOWSKA Anna (kw. 69 B I 5)
  3337. SOSNOWSKI Bolesław (kw. 69 B I 5)
  3338. SOSNOWSKI Janusz (kw. 24 A VI 27-28)
  3339. SOSNOWSKI Kazimierz (kw. 69 B I 5)
  3340. SOSNOWSKI Wiesław (kw. 73 B I 3-4)
  3341. SOSZKA Bolesław (kw. 56 D III 16)
  3342. SPIRYDONOW Piotr (kw. 36 M V 24)
  3343. SPRAWCA Stefan (kw. 31 D VI 1)
  3344. SPRUCH Eugeniusz (kw. 22 D IV 7)
  3345. SPYCHALSKI Józef (kw. 13 A VI 27)
  3346. SREDNICKI Stanisław (kw. 41 A IV 14)
  3347. STACHNIK Edward (kw. 86 A VI 29)
  3348. STACHOWICZ Stefan (kw. 53 K V 30)
  3349. STACHURA Eugeniusz (kw. 34 B VI 27)
  3350. STACZYŃSKI Hubert (kw. 34 A VI 26)
  3351. STAMIROWSKI Stanisław (kw. 58 G II 7)
  3352. STAMIRSKI Henryk (kw. 68 A I 18)
  3353. STANIK Kazimierz (kw. 4 M I 17)
  3354. STANIOCH Ildefons Szymon (kw. 42 E V 26)
  3355. STANISZEWSKI Bogumił Edward (kw. 9 B I 15)
  3356. STANISZEWSKI Władysław (kw. 21 G I 4)
  3357. STANKIEWICZ Elżbieta (kw. 33 B III 10-11)
  3358. STANKIEWICZ Jan (kw. 2 D IV 4)
  3359. STANKIEWICZ Mieczysław (kw. 51 H II 24)
  3360. STANKIEWICZ Mieczysław (kw. Donat 34 A VI 1)
  3361. STANKIEWICZ-DUCHNIAKOWA Helena (kw. 78 A I 24)
  3362. STANKOWSKI Jan Karol (kw. 27 C II 30)
  3363. STANOWSKI Tadeusz (kw. 4 B II 29)
  3364. STANOWSKI Władysław (kw. 4 B II 30)
  3365. STAŃCZYK Edmund (kw. 40 A IV 29)
  3366. STAŃCZYK Jan Leon (kw. 79 B IV 5)
  3367. STAŃCZYK Marian (kw. 76 C VI 16)
  3368. STAŃKOWSKI Ryszard (kw. 4 G III 20)
  3369. STAŃSKI Wacław (kw. 47 I IV 17)
  3370. STARCZYŃSKI Tadeusz Jan (kw. 52 A V 2)
  3371. STARSKA, Halina (kw. 48 F I 32)
  3372. STARZYŃSKA Jolanta (kw. 73 F VI 22)
  3373. STARZYŃSKI Justyn (kw. 54 B V 26)
  3374. STARZYŃSKI Wacław (kw. 57 K III 26)
  3375. STASIAK Jan (kw. 72 B VI 12)
  3376. STASIO Jan (kw. 110 M II 15)
  3377. STASZEWSKI Kazimierz (kw. 10 F II 29)
  3378. STAWIARSKI Jerzy (kw. 10 B I 17)
  3379. STAWSKI Apolinary (kw. 55 M VI 4)
  3380. STEBELSKI Włodzimierz (kw. 46 H IV)
  3381. STEBELSKI Zdzisław (kw. 53 D V 30-31)
  3382. STECKA Halina Aniela (kw. 12 B VI 32)
  3383. STECKIEWICZ Wiktor (kw. 11 E III 19)
  3384. STEFANIAK Lech (kw. 74 B II 32)
  3385. STEFANOWSKI Tadeusz (kw. 11 D VI 5-6)
  3386. STEFANOWSKI Wiktor (kw. 71 A I 1-3)
  3387. STEFAŃSKI Tadeusz (kw. 51 E I 20)
  3388. STELMACH Adam (kw. 73 A V 21)
  3389. STELMACH Józef (kw. 37 I VI 10)
  3390. STELMACHOWSKI Stanisław (kw. 95 A VI 28)
  3391. STELMASZCZYK Tadeusz (kw. 43 E III 27)
  3392. STELMASZYŃSKI Zygmunt (kw. 28 A VI 7)
  3393. STEMPIEŃ Ryszard (kw. 45 G VI 28)
  3394. STEMPIŃSKI Jan (kw. 33 D I-II 25)
  3395. STEMPNIK Stanisław (kw. a 48 G V 12)
  3396. STETTNER Zygmunt (kw. 12 I II 19)
  3397. STĘPIEŃ Jan (kw. 26 A IV 20-21)
  3398. STĘPIEŃ Stefan (kw. 67 A V 1)
  3399. STĘPIEŃ Witold (kw. 110 R V 15)
  3400. STĘPKOWSKI Tadeusz (kw. 108 I I 17)
  3401. STĘPNIAK Stanisław (kw. 12 B I 21)
  3402. STĘPNIAK Teodozja (kw. 10 G IV 5)
  3403. STĘPNIAKÓWNA-SŁOMSKA Barbara (kw. 15 F II 9)
  3404. STĘPOWSKI Romuald (kw. 69 F II 27-28)
  3405. STĘPOWSKI Stefan (kw. 69 F II 27-28)
  3406. STOCKI Józef (kw. 12 D V 31-32)
  3407. STOCKINGER Andrzej (kw. 38 H IV 6)
  3408. STODOLNIK-BARAŃSKA Wanda (kw. 9 D III 28)
  3409. STODULSKI Marian (kw. 37 B I 13)
  3410. STOLARCZYK Jan (kw. 6 A)
  3411. STOLARCZYK Stefan (kw. 20 H III 3)
  3412. STOLARSKI Aleksander (kw. 112 K I 6)
  3413. STOLARSKI Henryk (kw. 112 K I 6)
  3414. STOLARSKI Jerzy Stanisław (kw. 112 K I 6)
  3415. STORA Jan (kw. 110 G IV 28)
  3416. STRASZEWICZ Stefan (kw. 21 F I 1-2)
  3417. STRASZYŃSKI Wacław (kw. 26 H V 28)
  3418. STRÓJWĄS Stanisław (kw. 27 B VI 3-4)
  3419. STRÓŻEWSKA Helena (kw. 52 G IV 26)
  3420. STRÓŻEWSKI Witold (kw. 52 G IV 26)
  3421. STRUBIŃSKI Kazimierz (kw. 35 B III 3)
  3422. STRUMIŁOWSKI Czesław (kw. 51 M IV 12)
  3423. STRUS Andrzej (kw. 1 B I 22-26)
  3424. STRUŚ Henryk (kw. 28 D VI 21-22)
  3425. STRYJEWSKA Henryka (kw. 40 B IV 16)
  3426. STRYJEWSKA Wanda (kw. 40 B IV 16)
  3427. STRYŻEUS Grzegorz (kw. 56 H III 11)
  3428. STRZAŁEK Józef (kw. 92 A IV 2)
  3429. STRZAŁKOWSKI Tadeusz (kw. 74 E II 8)
  3430. STRZEMIECKI Stefan (kw. 39 G IV 26)
  3431. STUDZIŃSKI Zdzisław (kw. 31 A I 24)
  3432. STUSZEWSKI Roman (kw. 6 C I 17)
  3433. STYPUŁKOWSKI Henryk (kw. 12 D I 8)
  3434. SUCHALSKI Stanisław (kw. 30 G V 6)
  3435. SUCHARZEWSKI Władysław (kw. 51 F IV 6)
  3436. SUCHIŃSKI Kazimierz (kw. 11 A VI 5-6)
  3437. SUCHODOLSKI Zygmunt (kw. 114 K IV 17)
  3438. SUCHOS Franciszek (kw. 45 F IV 14-15)
  3439. SUCHOS Mieczysław (kw. 45 F IV 14-15)
  3440. SUCHOS Stanisław (kw. 45 F IV 14-15)
  3441. SUCHOS-KLUCZ Krystyna (kw. 45 F IV 14-15)
  3442. SULIKOWSKI Wiesław (kw. 22 D VI 20)
  3443. SULIMA Zygmunt (kw. 112 G IV 16)
  3444. SULIŃSKI Gwidon (kw. 46 F I 28)
  3445. SULIŃSKI Tadeusz (kw. 27 I III 36)
  3446. SUŁEK Anastazja (kw. 42 D I 2)
  3447. SURDYKOWSKI Władysław (kw. 34 B VI 6)
  3448. SURGIEWICZ Janusz (kw. 64 G III 15)
  3449. SURMIŃSKA-WECHSLER Maria (kw. 12 B II 9)
  3450. SUROWA Tadeusz Antoni (kw. 31 H IV 6)
  3451. SURWIŁŁO Waldemar (kw. 41 H II 23)
  3452. SUSKI Jan (kw. 21 B II 4-5)
  3453. SUSKI Kazimierz (kw. 92 A III 9)
  3454. SUSKI Leon (kw. 21 B II 3-4)
  3455. SUSKI Zygmunt (kw. 31 G VI 14)
  3456. SUWAŁA Władysław (kw. 71 G III 24)
  3457. SWAT Józef (kw. 40 C V 15)
  3458. SWINARSKI Tadeusz (kw. 114 G I 29)
  3459. SWOBODA Wawrzyniec Piotr (kw. 53 L III 16)
  3460. SYBILSKI Henryk (kw. 78 A I 26-27)
  3461. SYLWESTROWICZ Benedykt (kw. 114 F IV 26-27)
  3462. SYLWESTROWICZ Jan (kw. 114 F IV 26-27)
  3463. SYMONOWICZ Witold (kw. 14 G III 31-32)
  3464. SYRIŃSKI-HIRO Michał (kw. 73 D I 9)
  3465. SYROKOMLA PUCIATA Mieczysław (kw. 71 B II 3)
  3466. SYSKA Mieczysław (kw. 7 B I 23)
  3467. SYSKI Hieronim (kw. 45 A VI 6)
  3468. SYSKO Mieczysław (kw. 7 B I 23)
  3469. SZABLEWSKI Euzebiusz (kw. 6 A)
  3470. SZABUNIA Franciszek (kw. 8 F III 16)
  3471. SZACHOWSKI Tadeusz (kw. 9 C VI 8-10)
  3472. SZACILLO Julian (kw. 114 H IV 12)
  3473. SZADKOWSKI Kazimierz (kw. 59 C VI 21)
  3474. SZAFRAN Bronisław (kw. 87 C V 14)
  3475. SZAFRAN Tadeusz (kw. 75 E III 32)
  3476. SZAFRANEK Józef (kw. 75 G V 9)
  3477. SZAFRANKOWSKI Antoni (kw. 55 B III 17)
  3478. SZAFRAŃSKA Aniela (kw. 94 B III 10)
  3479. SZAFRAŃSKA Jadwiga (kw. 28 G V 8)
  3480. SZAFRAŃSKI Henryk (kw. 31 G I 10)
  3481. SZAFRAŃSKI Henryk (kw. 36 B III 6)
  3482. SZAFRAŃSKI Ludwik (kw. 94 B III 10)
  3483. SZAFRAŃSKI Remigiusz (kw. 28 G V 8)
  3484. SZAFRAŃSKI Ryszard (kw. 31 G I 10)
  3485. SZAJEWSKA Barbara (kw. 79 B VI 12)
  3486. SZAJEWSKA Raissa (kw. 18 A I 10-11)
  3487. SZAJEWSKI Andrzej Zbigniew (kw. 18 A I 9)
  3488. SZAJEWSKI Walery (kw. 18 A I 10-11)
  3489. SZALA Władysław (kw. 49 K I 5)
  3490. SZAŁA Leon (kw. 71 A I 1-3)
  3491. SZAŁAJSKA Kazimiera (kw. 63 I V 31)
  3492. SZAŁAJSKI Władysław (kw. 63 I V 31)
  3493. SZAŁAPSKI Edward (kw. 54 G I-II 1)
  3494. SZAMBORSKI Jerzy (kw. 30 B I 26)
  3495. SZANIAWSKA-WYSOCKA Eugenia (kw. 9 D V 15)
  3496. SZANIAWSKI Tadeusz (kw. 58 E V 31)
  3497. SZANTROCH Wiesław (kw. 57 L III 16)
  3498. SZAPIRO Bernard (kw. 20 K III 16)
  3499. SZAPIRO Maria (kw. 20 K III 16)
  3500. SZAPOSZNIKOW Jan (kw. 80 D III 29)
  3501. SZAREJKO Czesław (kw. 57 K IV 1)
  3502. SZAREJKO Maria (kw. 57 K IV 1)
  3503. SZARUCH Zofia (kw. 56 H IV 21)
  3504. SZATKOWSKI Irek (kw. 46 K III 8)
  3505. SZAWŁOWSKA Leokadia (kw. 51 C VI 7)
  3506. SZAWRO Zygmunt (kw. 88 C VI 15)
  3507. SZCZAWIŃSKA Wanda (kw. 34 H II 1)
  3508. SZCZAWIŃSKI Kazimierz (kw. 33 C V 12-22)
  3509. SZCZEBLEWSKI Franciszek (kw. 46 G V 9)
  3510. SZCZEPANIAK Antoni (kw. 114 H 1-2)
  3511. SZCZEPANIAK Stefan (kw. 62 G I 24)
  3512. SZCZEPANIAK Tadeusz (kw. 114 L VIII 25)
  3513. SZCZEPANIAK Tomasz (kw. 47 M III 2)
  3514. SZCZEPANKOWSKI Tadeusz (kw. 50 D VI 6)
  3515. SZCZEPAŃSKI Bolesław (kw. 72 B VI 9)
  3516. SZCZEPAŃSKI Franciszek (kw. 28 K IV 9)
  3517. SZCZEPAŃSKI Jan (kw. 77 B V 6)
  3518. SZCZEPAŃSKI Jan (kw. 81 B I 10)
  3519. SZCZEPAŃSKI Józef (kw. 33 K VI 10-11)
  3520. SZCZEPAŃSKI Kazimierz (kw. 62 H I 10)
  3521. SZCZEPAŃSKI Stanisław (kw. 71 I V 6)
  3522. SZCZEPAŃSKI Tadeusz (kw. 23 B III 18-19)
  3523. SZCZEPAŃSKI Włodzimierz (kw. 83 B IV 6)
  3524. SZCZEPKOWSKI Bronisław (kw. 41 B V 11-12)
  3525. SZCZERBIAK Danuta (kw. 15 E V 29)
  3526. SZCZERBIAK Tadeusz (kw. 15 E V 29)
  3527. SZCZERBIŃSKI Kazimierz Stanisław (kw. 36 B I 10)
  3528. SZCZERBIŃSKI Władysław (kw. 77 F II 20)
  3529. SZCZĘSNA Maria (kw. 18 A VI 3)
  3530. SZCZĘSNA Zofia (kw. 44 C IV 12-13)
  3531. SZCZĘŚNIAK Tadeusz (kw. 44 B III 29)
  3532. SZCZODRAK Bolesław (kw. 110 M VI 15)
  3533. SZCZODROWSKA-ZIĘCINA Natalia (kw. 75 C VI 20)
  3534. SZCZUKA Jerzy (kw. 49 I II 5)
  3535. SZCZUKA Stanisław (kw. 71 D V 22)
  3536. SZCZUKA Stanisław (kw. 71 D V 22)
  3537. SZCZUROWSKI Edward (kw. 57 A III 25)
  3538. SZCZUROWSKI Mieczysław (kw. 57 A III 25)
  3539. SZCZUROWSKI Ryszard (kw. 57 A III 26)
  3540. SZCZUROWSKI Tadeusz (kw. 75 C II 1)
  3541. SZCZUTKOWSKI Zygmunt (kw. 72 A II 15)
  3542. SZCZYCIŃSKI Ryszard (kw. 53 G I 31)
  3543. SZCZYCIŃSKI Władysław (kw. 44 A I 22)
  3544. SZCZYPEK Henryk (kw. 41 K IV 10)
  3545. SZCZYPIORSKI Tadeusz (kw. 31 G IV 6)
  3546. SZELĄGOWSKI Jan (kw. 114 G VI 3)
  3547. SZELENGOWICZ Zofia (kw. 41 G VI 9)
  3548. SZEMBERG Edward (kw. 76 B V 31)
  3549. SZENES Imre (kw. 60 G II 28-29)
  3550. SZEREMETTI Dionizy (kw. 43 B V 27)
  3551. SZERWIŃSKI Mieczysław (kw. 110 I I 25)
  3552. SZESKI Jerzy (kw. 5 E VII 31)
  3553. SZEWCZENKO Konstanty (kw. 63 C IV 14)
  3554. SZEWCZYK Anatoliusz (kw. 42 I VI 32)
  3555. SZEWCZYK Wacław (kw. 70 F V 26)
  3556. SZILLER Edward Jan (kw. 110 S VI 19)
  3557. SZKARADEK Ignacy (kw. 44 A VI 14)
  3558. SZKOPECKA Alina (kw. 92 C IV 7)
  3559. SZKOPIAREK Adam (kw. 14 I V 4)
  3560. SZLAK Antoni (kw. 59 K II 15)
  3561. SZLANKIER Tadeusz (kw. 108 I V 9)
  3562. SZLENK Eugeniusz (kw. 40 A II 22)
  3563. SZLUBOWSKI Stanisław (kw. 108 P V 17)
  3564. SZLUCHOWA Jadwiga (kw. 69 B IV 14)
  3565. SZMIDT Jerzy (kw. 13 E II 33)
  3566. SZMIDT Leonard (kw. 10 C III 13)
  3567. SZMIGIELSKI Walery (kw. 86 B I 29)
  3568. SZNAJDER Jan (kw. 44 E I 5)
  3569. SZNAPPER Walenty (kw. 81 A III 2)
  3570. SZNER-PIOTROWSKA Halina (kw. 34 B VI 27)
  3571. SZOBSKI Janusz (kw. 45 A IV 21)
  3572. SZOBSKI Janusz (kw. 45 A V 21)
  3573. SZOKALSKA Zofia (kw. 29 G V 21)
  3574. SZOŁWIŃSKI Ryszard (kw. 95 B IV 25)
  3575. SZOSTAK Kazimierz (kw. 52 D II 12-13)
  3576. SZOSTKIEWICZ Zbigniew (kw. 6 A)
  3577. SZOTKOWSKI Jerzy (kw. 48 E II 11)
  3578. SZOZDA Jan (kw. 81 A VI 5)
  3579. SZPAKOWSKI Antoni (kw. 110 I VI 2)
  3580. SZPILA Kazimierz (kw. 19 F I 3-4)
  3581. SZPRINGER Henryk (kw. 60 B III 12)
  3582. SZREK Czesław (kw. 108 N IV 5)
  3583. SZRENIAWA RUPNIEWSKI Roch (kw. 110 R I 23)
  3584. SZRENIAWA-RUPNIEWSKI Stanisław (kw. 8 I I 24)
  3585. SZTABNICKI Jerzy (kw. 58 A III 20)
  3586. SZTAREJKO Stanisław (kw. 77 B III 32)
  3587. SZTENCEL Jan (kw. 50 L II 1)
  3588. SZUBERT Eugeniusz (kw. 61 H III 16)
  3589. SZUBERT Henryk (kw. 11 E I 30)
  3590. SZUCHTA Jan (kw. 57 G IV 1)
  3591. SZULAK Ludwik (kw. 91 A I 6)
  3592. SZULBORSKI Tadeusz (kw. 2 I I 31)
  3593. SZULC Henryk (kw. 34 K V 29)
  3594. SZULC Hipolit (kw. 12 C II 24)
  3595. SZULC Roman (kw. 47 B III 5)
  3596. SZULC Zygmunt (kw. 85 A V 21)
  3597. SZULECKI Witold Lucjan (kw. 67 E VI 4)
  3598. SZULETA Józef (kw. 41 G I 26)
  3599. SZULIŃSKA Helena (kw. 53 F IV 4)
  3600. SZULIŃSKI Leon (kw. 53 F IV 4)
  3601. SZUMER Henryk (kw. 42 E VI 9-10)
  3602. SZUMER MariAnna (kw. 42 E VI 9-10)
  3603. SZURYGA Mieczysław (kw. 24 I II 28)
  3604. SZUSTKOWSKI Mieczysław (kw. 108 N V 6)
  3605. SZUTKOWSKA Eugenia (kw. 59 A I 5)
  3606. SZWABE Mieczysław (kw. 36 C VI 21)
  3607. SZWABE Ryszard (kw. 114 H VII 17)
  3608. SZWABOWSKI Witold (kw. 32 K III 26)
  3609. SZWANTNER Jan Bogdan (kw. 73 F IV 23)
  3610. SZWARCZYŃSKI Jan (kw. 110 M I 26)
  3611. SZWAT Anastazja Danuta (kw. 5 E IX 22)
  3612. SZYC Alojzy (kw. 26 F III 1)
  3613. SZYC Hilary (kw. 25 B II 10)
  3614. SZYC Józef (kw. 25 B II 10)
  3615. SZYC Włodzimierz (kw. 26 F III 1)
  3616. SZYDŁOWSKI Bolesław (kw. 30 F I 23)
  3617. SZYDŁOWSKI Leon (kw. 77 A III 9)
  3618. SZYMALSKI Kazimierz (kw. 32 I VI 1-2)
  3619. SZYMALSKI Włodzimierz (kw. 32 I VI 1-2)
  3620. SZYMANIAK Edward (kw. 79 B VI 22)
  3621. SZYMANOWSKA Adela (kw. 23 C VI 31)
  3622. SZYMANOWSKI Feliks Wiktor (kw. 66 A VI 29)
  3623. SZYMANOWSKI Witold (kw. 23 A II 5)
  3624. SZYMAŃSKA Bronisław (kw. a 114 G VI 23)
  3625. SZYMAŃSKA Genowefa (kw. 59 E III 15)
  3626. SZYMAŃSKI Jerzy (kw. 69 I IV 13)
  3627. SZYMAŃSKI Jerzy Zbigniew (kw. 18 D II 31)
  3628. SZYMAŃSKI Józef (kw. 114 G VI 23)
  3629. SZYMAŃSKI Józef (kw. 12 E I 25)
  3630. SZYMAŃSKI Kazimierz (kw. 59 K II 27)
  3631. SZYMAŃSKI Lucjan (kw. 45 M)
  3632. SZYMAŃSKI Ludwik (kw. 50 H III 29)
  3633. SZYMAŃSKI Stanisław (kw. 28 G V 25)
  3634. SZYMAŃSKI Włodzimierz (kw. 28 B II 11)
  3635. SZYMAŃSKI SUSKI Jacek (kw. 28 G V 25)
  3636. SZYMCZAK Jerzy (kw. 8 B I 30)
  3637. SZYMCZYK Jan (kw. 79 A V 25)
  3638. Do góry

    Ś

  3639. ŚCIĄŻKO Władysław (kw. 45 G V 27)
  3640. ŚCIBOR-RYLSKI Zygmunt (kw. 94 C VI MUR)
  3641. ŚLADOWSKI Zygmunt (kw. 54 D IV 26)
  3642. ŚLEDZIEWSKI Aleksander (kw. 20 M V 7)
  3643. ŚLEDŹ Józef (kw. 25 C I 15-16)
  3644. ŚLESZYŃSKI Wacław (kw. Jan 77 C VI 27)
  3645. ŚLIWIŃSKA Janina (kw. 53 E III 15)
  3646. ŚLIWIŃSKI Antoni (kw. 28 K II 17)
  3647. ŚLIWIŃSKI Jerzy (kw. 58 I III 8)
  3648. ŚLIWIŃSKI Wiktor (kw. 53 E III 15)
  3649. ŚLIWIŃSKI Władysław (kw. 28 K II 17)
  3650. ŚLUSARCZYK Jerzy (kw. 32 B IV 14)
  3651. ŚLUSARCZYK Zbigniew Kazimierz (kw. 58 A II 29)
  3652. ŚLUSARSKI Janusz (kw. 36 B I 22)
  3653. ŚMIETANKO Józef (kw. 108 K III 25)
  3654. ŚNIADOWSKI Stanisław Marian (kw. 8 B IV 10-11)
  3655. ŚNIECIKOWSKI Eugeniusz (kw. 60 B II 26)
  3656. ŚNIEGOWSKI Andrzej (kw. 77 A VI 17)
  3657. ŚNIEŻKO Juliusz (kw. 15 A III 30-32)
  3658. ŚNIEŻKO Mikołaj (kw. 15 A III 30-32)
  3659. ŚNIEŻKO Witold (kw. 15 A III 30-32)
  3660. ŚREDNICKI Aleksander (kw. 21 H I 23)
  3661. ŚRODZIŃSKI Jerzy Włodzimierz (kw. 74 C VI 17)
  3662. ŚWIĄTEK Feliks Tadeusz (kw. 46 B I 30)
  3663. ŚWIĄTKIEWICZ Bohdan (kw. 30 G III 33)
  3664. ŚWIĄTKOWSKI Henryk (kw. 30 G III 20)
  3665. ŚWIDA Andrzej (kw. 1 B I 22-26)
  3666. ŚWIDERSKA Stanisław (kw. a 51 G IV 10)
  3667. ŚWIEBODA Andrzej (kw. 16 H VI 32)
  3668. ŚWIERCZYŃSKI Józef (kw. 56 C III 32)
  3669. ŚWIERZEWSKI Stefan Franciszek (kw. 112 H IV 32)
  3670. ŚWIĘCKI Jerzy Michał (kw. 33 B V 8-9)
  3671. ŚWIĘTOCHOWSKI Julian (kw. 22 K III 18-19)
  3672. ŚWIĘTOCHOWSKI Stanisław (kw. 26 B I 3)
  3673. ŚWIRSKI Seweryn (kw. 90 C II 3)
  3674. Do góry

    T

  3675. TALARCZYK Roman (kw. 18 K V 31-32)
  3676. TAŁANDA Mikołaj (kw. 30 L III 6)
  3677. TAŁASIEWICZ Nikodem (kw. 6 A)
  3678. TANEWSKI Leszek Robert (kw. 11 A IV 29-30)
  3679. TAŃSKA Maria (kw. 43 A I 4)
  3680. TAPER-KORZENIOWSKA Cecylia Maria (kw. 55 A I 7-8)
  3681. TARASIEWICZ Stanisław (kw. 77 A VI 27)
  3682. TARCZYŃSKI Ryszard (kw. 90 B II 17)
  3683. TARCZYŃSKI Stefan (kw. 112 P I 1)
  3684. TARCZYŃSKI Zbigniew (kw. 90 B II 17)
  3685. TARKOWSKI Henryk (kw. 23 D III 18)
  3686. TARKOWSKI Witold Ewald (kw. 56 F VI 5)
  3687. TARŁOWSKI Kazimierz (kw. 46 G I 2)
  3688. TARNAWSKI Eustachy (kw. 30 B II 18)
  3689. TCHÓRZ Zdzisław (kw. 69 I III 18)
  3690. TEDER Franciszek (kw. 10 N I 10)
  3691. TEDER Mieczysław (kw. 10 N I 10)
  3692. TESKA Lech Jan (kw. 112 F V 26)
  3693. TEUCHMANN Jan Karol (kw. 33 I VI 8-9)
  3694. TEUCHMANN Karol (kw. 33 I VI 8-9)
  3695. TIMLER Tadeusz (kw. 61 A VI 10)
  3696. TIMOSZEK Grzegorz Jerzy (kw. 67 D VI 13)
  3697. TKACZYK Henryk (kw. 26 H IV 3)
  3698. TKACZYK Władysław (kw. 100 A II 39)
  3699. TŁOCZEK Ignacy Felicjan (kw. 3 B III 22)
  3700. TŁUCHOWSKA Maria (kw. 45 M)
  3701. TOCZYŃSKI Stefan (kw. 31 H II 11)
  3702. TOCZYSKA Katarzyna (kw. 26 B V 12-14)
  3703. TODORSKI Zdzisław (kw. 28 E V 26)
  3704. TOKARSKI Zygmunt (kw. 22 G VI 8)
  3705. TOLKEMIT Oktawian (kw. 22 B VI 31)
  3706. TOMALSKI Marian (kw. 92 A III 2)
  3707. TOMASZEWSKA Kalina (kw. 28 A I 27-28)
  3708. TOMASZEWSKA Maria (kw. 36 H II 22)
  3709. TOMASZEWSKI Mieczysław (kw. 3 C V 4)
  3710. TOMASZKIEWICZ Władysław (kw. 49 M III 27)
  3711. TOMCZYK Teodor (kw. 114 H 2-5)
  3712. TOMICZ BEREZOWSKI Jerzy (kw. 14 E I 7)
  3713. TOMICZEK Walenty (kw. 81 G III 3)
  3714. TOMSON Zofia (kw. 16 K VI 32)
  3715. TONDYS Stanisław (kw. 110 H II 28)
  3716. TONN JAKUBOWICZ Maria (kw. 10 E II 26)
  3717. TOPCZEWSKI Aleksander (kw. 7 C VI 10)
  3718. TOPOLSKI Kazimierz (kw. 27 B I 24-25)
  3719. TOSKA Sylwester Ryszard (kw. 14 B III 2)
  3720. TRACZ Antoni (kw. 60 C IV 24)
  3721. TRACZ Zbigniew (kw. Jan 60 C IV 25)
  3722. TRACZYK Józef (kw. 14 K VI 22)
  3723. TRACZYK Szczepan (kw. 42 L IV 8-9)
  3724. TRACZYK Tadeusz (kw. 42 L IV 8-9)
  3725. TRAWIŃSKI Franciszek (kw. 34 A V 20)
  3726. TRAWIŃSKI Wincenty (kw. 34 A V 18-19)
  3727. TREPKA Stanisław Tadeusz (kw. 28 E IV 32-33)
  3728. TRĘBSKA-ROMANOWSKA Stefania Wanda (kw. 52 F III 25)
  3729. TROJAN Anna (kw. 10 G I 17)
  3730. TROJAN Józef (kw. 10 G I 17)
  3731. TROJANOWSKI Janusz (kw. 51 A III 17)
  3732. TROJANOWSKI Maciej (kw. 23 B II 1)
  3733. TROJANOWSKI Sylwester (kw. 58 E VI 8)
  3734. TROJANOWSKI Władysław (kw. 80 D I 6)
  3735. TROLIŃSKI Adolf (kw. 54 B II 8)
  3736. TROPPER Jan Jerzy (kw. 41 I I 22)
  3737. TROSZKIEWICZ Filip (kw. 2 M V 21)
  3738. TROSZKIEWICZ Helena (kw. 2 M V 21)
  3739. TROSZKIEWICZ Ignacy (kw. 2 M V 21)
  3740. TROSZKIEWICZ Zygmunt (kw. 2 M V 21)
  3741. TRUSKOWSKA Alina (kw. 68 B II 27)
  3742. TRUSZCZYŃSKI Eugeniusz (kw. 27 D V 26)
  3743. TRUSZEWSKI Edward (kw. 50 A I 24)
  3744. TRUSZKOWSKI Antoni (kw. 43 C IV 2)
  3745. TRUSZKOWSKI Jan (kw. 91 A I 10)
  3746. TRYBAŁA Marian (kw. 112 M VI 1)
  3747. TRYBAŁA OLSZEWSKI Wawrzyniec (kw. 57 E III 25)
  3748. TRZASKA Wacław (kw. 49 D V 9)
  3749. TRZASKA Zygmunt (kw. 20 K V 7)
  3750. TRZASKOWSKI Jerzy (kw. 83 D V 19)
  3751. TRZASKOWSKI Tytus Zbigniew (kw. 83 D V 19)
  3752. TRZCIŃSKI Józef (kw. 20 B VI 27)
  3753. TRZCIŃSKI Wacław (kw. 93 C IV 2)
  3754. TRZEBUNIAK Jan (kw. 10 N VI 30)
  3755. TRZESZCZKOWSKI Antoni Włodzimierz (kw. 77 D III 15)
  3756. TRZESZCZKOWSKI Bronisław Tadeusz (kw. 24 K VI 8)
  3757. TUŁACZKO Marian (kw. 47 C III 7)
  3758. TUORA Wojtek (kw. 79 D V 4)
  3759. TUPALSKI Edward (kw. 91 A VI 17)
  3760. TUR Artur (kw. 11 B VI 9)
  3761. TURALSKA Franciszka (kw. 31 F I 29-31)
  3762. TURALSKI Stanisław Jakub (kw. 31 F I 29-31)
  3763. TURECKI Witold (kw. 22 P II 17)
  3764. TURKOWSKI Marian (kw. 114 H 1-10)
  3765. TURKOWSKI Marian (kw. 59 C II 9)
  3766. TUROWA Helena (kw. 11 B VI 9)
  3767. TUROWSKI Jan (kw. 40 K II 21)
  3768. TURSKI Czesław (kw. 22 F V 2)
  3769. TUSZEWSKI Tadeusz (kw. 53 C IV 22)
  3770. TUSZYŃSKI Feliks (kw. 65 C V 11)
  3771. TUSZYŃSKI Jerzy (kw. 28 A II 22)
  3772. TUSZYŃSKI-TUSZYN Feliks (kw. 25 G VI 31)
  3773. TUTAK Franciszek (kw. 36 G II 9)
  3774. TWARDOWSKI Jerzy (kw. 22 F V 27)
  3775. TWAROWSKI Sylwester (kw. 15 B VI 5)
  3776. TYBOROWSKI Lucjan (kw. 24 H IV 1)
  3777. TYBURA Władysław (kw. 47 H I 31)
  3778. TYLKO Antoni (kw. 66 C VI 1)
  3779. TYLKO Jerzy (kw. 66 C VI 1)
  3780. TYMIŃSKI Władysław (kw. 114 M VIII 9)
  3781. TYMOSZYŃSKI Henryk (kw. 46 L IV 29)
  3782. TYRAJSKI Eugeniusz (kw. 25 B VI 27)
  3783. TYSZKA Tadeusz (kw. 37 A VI 25)
  3784. TYSZKA Wacław (kw. 6 A)
  3785. TYSZKIEWICZ Aleksander (kw. 86 C I 23)
  3786. TYSZKIEWICZOWA Maria (kw. 49 K II 11)
  3787. TYWONEK Wacław (kw. 10 S VI 23)
  3788. Do góry

    U

  3789. UGIAŃSKI Zygmunt (kw. 37 H III 3)
  3790. UGOROWSKI Tadeusz (kw. 36 B III 12)
  3791. ULATOWSKI Wacław (kw. 53 A I 4-5)
  3792. ULECKI Bogusław Grzegorz (kw. 68 D III 31)
  3793. UMIŃSKI Piotr (kw. 66 C II 6-7)
  3794. URBAN Józef (kw. 26 M II 8)
  3795. URBAN Kazimierz (kw. 70 F IV 34)
  3796. URBANIAK Jan (kw. 12 H VI 6)
  3797. URBANIAK Maria (kw. 48 I II 9)
  3798. URBANOWICZ Adolf (kw. 90 B V 4)
  3799. URBANOWICZ Stanisław (kw. 31 B IV 10)
  3800. URBANOWICZ Witold (kw. 63 A I 17)
  3801. URBAŃSKA Irena (kw. 22 D IV)
  3802. URBAŃSKA Maria (kw. 66 D II 30)
  3803. URBAŃSKI Antoni (kw. 22 D IV)
  3804. URBAŃSKI Franciszek (kw. 66 D II 30)
  3805. URBAŃSKI Jerzy (kw. 13 G VI 1-2)
  3806. URBAŃSKI Tadeusz (kw. 22 D IV)
  3807. URBAŃSKI Wacław (kw. 78 C V 26)
  3808. URBAŃSKI Zygmunt (kw. 45 M)
  3809. Do góry

    V

  3810. VALENTA Adolf (kw. 31 A V 19)
  3811. VETESCO Olgierd (kw. 112 I VI 7)
  3812. VILIO-VETESCO Władysław (kw. 112 S I 11-12)
  3813. Do góry

    W

  3814. WACHNIK Eugeniusz (kw. 6 H II 12)
  3815. WACHOWIAK Andrzej (kw. 13 A I 29)
  3816. WACHOWIAK Andrzej (kw. 30 G VI 28)
  3817. WACHOWICZ Paulina (kw. 9 B V 20)
  3818. WACHOWICZ Stanisław (kw. 3 C VI 3-4)
  3819. WACHULEC Tadeusz Ryszard (kw. 95 A III 4)
  3820. WACŁAWEK Ryszard (kw. 108 T IV 5)
  3821. WACZKOWSKI Tadeusz (kw. 12 R VII 31)
  3822. WADOWSKI Jan (kw. 12 H VI 24)
  3823. WAKULIŃSKI Florian (kw. 59 B VI 7)
  3824. WALCZAK Leonard (kw. 34 D III 26)
  3825. WALCZUK Waldemar (kw. 26 F V 6-7)
  3826. WALCZUK Wincenty (kw. 54 E II 10)
  3827. WALCZYŃSKI Bolesław (kw. 35 A I 19)
  3828. WALECKI Zdzisław Benedykt (kw. 28 A I 4-5)
  3829. WALENTYNOWICZ Witold (kw. 12 I IV 15)
  3830. WALERON Andrzej (kw. 98 B V 11)
  3831. WALEWSKA Walentyna (kw. 30 M I 17)
  3832. WALEWSKI Tadeusz (kw. 24 B III 19)
  3833. WALIGÓRA Ludwik (kw. 43 B III 30-31)
  3834. WALKOWSKI Stefan (kw. 22 D VI 22)
  3835. WALL Franciszek (kw. 79 D I 2)
  3836. WALTER Kazimierz (kw. 34 M II 5)
  3837. WANDT Józefa (kw. 87 B VI 20-21)
  3838. WANDT Lucjan (kw. 87 B VI 20-21)
  3839. WANIAK Józef (kw. 69 G IV 6)
  3840. WANTOWSKA Maria (kw. 1 B II 21-27)
  3841. WARDECKI Henryk (kw. 25 D V 12)
  3842. WARNIA-ZARZECKI Wacław (kw. 12 B III 18)
  3843. WARPECHOWSKA-SŁAWIŃSKA Janina (kw. 8 G I 25)
  3844. WARTA Stanisław (kw. 110 L I 25)
  3845. WARTANOWICZ Józefa (kw. 2 C IV 20)
  3846. WARTOŃ Jan (kw. 77 C I 31)
  3847. WARZYŃSKI Janusz (kw. 61 A V 10)
  3848. WASIAK Roman (kw. 33 B III 21-22)
  3849. WASIAK Stanisław (kw. 14 D II 15)
  3850. WASILEWICZ Antoni (kw. 73 D II 5)
  3851. WASILEWSKA Sabina (kw. 74 E VI 7)
  3852. WASILEWSKI Romuald (kw. 14 I VI 29)
  3853. WASILEWSKI Władysław (kw. 31 E III 29)
  3854. WASIŃSKI Roman (kw. 6 L VII 15)
  3855. WAWRYNKIEWICZ Ludwik (kw. 114 U V 33)
  3856. WAWRZYNIEWICZ Józef (kw. 60 B IV 6)
  3857. WAWRZYNOWICZ Antoni Urban (kw. 26 M III 28)
  3858. WAŻYŃSKI Tadeusz (kw. 112 F I 3)
  3859. WĄSIK Antoni (kw. 112 H II 24)
  3860. WĄSIK Sławomir (kw. 81 A V 31)
  3861. WĄSIŃSKI Henryk (kw. 12 F VI 16)
  3862. WĄSIŃSKI Marian (kw. 12 F VI 16)
  3863. WCISŁO Edward (kw. 2 C IV 24)
  3864. WEBER Aleksandra (kw. 74 A III 2)
  3865. WEBER Kazimierz (kw. 5 C V 14)
  3866. WEBER Mieczysław (kw. 71 G IV 12)
  3867. WEGNER Eugeniusz (kw. 27 A V 19)
  3868. WEGNEROWICZ Roman (kw. 77 F V 17)
  3869. WEITZKERN Maria (kw. 39 B IV 29)
  3870. WEJMAN Edward (kw. 21 F VI 23)
  3871. WEJMAN Franciszek (kw. 51 K II 1)
  3872. WELKIER Maria (kw. 63 G III 28)
  3873. WELKIER Tadeusz (kw. 63 G III 28)
  3874. WESOŁOWSKA Judyta (kw. 18 B II 28)
  3875. WESOŁOWSKI Henryk (kw. 6 A)
  3876. WESOŁOWSKI Jan (kw. 34 L V 30)
  3877. WESOŁOWSKI Józef (kw. 18 B II 28)
  3878. WESOŁOWSKI Tadeusz (kw. 45 E VI 12)
  3879. WESOŁOWSKI Wincenty (kw. 22 B I 5-6)
  3880. WESSENBERG Władysław (kw. 34 L III 11)
  3881. WESTMAN Edward (kw. 108 P V 24)
  3882. WESZKE Dominik Ryszard (kw. 36 H II 27)
  3883. WĘDOŁOWSKI Stefan (kw. 49 F III 20)
  3884. WĘGLIŃSKI Jerzy (kw. 110 I IV 15)
  3885. WĘGRZYNIAK Kazimierz (kw. 91 D II 7)
  3886. WIADERNY Nikodem (kw. 110 O III 23)
  3887. WIADERNY Zygmunt (kw. 28 F VI 23)
  3888. WIĄCEK Maria (kw. 22 H I 2)
  3889. WIĄCEK Stanisław (kw. 22 H I 2)
  3890. WICHERSKA Eulalia (kw. 10 M VI 31)
  3891. WICHROWSKA HAnna Aniela (kw. 40 A VI 24-25)
  3892. WICHROWSKA Stefania (kw. 78 A III 26)
  3893. WIDELSKI Henryk (kw. 42 E V 11)
  3894. WIECKOWSKI Stanisław (kw. 33 G II 23)
  3895. WIECZOREK Józef (kw. 66 A II 20)
  3896. WIECZOREK Ludwik Zbigniew (kw. 61 G II 24)
  3897. WIECZOREK Wiesław (kw. 66 A I 4)
  3898. WIECZOREK Zdzisław (kw. 70 B I 2)
  3899. WIECZORKIEWICZ Wiesław (kw. 72 E V 9)
  3900. WIELGOMAS Henryk (kw. 86 A VI 28)
  3901. WIELICZKO Marek (kw. 16 D II 24)
  3902. WIELIŃSKI Zygmunt (kw. 22 H I 15)
  3903. WIELUŃSKI Władysław (kw. 34 B IV 20)
  3904. WIERCIAK Karol (kw. 29 G III 9)
  3905. WIERCIŃSKI Andrzej (kw. 9 C VI 2-3)
  3906. WIERCIŃSKI Stanisław (kw. 9 C VI 1-2)
  3907. WIERCZAK Karol (kw. 12 B III 7)
  3908. WIERUCHOWSKI Bogdan (kw. 27 B IV 30)
  3909. WIERZBICKI Henryk (kw. 10 E V 5)
  3910. WIERZBICKI Jerzy (kw. 84 D IV 12)
  3911. WIERZBICKI Stanisław (kw. 59 C VI 30)
  3912. WIERZBOWSKI Feliks (kw. 56 E II 27)
  3913. WIERZEJSKI Stanisław (kw. 6 A)
  3914. WIERZYŃSKI Stanisław (kw. 46 E II 27)
  3915. WIĘCEK Jan (kw. 12 F VI 4)
  3916. WIĘCKIEWICZ Stanisław (kw. 110 H III 9)
  3917. WIĘCKOWSKA Genowefa (kw. 68 E I 16)
  3918. WIĘCKOWSKA Józefa (kw. 33 G IV 17)
  3919. WIĘCKOWSKI Bohdan Seweryn (kw. 53 E II 2)
  3920. WIĘCKOWSKI Cezary (kw. 16 F VII 31)
  3921. WIĘCKOWSKI Jerzy (kw. 63 K V 17)
  3922. WIĘCKOWSKI Józef (kw. 53 E II 2)
  3923. WIĘCKOWSKI Witold Eljasz (kw. 53 E II 2)
  3924. WIKTORUK Franciszek (kw. 88 B I 24-25)
  3925. WILCZOPOLSKI Stanisław (kw. 6 A)
  3926. WILCZURA Jerzy (kw. 21 G II 25)
  3927. WILCZYŃSKA Aleksandra (kw. 31 C IV 27)
  3928. WILCZYŃSKI Jan Władysław (kw. 31 C IV 27)
  3929. WILCZYŃSKI Marian (kw. 22 F V 21)
  3930. WILCZYŃSKI Marian (kw. 6 A)
  3931. WILCZYŃSKI Włodzimierz (kw. 22 F V 21)
  3932. WILIŃSKI Antoni (kw. 16 G II 26)
  3933. WILK Bronisław (kw. Jan 90 A V 20-23)
  3934. WILK Henryk Mieczysław (kw. 27 C VI 31)
  3935. WILK Jerzy (kw. 93 C VI 7-8)
  3936. WILKOP Szczepan (kw. 68 E VI 20)
  3937. WILKOWSKI Jan (kw. 10 M VI 3)
  3938. WINCZEWSKI Stanisław (kw. 23 A V 8)
  3939. WINIARSKI Ferdynand (kw. 114 H 2-5)
  3940. WINKLARZ Edmund (kw. 71 A I 4-6)
  3941. WISŁOCKA Maria (kw. 31 A I 1-2)
  3942. WISŁOCKI Jakub (kw. 31 A I 1-2)
  3943. WISŁOWSKI Stanisław Pius (kw. 64 E V 27)
  3944. WIŚNIEWSKA Genowefa (kw. 67 H IV 9)
  3945. WIŚNIEWSKA Lucyna (kw. 56 F V 9)
  3946. WIŚNIEWSKI Adam (kw. 63 K V 6-7)
  3947. WIŚNIEWSKI Antoni (kw. 65 K V 13)
  3948. WIŚNIEWSKI Cezary (kw. 50 E VI 24)
  3949. WIŚNIEWSKI Edmund (kw. 98 A III 30)
  3950. WIŚNIEWSKI Jan (kw. 33 G I 10)
  3951. WIŚNIEWSKI Jerzy (kw. Dionizy 22 K I 6)
  3952. WIŚNIEWSKI Kazimierz (kw. 45 K I 18)
  3953. WIŚNIEWSKI Kazimierz (kw. 82 C I 18)
  3954. WIŚNIEWSKI Leszek (kw. 30 A V 25)
  3955. WIŚNIEWSKI Piotr (kw. 83 B I 12)
  3956. WIŚNIEWSKI Roman (kw. 18 F I 8)
  3957. WIŚNIEWSKI Roman Zenon (kw. 23 A II 13)
  3958. WIŚNIEWSKI Stanisław (kw. 45 F I 25)
  3959. WIŚNIEWSKI Stefan (kw. 73 C I 31)
  3960. WIŚNIEWSKI Stefan (kw. 82 D VI 18)
  3961. WIŚNIEWSKI Wacław (kw. 67 E VI 5-6)
  3962. WIŚNIEWSKI Wawrzyniec (kw. 14 B IV 19)
  3963. WIŚNIEWSKI Witold (kw. 39 E V 1)
  3964. WIŚNIEWSKI Zbigniew (kw. 45 F I 25)
  3965. WIŚNIEWSKI (kw. 114 H IV 10)
  3966. WITAŁŁO Michał (kw. 110 O III-IV 1)
  3967. WITCZAK Stanisław (kw. 71 F I 22)
  3968. WITKOWSKA Barbara (kw. 41 G III 17)
  3969. WITKOWSKA Stanisław (kw. a 60 D V 26)
  3970. WITKOWSKA Stefania (kw. 110 G VI 2)
  3971. WITKOWSKI Bohdan (kw. 82 C II 15-16)
  3972. WITKOWSKI Franciszek (kw. 114 O VIII 6)
  3973. WITKOWSKI Franciszek Ignacy (kw. 60 D V 26)
  3974. WITKOWSKI Jan (kw. 22 G II 20)
  3975. WITKOWSKI Janusz Jerzy (kw. 23 E IV 20)
  3976. WITKOWSKI Jeremi (kw. 19 E I 18)
  3977. WITKOWSKI Jeremi (kw. 41 G III 17)
  3978. WITKOWSKI Jerzy (kw. 2 H III 18)
  3979. WITKOWSKI Marian (kw. 56 H VI 7)
  3980. WITKOWSKI Stanisław (kw. 6 A)
  3981. WITKOWSKI Wacław (kw. 75 C V 28)
  3982. WITKOWSKI Wincenty (kw. 65 A I 9)
  3983. WITOWSKI Henryk (kw. 24 D IV 15)
  3984. WITUCHOWSKI Florian (kw. 49 N IV 16)
  3985. WITULSKI Andrzej (kw. 4 C IV 12)
  3986. WITULSKI Stefan (kw. 4 C IV 12)
  3987. WŁODARCZYK Franciszek (kw. 6 A)
  3988. WŁODARCZYK Jerzy (kw. 51 A VI 19)
  3989. WŁODARCZYK Jerzy (kw. 93 B IV 1)
  3990. WŁODARCZYK Ryszard (kw. 112 U I 34)
  3991. WŁODARCZYK-KWIECIŃSKA Bronisława (kw. 61 H VI 27)
  3992. WŁODARSKA Anna (kw. 49 C II 13)
  3993. WŁODARSKI Stanisław (kw. 49 C II 13)
  3994. WŁUDARCZYK Bogusław (kw. 114 F V 3)
  3995. WŁUDARCZYK Henryk (kw. 114 F V 3)
  3996. WOCIAL Józef (kw. 6 A)
  3997. WODICZKO Bronisław (kw. a 29 E I 23)
  3998. WODZYŃSKA Wanda (kw. 51 C VI 11)
  3999. WODZYŃSKI Eugeniusz (kw. 51 K I 10-11)
  4000. WODZYŃSKI Franciszek (kw. 73 C IV 31)
  4001. WODZYŃSKI Władysław (kw. 51 C VI 11)
  4002. WOJAKOWSKI Zbigniew (kw. 114 H 2-5)
  4003. WOJAKOWSKI Zbigniew (kw. 14 F II 6)
  4004. WOJCIECHOWSKI Jan (kw. 112 H IV 4)
  4005. WOJCIECHOWSKI Jan (kw. 4 F IV 30-31)
  4006. WOJCIECHOWSKI Kazimierz (kw. 45 M)
  4007. WOJCIECHOWSKI Mieczysław (kw. 22 B III 13)
  4008. WOJCIECHOWSKI Stanisław (kw. 4 F IV 30-31)
  4009. WOJCIECHOWSKI Wacław (kw. 112 H IV 4)
  4010. WOJCIECHOWSKI Zbigniew (kw. 14 B III 30-31)
  4011. WOJCIECHOWSKI Zygmunt (kw. 22 B III 13)
  4012. WOJCISZEWSKI Jakub (kw. 45 E VI 8)
  4013. WOJDAL Henryk (kw. 37 A II 10)
  4014. WOJDAŁO Donat (kw. 6 A)
  4015. WOJDYGA Alicja (kw. 44 H V 28)
  4016. WOJDYGA Euzeniusz (kw. 58 B IV 7)
  4017. WOJDYGA Stanisław (kw. 58 F V 23)
  4018. WOJDYGA Stanisław (kw. 58 F V 23)
  4019. WOJEWODA Zofia (kw. 2 M III 13)
  4020. WOJTASZCZYK Konstanty (kw. 44 A V 11)
  4021. WOJTIUKOWSKI Zdzisław (kw. 53 F I 14-15)
  4022. WOJTKIEWICZ Piotr (kw. 91 A II 5)
  4023. WOJTULSKI Tadeusz (kw. 3 B IV 3)
  4024. WOJTYRA Antoni (kw. 91 C III 4)
  4025. WOJTYRA Halina (kw. 91 C III 4)
  4026. WOJUCKA Krystyna (kw. 38 B VI 30)
  4027. WOLF Kazimierz (kw. 60 E V 31)
  4028. WOLNICKI Jerzy (kw. 38 E VI 2)
  4029. WOLSKI Bolesław (kw. 71 E III 19)
  4030. WOLSKI Marian (kw. 26 K II 25)
  4031. WOLTANOWSKI Andrzej (kw. 22 K II 5)
  4032. WOŁŁODKO Leokadia (kw. 80 E IV 4)
  4033. WOŁOSIUK Zbigniew (kw. 34 B VI 11)
  4034. WOŁOSZYN Andrzej (kw. 50 G III 3)
  4035. WOŁOSZYN Stefan (kw. 50 G III 3)
  4036. WOŁOSZYNOWA Lidia (kw. 50 G III 3)
  4037. WORONIECKI Wacław (kw. 95 A III 23)
  4038. WORONOWICZ Jan (kw. 12 I III 15)
  4039. WOROŃ Roman (kw. 8 E I 19)
  4040. WOSKOWICZ Franciszek (kw. 5 B VI 5-6)
  4041. WOSŁAWSKI Marian (kw. 36 B II 19)
  4042. WOŹNIAK Aleksander (kw. 18 I I 29)
  4043. WOŹNIAK Bolesław (kw. 18 K III 8)
  4044. WOŹNIAK Henryk (kw. 71 A V 2)
  4045. WOŹNIAK Jerzy Antoni (kw. 24 B I 10)
  4046. WOŹNIAK Józef (kw. 13 A II 7)
  4047. WOŹNIAK Stanisław (kw. 112 K II 16)
  4048. WOŹNIAK Tadeusz (kw. 51 H I 31)
  4049. WOŹNIAKOWSKA Benigna (kw. 75 D III 29)
  4050. WOŹNY Rudolf (kw. 51 E I 19)
  4051. WÓJCICKI Mieczysław (kw. 112 O V 28)
  4052. WÓJCICKI Mieczysław (kw. 112 O V 28)
  4053. WÓJCICKI Mieczysław (kw. 87 A VI 4)
  4054. WÓJCIK Henryk (kw. 71 G II 2)
  4055. WÓJCIK Jan (kw. 43 B I 31-32)
  4056. WÓJCIK January (kw. 28 C III 10)
  4057. WÓJCIK Tadeusz (kw. 12 B VII 27)
  4058. WÓJCIK Tadeusz (kw. 12 P VII 27)
  4059. WÓJCIKIEWICZ Ryszard (kw. 30 L III 12)
  4060. WÓJCIKOWSKI Leon (kw. 63 B III 6)
  4061. WRONA Piotr (kw. 14 N VI 6)
  4062. WRONA Roch (kw. 33 D II 24)
  4063. WRONOWSKI Stefan (kw. 112 O V 28)
  4064. WROŃSKI Mieczysław (kw. 73 A V 14-15)
  4065. WROTEK Henryk (kw. 47 N IV 9)
  4066. WRÓBEL Andrzej (kw. 44 G III 24)
  4067. WRÓBEL Feliks Jan (kw. 33 C V 12-22)
  4068. WRÓBEL Małgorzata (kw. 81 B III 9)
  4069. WRÓBEL Zofia (kw. 81 B III 9)
  4070. WRÓBLEWSKI Aleksander (kw. 2 D V 10)
  4071. WRÓBLEWSKI Henryk (kw. 66 D VI 30)
  4072. WRÓBLEWSKI Jerzy (kw. 70 B II 28)
  4073. WRZESIŃSKI Kazimierz Maciej (kw. 9 A VI 13-14)
  4074. WRZOSEK Jan (kw. 15 C VI 4)
  4075. WRZOSEK Tadeusz (kw. 1 B I 22-26)
  4076. WŚCIUBIAK Stanisław (kw. 46 C I 14)
  4077. WYCZÓŁKOWSKI Stefan (kw. 70 C IV 6)
  4078. WYDRA Antoni (kw. 54 F I 26)
  4079. WYDRA Jan (kw. 47 M VI 35)
  4080. WYGLĄDAŁA Ryszard (kw. 78 B VI 14)
  4081. WYKRĘTOWICZ Wiesław (kw. 114 U III 48)
  4082. WYKRZYŃSKA Janina (kw. 37 C II 19)
  4083. WYLOCIŃSKI Adam (kw. 114 H 2-5)
  4084. WYLOCIŃSKI Tadeusz (kw. 114 H 2-5)
  4085. WYLOT Aleksander (kw. 108 P IV 7)
  4086. WYPYCH Czesław (kw. 63 L IV 18)
  4087. WYPYCH Tadeusz (kw. 82 D II 10)
  4088. WYPYCHOWSKI Eugeniusz (kw. 17 C III 9)
  4089. WYPYSZEWSKA Stanisław (kw. a 49 F II 10)
  4090. WYPYSZEWSKI Konstanty (kw. 49 F II 10)
  4091. WYROBEK Stefan (kw. 14 K V 26)
  4092. WYROZĘBSKI Mieczysław (kw. 11 B I 1)
  4093. WYRWICH Stanisław (kw. 59 E I 17)
  4094. WYRZYKOWSKI Romuald (kw. 90 B VI 8-9)
  4095. WYSOCKA Jadwiga (kw. 22 A IV 27)
  4096. WYSOCKI Gustaw (kw. 9 D V 15)
  4097. WYSOCKI Henryk (kw. 34 B VI 30)
  4098. WYSOCKI Sławomir (kw. 76 C II 16)
  4099. WYSOCKI Tadeusz (kw. 23 E I 6)
  4100. WYSOCKI Włodzimierz (kw. 34 A V 1-2)
  4101. WYSOPOLSKI Stefan Józef (kw. 85 B I 10)
  4102. WYSZOMIRSKI Jan (kw. 45 M)
  4103. WYSZYŃSKI Antoni (kw. 33 C V 9)
  4104. WYSZYŃSKI Zbigniew (kw. 108 F IV 1)
  4105. WYŻYKIEWICZ Franciszek (kw. 45 M)
  4106. Do góry

    Z

  4107. ZABIELSKA Irena Maria (kw. 29 K III 6)
  4108. ZABŁOCKA Józefina (kw. 42 D VI 29)
  4109. ZABŁOCKI Antoni (kw. 18 O III 2)
  4110. ZABŁOCKI Marian (kw. 42 D VI 29)
  4111. ZABOREK Stanisław (kw. 63 E V 1)
  4112. ZABOROWSKA Jadwiga (kw. 4 R VI 18)
  4113. ZABOROWSKI Jerzy (kw. 92 A IV 8-9)
  4114. ZABOROWSKI Ryszard Bogusław (kw. 92 A IV 8-9)
  4115. ZABORSKI Jerzy (kw. 81 B I 29)
  4116. ZABORSKI Stanisław (kw. 94 A III 1)
  4117. ZABULSKI Michał (kw. 63 B V 29)
  4118. ZABUSKI Tadeusz (kw. 32 C IV 5)
  4119. ZACHARCZYK Jan (kw. 60 A V 26)
  4120. ZACHAREK Henryk (kw. 24 A III 1-2)
  4121. ZACHARIASIEWICZ Zenon Alfred (kw. 22 N I 15)
  4122. ZACHARIASIEWICZ Zofia (kw. 22 N I 15)
  4123. ZACHARSKA Danuta (kw. 112 H I 15)
  4124. ZACHARSKI Ryszard (kw. 67 D I 4)
  4125. ZACHARSKI Zygmunt (kw. 112 H I 15)
  4126. ZACHUTA Adam (kw. 60 D I 18)
  4127. ZACZEK Dominik Ludwik (kw. 31 D IV 22)
  4128. ZACZEWSKI Zygmunt (kw. 58 H I 9)
  4129. ZACZKIEWICZ Andrzej (kw. 29 H III 16-17)
  4130. ZADROŻYŃSKI Władysław (kw. 64 C IV 13)
  4131. ZADWORNY Czesław (kw. 25 D I 27-28)
  4132. ZAGŁOBA ZYGLER Władysław (kw. 17 E V 9)
  4133. ZAGÓRSKA Aleksandra (kw. 71 B III 11)
  4134. ZAGÓRSKI Edward (kw. 94 B III 6)
  4135. ZAGRODZKA Maria (kw. 22 G III 21)
  4136. ZAJĄC Jan (kw. 32 H I 25)
  4137. ZAJĄC Józef (kw. 30 M II 5)
  4138. ZAJĄC Stanisław (kw. 44 B IV 9-10)
  4139. ZAJĄCZKOWSKI Leonard (kw. 15 B VI 12)
  4140. ZAJKO Teodor (kw. 95 A IV 1)
  4141. ZAJKOWSKI Piotr (kw. 27 D IV 27-28)
  4142. ZAJKOWSKI Stefan (kw. 27 D IV 27-28)
  4143. ZAKASZEWSKA Julia (kw. 74 E I 2)
  4144. ZAKASZEWSKI Kazimierz (kw. 53 M V 21)
  4145. ZAKRZEWSKA GROTOWSKA Janina (kw. 112 M VI 14)
  4146. ZAKRZEWSKI Bolesław (kw. 71 B III 30)
  4147. ZAKRZEWSKI Edmund (kw. 45 M)
  4148. ZAKRZEWSKI Władysław (kw. 6 A)
  4149. ZAKRZEWSKI NAŁĘCZ Stefan (kw. 112 M VI 14)
  4150. ZALAS Faustyn (kw. 4 E II 19)
  4151. ZALESKI Mieczysław (kw. 68 A II 22)
  4152. ZALESKI Zbigniew (kw. 68 A II 22)
  4153. ZALESKI-LUBICZ Stefan (kw. 2 C IV 29-31)
  4154. ZALEWSKA Zofia (kw. 70 B I 13-14)
  4155. ZALEWSKI Franciszek (kw. 24 K I 23)
  4156. ZALEWSKI Józef (kw. 70 B I 13-14)
  4157. ZALEWSKI Konstanty (kw. 70 B I 13-14)
  4158. ZALEWSKI Stanisław (kw. 1 A II 6-7)
  4159. ZALEWSKI Stanisław (kw. 24 K I 23)
  4160. ZALEWSKI Teodor (przy murze ul. Odrowąża 474)
  4161. ZALEWSKI Wiesław (kw. 32 B VI 4)
  4162. ZAŁESKA Danuta Zofia (kw. 76 A I 16)
  4163. ZAŁĘCKI Czesław (kw. 18 O I 19)
  4164. ZAŁĘCKI Wiktor (kw. 74 E V 4)
  4165. ZAŁĘSKI Aleksander (kw. 35 D IV 13-19)
  4166. ZAŁOGA Ryszard (kw. 108 R IV 2)
  4167. ZAŁUSKA Stefan (kw. 42 D II 15)
  4168. ZAMBRZYCKI Zbigniew (kw. 62 F I 28)
  4169. ZAMĘCKI Antoni (kw. 23 G II 6)
  4170. ZAMIĘCKI Władysław (kw. 112 K IV 25)
  4171. ZAMOŃSKI Bolesław (kw. 16 F III 14)
  4172. ZAMULEWICZ Zbigniew Erazm (kw. 36 B II 21)
  4173. ZANIEWSKI Antoni Marian (kw. 88 B I 1-2)
  4174. ZANIEWSKI Leon Franciszek (kw. 88 B I 1-2)
  4175. ZAPADKO Włodzimierz (kw. 27 D III 12)
  4176. ZAPALSKI Aleksander (kw. 10 O V 1)
  4177. ZAPAŁA Henryk (kw. 55 E V 28)
  4178. ZARĘBA Serwiusz (kw. 59 A I-II 1-2)
  4179. ZARĘBSKI Eugeniusz (kw. 37 K IV 3)
  4180. ZARĘBSKI Wacław (kw. 71 D V 12)
  4181. ZARZYCKI Jerzy (kw. 15 A I 22-23)
  4182. ZARZYCKI Józef (kw. 21 A IV 14)
  4183. ZARZYCKI Kazimierz (kw. 75 C I 27)
  4184. ZASADA Walenty (kw. 91 A I 11)
  4185. ZASTAWNY Władysław (kw. 110 L II 2)
  4186. ZATOPIAŃSKI Józef (kw. 26 G II 24)
  4187. ZATRYBOWSKA Zofia (kw. 57 K V 24)
  4188. ZAWADOWSKI Józef (kw. 24 F III 3)
  4189. ZAWADZKA Janina (kw. 54 H IV 11)
  4190. ZAWADZKI Antoni (kw. 54 H IV 11)
  4191. ZAWADZKI Edmund (kw. 80 E VI 3)
  4192. ZAWADZKI Edward (kw. 33 A V 2)
  4193. ZAWADZKI Mieczysław Jerzy (kw. 35 D IV 13-19)
  4194. ZAWADZKI Władysław (kw. 82 B I 11)
  4195. ZAWISTOWSKI Feliks (kw. 17 F VI 5)
  4196. ZAWISTOWSKI Zygmunt (kw. 45 F VI 2)
  4197. ZAWISZA Henryk (kw. 53 G II 19)
  4198. ZAWIŚLAŃSKI Roman (kw. 37 I I 3)
  4199. ZBAŃSKA Jadwiga (kw. 31 D V 19)
  4200. ZBROCH Edmund (kw. 74 B IV 4)
  4201. ZDANOWSKI Aleksander (kw. 45 M)
  4202. ZDANOWSKI Feliks (kw. 114 H 1-10)
  4203. ZDANOWSKI Feliks (kw. 114 H IV 12)
  4204. ZDEBSKI Karol (kw. 5 B II 15)
  4205. ZDZIARSKI Andrzej (kw. 47 L VI 1-3)
  4206. ZDZIARSKI Henryk (kw. 47 L VI 1-3)
  4207. ZDZIARSKI Roman (kw. 47 L VI 1-3)
  4208. ZDZIEBORSKI Polikarp (kw. 32 E I 4)
  4209. ZEJDOWSKA-FILIPECKA Laura (kw. 77 C VI 15)
  4210. ZGLECKI Stanisław (kw. 38 H IV 22)
  4211. ZGLIŃSKA-CZYŻEWSKA Halina (kw. 74 E V 4)
  4212. ZGORZELSKI Edward (kw. Mik 35 A I 26)
  4213. ZGRZYMSKI Janusz (kw. 10 B VI 15)
  4214. ZGUTKO-POTOCKA Helena (kw. 69 B I 24)
  4215. ZIARKO Jan (kw. 81 B I 8)
  4216. ZIELIŃSKA Józefa (kw. 48 A I 22)
  4217. ZIELIŃSKI Bernard (kw. 39 B V 22)
  4218. ZIELIŃSKI Jan (kw. 12 H IV 20)
  4219. ZIELIŃSKI Julian (kw. 43 E VI 15)
  4220. ZIELIŃSKI Mieczysław (kw. 23 B VI 23)
  4221. ZIELIŃSKI Napoleon (kw. 69 A I 29)
  4222. ZIELIŃSKI Przemysław (kw. 73 A IV 18)
  4223. ZIELIŃSKI Roman (kw. 71 H V 10)
  4224. ZIELIŃSKI Ryszard (kw. 21 E I 24)
  4225. ZIELIŃSKI Stanisław (kw. 23 B VI 23)
  4226. ZIELIŃSKI Władysław Adam (kw. 39 B V 22)
  4227. ZIELIŃSKI Wojciech (kw. 12 I IV 27)
  4228. ZIELIŃSKI Zdzisław Karol (kw. 112 P I 8)
  4229. ZIELIŃSKI Zygmunt (kw. 64 E III 13-14)
  4230. ZIELIŃSKI Zygmunt (kw. 73 E II 1-2)
  4231. ZIEMBA Regina (kw. 110 S I 22)
  4232. ZIEMBIŃSKA Irena (kw. 55 G IV 24)
  4233. ZIEMIAŃSKI Kazimierz (kw. 2 F III 20)
  4234. ZIENC Andrzej (kw. 45 D II 6)
  4235. ZIENTARA Benedykt (kw. 11 B I 27)
  4236. ZIĘCINA Józef (kw. 75 C VI 20)
  4237. ZIĘTEK Józef (kw. 73 E III 22-23)
  4238. ZIMIŃSKI Tadeusz (kw. 91 A II 12)
  4239. ZIMNY Antoni (kw. 6 R III 6)
  4240. ZIÓLKOWSKI Kazimierz (kw. 81 B II 26)
  4241. ZIÓŁKOWSKI Franciszek Bolesław (kw. 30 B VI 6)
  4242. ZIÓŁKOWSKI Henryk (kw. 22 M I 18)
  4243. ZIÓŁKOWSKI Stanisław (kw. 6 C II 24-25)
  4244. ZNOJEK Leszek (kw. 39 A VI 16)
  4245. ZOŁOTEŃKI Józef (kw. 114 M VI 5)
  4246. ZORZYCKI Janusz (kw. 90 B II 21)
  4247. ZREDA Zofia (kw. 16 D I 1-2)
  4248. ZUBA Wacław (kw. 6 A)
  4249. ZUBRZYCKI Karol (kw. 38 B II 20-21)
  4250. ZWIERCIADŁOWSKI Wiktor Bronisław (kw. 14 B II 13)
  4251. ZWIERZCHOWSKA Michalina (kw. 15 A III 2)
  4252. ZWIERZYŃSKA Zofia (kw. 16 F VII 19)
  4253. ZWIERZYŃSKA-ŚWIDZIŃSKA Zofia (kw. 16 F VII 19)
  4254. ZWIERZYŃSKI Benedykt (kw. 112 O I 24)
  4255. ZWIERZYŃSKI Sław (kw. 16 F VII 19)
  4256. ZWOLIŃSKA Zofia (kw. 25 H II 21)
  4257. ZYTKOWICZ Stanisław (kw. 22 G I 27)
  4258. ZYZNARSKI Leon Kordian (kw. 114 S III 33)
  4259. ŹDZIEBLECKI Wojciech (kw. 45 D I 11)
  4260. ŻABIŃSKI Mieczysław Eugeniusz (kw. 91 A VI 18)
  4261. ŻAK Ryszard (kw. 56 C IV 19)
  4262. ŻAMEJĆ Jerzy (kw. 5 C III 10)
  4263. ŻARKOWSKI Kazimierz (kw. 92 A IV 15)
  4264. ŻARNOWSKA Maria (kw. 20 P V 13)
  4265. ŻARNOWSKI Wacław (kw. 20 P V 13)
  4266. ŻARSKI Bronisław (kw. 73 F IV 1)
  4267. ŻBIKOWSKA Alicja (kw. 10 G V 16)
  4268. ŻBIKOWSKI Edward (kw. 10 G V 16)
  4269. ŻBIKOWSKI Tadeusz (kw. 96 A V 12)
  4270. ŻEBROWSKI Aleksander (kw. 12 B VI 25)
  4271. ŻEBROWSKI Czesław (kw. 14 N II 10)
  4272. ŻEBROWSKI Saturnin (kw. 12 B VI 25)
  4273. ŻEBROWSKI Stanisław (kw. 112 N V 21)
  4274. ŻEBROWSKI Zbigniew (kw. 12 B VI 25)
  4275. Do góry

    Ż

  4276. ŻELAKIEWICZ Władysław (kw. 91 C I 17)
  4277. ŻELAZIŃSKI Bogumił (kw. 75 A I 10)
  4278. ŻELAZNY Andrzej (kw. 82 C IV 12)
  4279. ŻELAZNY Antoni (kw. 44 B I 29)
  4280. ŻELAZOWSKI Aleksander (kw. 28 A I 30)
  4281. ŻELAZOWSKI Franciszek (kw. 75 F III 25)
  4282. ŻELAZOWSKI Wacław (kw. 46 B I 2)
  4283. ŻELKOWSKI Bronisław (kw. 112 K III 23)
  4284. ŻELKOWSKI Witold (kw. 112 K III 23)
  4285. ŻELSKA Henryka (kw. 6 F VI 20)
  4286. ŻELSKI Feliks (kw. 22 K VI 29)
  4287. ŻEMRALSKI Mieczysław (kw. 6 A)
  4288. ŻMICHOROWSKA Helena (kw. 11 B VI 9)
  4289. ŻMUDZKI Henryk (kw. 45 M)
  4290. ŻOCHOWSKA Daniela (kw. 85 E V 22)
  4291. ŻOCHOWSKI Antoni Marian (kw. 38 A IV 19)
  4292. ŻOCHOWSKI Henryk (kw. 18 C VI 11)
  4293. ŻOCHOWSKI Jan (kw. 85 E V 22)
  4294. ŻOCHOWSKI Jerzy Edward (kw. 93 B VI 24)
  4295. ŻOCHOWSKI Kazimierz (kw. 73 D II 21-22)
  4296. ŻOCHOWSKI Ludwik (kw. 76 C II 21)
  4297. ŻOCHOWSKI Piotr (kw. 73 A V-VI 17-19)
  4298. ŻOCHOWSKI Ryszard Jacek (kw. 21 D I 2)
  4299. ŻOCHOWSKI Stanisław (kw. 6 A)
  4300. ŻOŁNIERCZYK Władysław (kw. 80 C V 21)
  4301. ŻOŁNOWSKI Feliks (kw. 71 A I 1-3)
  4302. ŻÓRAWIŃSKA Maria (kw. 110 H II 31-32)
  4303. ŻÓRAWIŃSKI Michał (kw. 110 H II 31-32)
  4304. ŻÓRAWSKI Władysław Franciszek (kw. 51 E I 17)
  4305. ŻÓRAWSKI [ŻURAWSKI] Saturnin Benedykt (kw. 5 B II 24)
  4306. ŻUKIEWICZ Anna (kw. 46 A III 14)
  4307. ŻUKOCIŃSKI Władysław (kw. 112 O III 9)
  4308. ŻUKOWSKI Henryk (kw. 25 B II 8)
  4309. ŻUKOWSKI Stefan Kamil (kw. 60 C III 31)
  4310. ŻUKOWSKI (kw. 114 H IV 10)
  4311. ŻURADZKI Wojciech (kw. 28 E II 15)
  4312. ŻURALSKI Jerzy (kw. 100 A IV 29)
  4313. ŻUREK Krysia (kw. 4 L V 31)
  4314. ŻURKOWSKI Marceli (kw. 73 E V 26)
  4315. ŻYCHOWSKI Antoni (kw. 50 B V 12-13)
  4316. ŻYDZIK Eugeniusz (kw. 26 F I 21)
  4317. ŻYLIŃSKI Stanisław (kw. 59 B III 22)
  4318. ŻYRA Jan (kw. 24 M I 24)

27.09.2014

Źródło

  • Cmentarz Bródnowski, [red. i oprac. nauk. J. Kieniewicz] ; Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Warszawa 2007.

    Książkę można nabyć po bardzo okazyjnej cenie w bibliotekach publicznych dzielnicy Targówek.

  • Informacje orodzin pochowanych
Indeks
A, B, C, Ć, D, E, F, G, H, I, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, Ś, T, U, W, Z, Ż

Powrót


Do góry