Cmentarze


Spis pochowanych na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie

Niniejszy spis jest właściwie indeksem do ksiażki p. Eugeniusza Szulca pt. Cmentarz Ewangelicko-Augsburski w Warszawie : zmarli i ich rodziny. Cyfry w nawiasach to numery stron, gdzie należy szukać szczegółowych informacji o danej osobie.

Naturalnie nie jest to wykaz wszytkich zmarłych, więc jeśli ktoś poszukuje grobów swoich bliskich, powinien skorzystać z kartoteki zamieszczonej na oficjalnej stronie cmentarza.


    A

  1. Acher Franciszek Adolf (s. 15)
  2. Ackermann Jan (s. 16)
  3. Adamski Władysław Leon (s. 17)
  4. Albrecht Karol Wilhelm (s. 17)
  5. Anders Jan Wilhelm (s. 18)
  6. Anders Ludwik (s. 19)
  7. Anders Teodor Władysław (s. 19)
  8. Arnold Jerzy Chrystian (s. 20)
  9. Aszpergerowa Katarzyna z Rutkowskich (s. 22)
  10. Do góry

    B

  11. Badura Kazimierz (s. 23)
  12. Baerend Karol Emanuel (s. 23)
  13. Bakka Michał (s. 24)
  14. Bakka Stanisław (s. 25)
  15. Baltzer Ludwik (s. 26)
  16. Bandau Jan Jerzy (s. 2T)
  17. Bandtkie-Stężyński Jan Wincenty (s. 28)
  18. Bandtkie-Stężyński Kazimierz Władysław (s. 29)
  19. Banzemer Piotr Jerzy Adolf (s. 30)
  20. Bartel Oskar (s. 33)
  21. Bartsch Henryk Leopold (s. 34)
  22. Bartz Jan Henryk (s. 34)
  23. Baudouin de Courtenay Cezaria z Pryfków (s. 35)
  24. Bauerfeind Teodor Adolf (s. 36)
  25. Bayreuter Karol Filip (s. 37)
  26. Bedlewicz Franciszek (s. 38)
  27. Beicht Dawid Krystian (s. 39)
  28. Bekker Karol August (s. 39)
  29. Belmont Leo, właściwie Blumental Leopold (s. 40)
  30. Benda Karol, właściwie Karol Spitzbarth (s. 41)
  31. Benni Herman (s. 42)
  32. Benni Tytus Junius White (s. 44)
  33. Berent Karol (s. 44)
  34. Berent Ludwik (s. 45)
  35. Bernhardt August Fryderyk (s. 45)
  36. Berterman Eugenia z Podborów (s. 45)
  37. Bevensee Jan Piotr Henryk (s. 47)
  38. Białkowska Helena Zofia z Geysmerów (s. 43)
  39. Białowąs Olga z Gustów (s. 45)
  40. Bibrych Stefan (s. 48)
  41. Biegański Janusz Wirgiliusz (s. 49)
  42. Biehler Karol -,Q)
  43. Bisier Gustaw Wilhelm Louis ^0)
  44. Bobieński Ernest (s. 52)
  45. Bobkowski Janusz Karol (s. 53)
  46. Bocquet Aleksander (s. 53)
  47. Boerner Władysław (s. 54)
  48. Boettcher Jerzy (s. 55)
  49. Boettner Rudolf Adam (s. 55)
  50. Bogk (Bock, Bóck) Bogumił (s. 56)
  51. Borkowski Edward (s. 57)
  52. Borman Fryderyk Leberecht (s. 58)
  53. Borman Maurycy Robert (s. 58)
  54. Boye Edward (s. 59)
  55. Braeunig Karol Bogumił (s. 60)
  56. Braun Jan (s. 61)
  57. Bray Fryderyk (s. 62)
  58. Brenn Efraim (s. 63)
  59. Brinken Juliusz (s. 63)
  60. Broniatowski Mieczysław (s. 64)
  61. Bruhl Dawid Ludwik (s. 65>)
  62. Bruhl Henryk (s. 65)
  63. Brun Henryk Stanisław (s. 66)
  64. Brun Krzysztof Fryderyk (s. 67)
  65. Brun Stanisław Henryk (s. 68)
  66. Brun Stefan Henryk (s. 68)
  67. Brunwey Wilhelm Juliusz (s. 69)
  68. Brzeziński Wacław - (s. 70)
  69. Buchholtz Fryderyk (s. 70)
  70. Bujak Tadeusz (s. 72)
  71. Burger Karol Krystian (s. 73)
  72. Bursche Edmund (s. 74)
  73. Bursche Emil (s. 76)
  74. Bursche Helena (s. 77)
  75. Bursche Juliusz (s. 78 )
  76. Bursze Teodor (s. 80 )
  77. Butzau Jerzy Henryk (s. 81)
  78. Do góry

    C

  79. Charlemagne Henryk Mikołaj (s. 83)
  80. Cholewińska Bronisława (s. 83 )
  81. Cieślik Krzysztof (s. 84)
  82. Ciszewski Ignacy (s. 84)
  83. Czerniewska z Taubów Maria (s. 85)
  84. Do góry

    D

  85. Daab Adolf (s. 85)
  86. Daab Janusz (s. 86)
  87. Daab Mieczysław (s. 86)
  88. Dancewicz Jerzy (s. 87)
  89. Dangel Jan Karol Witalis (s. 87)
  90. Dangel Tomasz Michał (s. 88)
  91. Danielczyk Ryszard (s. 89g)
  92. Deike Karol Henryk (s. 90)
  93. Derschau (s. 91)
  94. Deutschmann Romuald Robert (s. 91)
  95. Deybel de Hammerau Chrystian (Krystian) Gotfryd (s. 92)
  96. Deybel Ida Florentyna z Klopmannów (s. 94)
  97. Dietrich Jan Ehrenfried (s. 95)
  98. Dietrich Marceli (s. 97)
  99. Dobrycz Stefan (s. 97)
  100. Dobrycz Stefan (s. 97)
  101. Doerner Fryderyk (s. 100)
  102. Dressler Jan Karol (s. 100)
  103. Dreszer Jan August (s. 101)
  104. Dückert Karol Fryderyk (s. 102)
  105. Dückert Karol Gustaw (s. 103)
  106. Dzadze Michał (s. 104)
  107. Dziama Alina Emilia z Salingerów (s. 104)
  108. Do góry

    E

  109. Eberhardt Herman Piotr (s. 105)
  110. Eberhardt Julian (s. 106)
  111. Eberhardt Julian Piotr (s. 106)
  112. Eberhardt Konrad (s. 107)
  113. Eberhardt Roman Ludwik (s. 108)
  114. Eckelt Jan (s. 108)
  115. Eckert (Ekkert) Henryk (s. 109)
  116. Eckert (Ekkert) Józef (s. 110)
  117. Edling Jan Piotr (s. 111)
  118. Ehlert Krystian Ewald (s. 111)
  119. Eichler Julia z Ahrensów (s. 112)
  120. Einert Teodor (s. 112)
  121. Einfeld Aleksander Zdzisław (s. 113)
  122. Ekerkunst Aleksander Paweł Konrad (s. 114)
  123. Ekerkunst Józef Karol Konstanty (s. 115)
  124. Engelke Aleksander (s. 116)
  125. Eppinger Krzysztof (s. 116)
  126. Essen August Franciszek (s. 117)
  127. Evert Ludwik Józef (s. 118)
  128. Do góry

    F

  129. Fabian Aleksander (s. 119)
  130. Fabian Jan Stanisław (s. 120)
  131. Fechner Franciszek Ksawery (s. 120)
  132. Ferch Stefan Gustaw (s. 122)
  133. Figaszewski Alfred Hugon (s. 123)
  134. Figurzyński Zygmunt (s. 123.)
  135. Findeisen Gustaw Adolf (s. 125)
  136. Finke de Finkenthal Beniamin (s. 126)
  137. Fiszer Karol Jan Leonard (s. 126)
  138. Fiszer Ludwik (s. 127)
  139. Flamm Filip (s. 128)
  140. Flatt Jerzy Beniamin (s. 129)
  141. Flatt Oskar Aleksander (s. 130)
  142. Fleck Juliusz Yolkmar (s. 130)
  143. Fleck Otton (s. 131)
  144. Foniok Fryderyk (s. 133)
  145. Fontana Julia z Petzoldów (s. 133)
  146. Fraget Amalia ze Steffenów (s. 134)
  147. Frankowska Józefa ze Stammów, I voto Krzyczewska (s. 135)
  148. Freyer Antoni (s. 135)
  149. Freyer Jan Bogumił (s. 136)
  150. Freyer Jan Karol (s. 135)
  151. Freyer Karol August (s. 137)
  152. Friedlein Rudolf Fryderyk (s. 139)
  153. Frieman Gustaw (s. 140)
  154. Friese Krystian Bogumił (s. 141)
  155. Fruchtman Aleksander (s. 142)
  156. Fuks Marian (s. 143)
  157. Do góry

    G

  158. Galie Karol Henryk (s. 143)
  159. Gay Jakub (s. 144)
  160. Gebethner Gustaw Adolf (s. 146)
  161. Gebethner Jan Feliks (s. 149)
  162. Gebethner Jan Robert (s. 150)
  163. Gebethner Jan Stanisław (s. 151)
  164. Geisler Edward Gustaw (s. 152)
  165. Geissler (Gajsler) Justyn Feliks (s. 153)
  166. Gering Daniel (s. 154)
  167. Gerlach Emil Fryderyk (s. 155)
  168. Gerlach Gustaw Adolf (s. 155)
  169. Gerlach Maksymilian (s. 156)
  170. Gerlach-Stocke Lucyna (s. 156)
  171. Gerson Wojciech Henryk Wilhelm (s. 157)
  172. Gessner Edward (s. 158)
  173. Geysmer Jan Henryk (s. 159)
  174. Giering Johann Samuel (s. 159)
  175. Gillert Aleksander Ludwik (s. 160)
  176. Glass Edward (s. 161)
  177. Glass Jakub (s. 162)
  178. Glier Aleksander (s. 163)
  179. Glier Wilhelm (s. 163)
  180. Gloeh Feliks (s. 164)
  181. Gładysz Jan (s. 165)
  182. Głombiowski Ryszard Jan (s. 166)
  183. Głowacka Felicja z Datynerów (s. 166)
  184. Głowacki Edward (s. 167)
  185. Goetzen Henryk Władysław (s. 167)
  186. Goltz Jan (s. 168)
  187. Gottschalk Gustaw (s. 168)
  188. Gottschalk Maksymilian (s. 169)
  189. Górecka Ludwika Dominika Eleonora z Lindów (s. 169)
  190. Graff Rudolf, Graff Telesfor Stanisław (s. 170)
  191. Granzow Fryderyk (s. 171)
  192. Granzow Kazimierz (s. 172)
  193. Grauman Edward (s. 173)
  194. Greffen Bogumiła Florentyna z Heilmanów (s. 173)
  195. Grodzieńska-Pollakowa Wanda (s. 174)
  196. Groffe Aleksander (s. 174)
  197. Groll Karol Michał (s. 175)
  198. Groll Michał (s. 176)
  199. Groniowski Roman Adolf (s. 178)
  200. Grosglik Edward (s. 178)
  201. Griinberg Leon (s. 179)
  202. Gudeit (Gudeyt) Jan (s. 180)
  203. Gumpert Stefan Edward (s. 180)
  204. Gundelach Emilia z Lindnerów (s. 181)
  205. Gundelach Teodor (s. 182)
  206. Do góry

    H

  207. Habdas Franciszek (s. 182)
  208. Haberbusch (Haberbosch) Karol (s. 183)
  209. Haberkant Jan Adam (s. 183)
  210. Haberkant Wanda (s. 184)
  211. Halpert Borys (s. 185)
  212. Halweg Zdzisław Jan .186)
  213. Hampel Roman (s. 186)
  214. Haneman Janina z Wanków (s. 187)
  215. Hanneman Jakub Karol (s. 188)
  216. Hauke Salomea z Schweppenhauserów (s. 189)
  217. Hausbrandt Stefan (s. 19°)
  218. Hausbrandt Wiktor (s. 191)
  219. Heinrich Edward (s. 192)
  220. Heinrich Teodor (s. 193)
  221. Heintze Edmund (s. 194)
  222. Heintze Konstanty Jan (s. 195)
  223. Heintze Ludwik Konstanty (s. 195)
  224. Hellwig Zygmunt (s. 196)
  225. Henisz Krzysztof Zdzisław (s. 196)
  226. Henneberg Jerzy Ludwik Paweł )
  227. Henneberg Julian vel Juliusz Józef (s. 198 )
  228. Henneberg Julian (s. 198 )
  229. Henneberg Karol (s. 199 )
  230. Henneberg Wilhelm Edward (s. 199)
  231. Herrlich Ernest (s. 201)
  232. Herse Adam Szczepan Jan (s. 202)
  233. Herse Karol Feliks (s. 204)
  234. Hertz Tadeusz (s. 204)
  235. Hertz Teodor (s. 205)
  236. Hertz Włodzimierz (s. 205)
  237. Heurich Emilia Regina ze Szwarców (s. 206)
  238. Heurich Jan Daniel (s. 208)
  239. Heurich Jan Fryderyk (s. 209)
  240. Heurich Jan Kacper (s. 210)
  241. Hewelke Otton (s. 211)
  242. Hewelke Paulina (s. 211)
  243. Heylman Karol August (s. 212)
  244. Hildt Karol (s. 213)
  245. Hildt Władysław (s. 214)
  246. Hindemith Karol Wilhelm (s. 214)
  247. Hinz Jan (s. 215)
  248. Hóckner (Hoekner, Hoeckner) Wilhelm Ferdynand (s. 216)
  249. Hoene Joanna z Brochwicz-Wojakowskich (s. 216)
  250. Hoffmann Edward (s. 217)
  251. Hoffmann Jakub Fryderyk (s. 217)
  252. Hoffmann Jan Chrystian (s. 219)
  253. Hoffman-Weikertowa Eugenia (s. 219)
  254. Holke (Holkie) Marcin (s. 220)
  255. Holtorp (Holtorf) Erazm August Allan (s. 221)
  256. Holtorp Stefan Bronisław (s. 222)
  257. Holzhaeusser (Holzhauser, Holtzhauser) Jan Filip (s. 222)
  258. Hornziel Jan (s. 224)
  259. Hoser Wincenty Antoni (s. 225)
  260. Hoyer Henryk Fryderyk (s. 225)
  261. Hroboni Zdzisław Kazimierz (s. 226)
  262. Hubę Michał Jan (s. 227)
  263. Do góry

    J

  264. Jabłkowski Feliks (s. 228)
  265. Jacobs John Krystian Dawid (s. 231)
  266. Jacobson Joachim Fryderyk (s. 231)
  267. Jakesch Wanda pseud. Manowska (s. 232)
  268. Jakob Fryderyk (s. 233)
  269. Janasz Aleksander Jan (s. 233)
  270. Janasz Jan Bogumił (s. 234)
  271. Janowski Strzemię Jerzy (s. 235)
  272. Jekel Stanisław August (s. 237)
  273. Jenike Emil (s. 237)
  274. Jenike Julian (s. 238)
  275. Jenike Karol August (s. 239)
  276. Jenike Ludwik (s. 240)
  277. Jeute Stanisław Leon (s. 242)
  278. Jung Herman (s. 245)
  279. Jurgens Edward (s. 246)
  280. Do góry

    K

  281. Kadler Ludwik (s. 247)
  282. Kahane Jerzy (s. 248)
  283. Kahl Tadeusz Julian (s. 249)
  284. Kaiser Karol Henryk (s. 250)
  285. Kajzar Józef (s. 251)
  286. Kaliwoda Eleonora z Wanhofów (s. 251)
  287. Kaltenberg Piotr (s. 252)
  288. Kamsetzer Jan Chrystian (s. 254)
  289. Kanigowski Fryderyk (s. 255)
  290. Kantor Adolf (s. 255)
  291. Karasowska Aleksandryna Józefina z Lindów (s. 256)
  292. Karliński (Knake-Zawadzki) Karol (s. 256)
  293. Karołi Józef Krystian (s. 257)
  294. Karpiński Stanisław (s. 257)
  295. Kaszyc Ludwik (s. 258)
  296. Kaufman Robert (s. 259)
  297. Kazimirus Jan Bogumił (s. 259)
  298. Kerntopf Edward Konstanty (s. 260)
  299. Kerntopf Jan Aleksander (s. 261)
  300. Kessler Edmund (s. 262)
  301. Kijok Władysław (s. 262)
  302. Kijowicz Bazyli (s. 263)
  303. Kilemann Anna Regina z Tengerów (s. 264)
  304. Kinle-Kindler Władysław (s. 265)
  305. Kipa Emil (s. 266)
  306. Kirkow Michał (s. 267)
  307. Kiślańska Teodora Anna z Heurichów (s. 268)
  308. Klawe Henryk (s. 269)
  309. Klopfer Karol (s. 270)
  310. Klopfleisch Jan Chrystian (s. 271)
  311. Klopmann Edward (s. 272)
  312. Klótzer Krystian (s. 273)
  313. Klug Jan Jakub (s. 273)
  314. Kłuszyński Henryk (s. 274)
  315. Knake-Zawadzki Stanisław (s. 275)
  316. Knappe Wilhelm (s. 276)
  317. Knedler Jan (s. 276)
  318. Knedler Jan Kazimierz (s. 277)
  319. Knothe Herman (s. 277)
  320. Koelichen Andrzej (s. 278)
  321. Koelichen Andrzej (s. 279)
  322. Koelichen Jan (s. 280)
  323. Koelichen Jan Edward (s. 281)
  324. Koelichen Stefan (s. 282)
  325. Koelichen Stefania Waleria (s. 282)
  326. Koeppe Wilhelm (s. 283)
  327. Koeppen Fryderyk (s. 282)
  328. Kojer Alfred Zygmunt (s. 284)
  329. Kolberg Antoni Karol (s. 285)
  330. Kolberg Juliusz Henryk (s. 286)
  331. Kolberg Wilhelm Karol Adolf (s. 287)
  332. Konigsfels (von Koenigsfeldt) Piotr (s. 289)
  333. Konopacki Michał (s. 290)
  334. Konopka-Roland Juliusz Jerzy (s. 291)
  335. Konrad Gustaw (s. 291)
  336. Korn Fryderyk (s. 292)
  337. Kortum Karol Ludwik (s. 293)
  338. Kotula Adam Ludomir (s. 294)
  339. Kotula Karol (s. 295)
  340. Kotula Oskar (s. 296)
  341. Kotzebue Maurycy (s. 296)
  342. Kożusznik Stanisław (s. 298)
  343. Krenz Otton (s. 299)
  344. Krethlow Jan Adolf (s. 299)
  345. Krethlow Jan Ferdynand (s. 300)
  346. Kruze Henryk Aleksander (s. 301)
  347. Krygier (Krieger) Alfred (s. 301)
  348. Krygierowa (Kriegerowa) Stefania z Rostów (s. 302)
  349. Krzywicki Ludwik Joachim (s. 303)
  350. Kuhne Antoni (s. 304)
  351. Kuhnel Karol Henryk (s. 304)
  352. Kuhnke Ernest Wilhelm. . (s. 305)
  353. Kuniewski (Kiihn-Kuniewski) Henryk Eugeniusz (s. 306)
  354. Kutzner Janina (s. 307)
  355. Kuźwa Zygmunt (s. 307)
  356. Kwaśnicowa Zofia z Schoeneichów (s. 308)
  357. Do góry

    L

  358. Lampe Henryk Daniel (s. 310)
  359. Lampi Franciszek Ksawery (s. 311)
  360. Landy Aleksander Robert (s. 312)
  361. Langner Jan Gottlieb (s. 313)
  362. Latomski Teodor Stanisław (s. 315)
  363. Laube Stefan (s. 315)
  364. Lauber Karol Beniamin (s. 316)
  365. Lauber Maurycy (s. 318)
  366. Lauter Gustaw (s. 319)
  367. Lefeld Jerzy Albert (s. 319)
  368. Leliwa-Kopystyński Tadeusz (s. 320)
  369. Leman Wilhelm (s. 321)
  370. Lembke Teofil Tytus (s. 322)
  371. Leo Leopold August (s. 322)
  372. Lepige Jan Jerzy (s. 323)
  373. Leszczyńska Halina z domu Frankę (s. 324)
  374. Lewandowski Jakub Henryk (s. 326)
  375. Lewestam Fryderyk Henryk (s. 326)
  376. Leykam-Lewiński Marek (s. 327)
  377. Liedtke Albert (s. 328)
  378. Liedtke Julian Konrad (s. 330)
  379. Liefeldt Henryk (s. 330)
  380. Lier Kazimierz Julian (s. 331)
  381. Lilpop Stefan Ludwik (s. 332)
  382. Linde Samuel Bogumił (s. 334)
  383. Lindner Sławomir Stanisław (s. 338)
  384. Lorentz Ludwik Karol (s. 339)
  385. Lorentz Zofia (s. 340)
  386. Loth August Karol (s. 341)
  387. Loth Edward Karol (s. 343)
  388. Loth Jerzy (s. 344)
  389. Loth Stefan August (s. 346)
  390. Liihe Leopold (s. 347)
  391. Luxemburg Maksymilian (s. 348)
  392. Laniecki Witold, właściwie Kessel Witold (s. 349)
  393. Do góry

    M

  394. Machlejd Artur Ludwik (s. 350)
  395. Machlejd Juliusz Marcin Edward (s. 351)
  396. Machlejd Karol (s. 353)
  397. Maciejewski Jerzy Konrad (s. 354)
  398. Madaliński Lech Ludwik (s. 354)
  399. Majewski Stanisław Julian (s. 355)
  400. Majnert (Maynert) Gotfryd (s. 356)
  401. Makowski Arnold Artur (s. 357)
  402. Malcz (Malsch) Adolf Ehrenfried (s. 358)
  403. Malcz (Malsch) Jan Fryderyk Wilhelm (s. 359)
  404. Malcz Karol Filip (s. 362)
  405. Malcz Lucjan (s. 363)
  406. Manitius Karol Gustaw (s. 364)
  407. Mann Gustaw (s. 366)
  408. Manzel Józef (s. 367)
  409. Marcinkowski Włodzimierz Fryderyk (s. 368)
  410. Martens Karol Henryk (s. 368)
  411. Martens Stefan (s. 369)
  412. Marx Dawid (s. 370)
  413. Matuszyński Leopold (s. 371)
  414. Mauersberger Ludwik (s. 373)
  415. Mazurkiewicz Janina z Wiedigerów (s. 374)
  416. Meller Jan (s. 374)
  417. Meller Zofia z Vergich (s. 375)
  418. Mencke Jan Chrystian (s. 376)
  419. Meylert Henryk (s. 376)
  420. Meylert Wilhelm Karol (s. 377)
  421. Michalski Czesław (s. 377)
  422. Michalski Jan (s. 378)
  423. Michejda Lech Tadeusz (s. 379)
  424. Michejda Stefania z Markwartów (s. 380)
  425. Michejda Tadeusz (s. 381)
  426. Michelis Zygmunt (s. 382)
  427. Mierzecki Henryk Herman (s. 384)
  428. Mietke Wilhelm (s. 385)
  429. Mikke vel Mücke Karol Andrzej (s. 387)
  430. Milberg Ludwik (s. 388)
  431. Miller Władysław Mikołaj Konstanty (s. 389)
  432. Minter Karol Fryderyk (s. 390)
  433. Minter Karol Juliusz (s. 391)
  434. Mitzler de Kolof Wawrzyniec Krzysztof (s. 392)
  435. Moes Fryderyk Karol (s. 394)
  436. Moneta Krystian Jakub (s. 395)
  437. Mrowieć Paweł (s. 395)
  438. Muller Julian (s. 397)
  439. Do góry

    N

  440. Nax Jan Ferdynand (s. 393)
  441. Nehring Maciej (s. 399)
  442. Nepros Edward (s. 400)
  443. Neugebauer Franciszek Ludwik (s. 401)
  444. Neugebauer Ludwik Adolf (s. 402)
  445. Neybaur Joanna z Kazimirusów (s. 403)
  446. Niemczyk Wiktor (s. 404)
  447. Nikuta Marcin (s. 405)
  448. Noffok Jan Antoni (s. 403)
  449. Nowicki Franciszek (s. 407)
  450. Do góry

    O

  451. Oelsnitz Antoni Leopold (s. 408)
  452. Oettingen Otton Leon (s. 409)
  453. Ohm Rudolf (s. 409)
  454. Oppmann Feliks Maksymilian (s. 411)
  455. Ordon Karol Franciszek (s. 412)
  456. Orthwein Edward Florentyn (s. 413)
  457. Osterloff Fryderyk Krystian (s. 414)
  458. Osterloff Karol August (s. 415)
  459. Osterloff Waldemar (s. 416)
  460. Osterloff Wiesław Konrad (s. 417)
  461. Oszelewski Franciszek Efraim (s. 418)
  462. Otto Jakub Stanisław (s. 418)
  463. Otto Leopold Marcin (s. 420)
  464. Do góry

    P

  465. Pajzderski Tomasz (s. 422)
  466. Pal (Pahl) Ferdynand Adolf (s. 423)
  467. Pankiewicz Maria (s. 424)
  468. Paszko Ryszard (s. 425)
  469. Patz Jan Jakub - (s. 426)
  470. Pentlak Stefan (s. 427)
  471. Peszke Barbara Wanda (s. 428)
  472. Petiscus Krzysztof Hartman . (s. 429)
  473. Petrusewicz Kazimierz (s. 430)
  474. Petzold Edward (s. 430)
  475. Petzold Franciszek Xawery (s. 431)
  476. Peucker (Peiker, Peyker) Jan (s. 432)
  477. Pfaff Fryderyk (s. 433)
  478. Pfeiffer Jerzy Michał (s. 434)
  479. Pfeiffer Józef Mieczysław (s. 434)
  480. Pfeiffer Stanisław Fryderyk (s. 436)
  481. Pflugbeil (Pflugbeil, Pflugbeyler) Karol (s. 437)
  482. Phull Eugeniusz (s. 438)
  483. Pik Aleksander (s. 438)
  484. Pikel (Pickel, Pikiel) August Konrad (s. 439)
  485. Piltz Franciszek Józef (s. 440)
  486. Plage Karol Henryk (s. 440)
  487. Pohlens Edward (s. 441)
  488. Popoff Stefan Jan (s. 442)
  489. Popowski Tadeusz (s. 443)
  490. Poppelmann (s. 444)
  491. Poser (Pozer) Jan August (s. 445)
  492. Posner Stanisław (s. 445)
  493. Poths Jerzy Fryderyk (s. 447)
  494. Potocki Konstanty (s. 443)
  495. Proppe Edmund (s. 449)
  496. Pusch Jerzy Bogumił (s. 449)
  497. Do góry

    R

  498. Ragge-Rogowski Jakub (s. 450)
  499. Ragoczy Jan Chrystian Gotfryd (s. 452)
  500. Rauch Eliasz (s. 453)
  501. Rauss (Rausch) Jerzy (s. 453)
  502. Rentel Józef Chrystian (s. 454)
  503. Repphan August (s. 455)
  504. Reszke Jan (s. 456)
  505. Ręczlerski Ludwik Juliusz (s. 458)
  506. Ręczlerski Ludwik Juliusz (s. 459)
  507. Riedel Karol Roman (s. 460)
  508. Ritter Amalia (s. 461)
  509. Rode-Czerwiński Rudolf (s. 462)
  510. Roemer Fryderyk Adolf (s. 463)
  511. Rójek Karol (s. 464)
  512. Romanowicz Michał (Mucharem Denir Mirza) (s. 465)
  513. Rondthaler Adolf (s. 465)
  514. Rontaler Edward Aleksander (s. 467)
  515. Rosen Jan Bogumił (s. 468)
  516. Rossmann Fryderyk (s. 470 )
  517. Rossmann Henryk Wilhelm (s. 470)
  518. Rothe Adolf Mikołaj (s. 472)
  519. Rotwand Stanisław (s. 472)
  520. Rudert Henryk Krzysztof (s. 474)
  521. Rudniański Stefan (s. 475)
  522. Rydzewski Bronisław (s. 476)
  523. Rydzewski Ferdynand (s. 476)
  524. Rygiel Stefan Henryk (s. 478)
  525. Ryli Henryk (s. 478 )
  526. Do góry

    S

  527. Saenger Oskar (s. 478)
  528. Salinger Jakub Artur (s. 479 )
  529. Sartorius de Schwanenfeld Ernest (s. 481)
  530. Scharmach Jan Fryderyk (s. 482)
  531. Scheidemantel Jan Jakub (s. 483)
  532. Scheller Aleksander (s. 483)
  533. Schiele Aleksander (s. 485)
  534. Schiele Konstanty Edward (s. 486)
  535. Schimmelpfennig Adolf (s. 486)
  536. Schmidt Filip (s. 487)
  537. Schmidt Henryk Daniel (s. 488)
  538. Schmidt (Schmydt, Schmid) Karol Henryk (s. 489)
  539. Schneider Bogumił (s. 491)
  540. Schoenfeld (Schonfeld) Emil (s. 491)
  541. Schoenfelder August (s. 491)
  542. Scholtze Adolf Wawrzyniec (s. 492)
  543. Schroeder Jan Adolf (s. 493)
  544. Schroeder Jerzy Antoni (s. 494)
  545. Schroeger Efraim (s. 495)
  546. Schroeter Adolf Karol (s. 495)
  547. Schuch Adolf Grzegorz Franciszek (s. 497)
  548. Schuch Jan Chrystian (s. 498)
  549. Schuch Stanisław Grzegorz (s. 499)
  550. Schultz Edmund Herman (s. 501)
  551. Schultz Karol (s. 502)
  552. Schulz-Evler Henryk (s. 504)
  553. Schiitz Franciszek (s. 504)
  554. Schiitz Fryderyk Adolf (s. 505)
  555. Schiitz Karol Bogumił (s. 506)
  556. Sennewald Gustaw Adolf (s. 506)
  557. Sennewald Gustaw Karol (s. 508)
  558. Seydel Julia (s. 509)
  559. Simons Albert (s. 509)
  560. Skarbek Ludwika z Fengerów (s. 510)
  561. Skwarcow Jan (s. 512)
  562. Sokal Franciszek (s. 513)
  563. Sokołowska Alina Julia z Damięckich (s. 513)
  564. Sommer Stefan Bronisław (s. 514)
  565. Sonnenfeld Adolf (s. 516)
  566. Spaeth Fryderyk (s. 517)
  567. Spiess Franciszek Henryk (s. 519)
  568. Spiess Henryk Bogumir (s. 519)
  569. Spiess Ludwik Henryk (s. 521)
  570. Sroka Antoni Rościsław (s. 522)
  571. Stakebrandt (Stackebrand) Karol Wilhelm Ludwik (s. 523)
  572. Steinhauser Jan Beniamin (s. 524)
  573. Stenz Edward (s. 524)
  574. Sterner Wacław Adolf (s. 525)
  575. Stockert Henryk Franciszek (s. 527)
  576. Stockmann Aleksander Jan (s. 527)
  577. Strasburger Edward Bogumił (s. 529)
  578. Strasburger Edward Karol (s. 531)
  579. Strausowie (s. 532)
  580. Stromfeldt Aleksander (s. 536)
  581. Stromfeldt Wilhelm (s. 536)
  582. Suess Adolf Karol (s. 537)
  583. Sunderland Jan (s. 538)
  584. Szeruda Jan ssg)
  585. Szlenkier (Szlenker) Józef Władysław (s. 540)
  586. Szlenkier (Szlenker) Karol Jan (s. 542)
  587. Szmidecki Ludwik Adolf (s. 544)
  588. Sznayder (Schnayder, Sznajder) Krystian August (s. 545)
  589. Szretter Eugeniusz (s. 545)
  590. Szretter Ryszard (s. 547)
  591. Szrojt Eugeniusz (s. 548)
  592. Sztekker vel Stocke Teodor (s. 549)
  593. Szubert Michał (s. 549)
  594. Szulc Emil (s. 551)
  595. Szulce Zygmunt August (s. 553)
  596. Szwarce (Schwartz) Jan Maciej (s. 554)
  597. Szwarce Jan Maciej Hipolit (s. 555)
  598. Szwencki Fryderyk (s. 557)
  599. Szylling Gustaw (s. 558)
  600. Szylling Karol (s. 559)
  601. Do góry

    T

  602. Temler Aleksander Ferdynand (s. 559)
  603. Tepper Piotr (s. 562)
  604. Tetzner Jerzy (s. 565)
  605. Theiner Pszczyna Jan Gotfryd (s. 566)
  606. Thomassig (Tomassig) Jerzy (s. 567)
  607. Tiunin Włodzimierz (s. 568)
  608. Trenkner Henryk Jan (s. 569)
  609. Trepte Konstanty (s. 570)
  610. Troizsche Hugo (zm. 1928)
  611. Troszel (Troschel) Wilhelm Karol (s. 571)
  612. Tymm (Thyme, Thimm) Edward Fryderyk (s. 573)
  613. Do góry

    U

  614. Ulrich Jan Bogumił Traugott (s. 574)
  615. Ulrich Jan Krystian (s. 575)
  616. Do góry

    V

  617. Venulet Franciszek (s. 576)
  618. Vogel Ryszard (s. 577)
  619. Vogel Zygmunt (s. 578)
  620. Do góry

    W

  621. Wakarowa-Baryczyna Maria z Wołkowyskich (s. 581)
  622. Wandel Konstanty (s. 582)
  623. Wanke Jan Wilhelm (s. 582)
  624. Wanke Władysław (s. 585)
  625. Wardzichowska Kamilla z Wichrowskich (s. 586)
  626. Wedel Karol Ernest Henryk (s. 586)
  627. Weiss Marian Allan (s. 588)
  628. Wende Edward (s. 590)
  629. Wendt-Wędrowicz Herman Edward (s. 591)
  630. Werkenthin Maria Wiktoria (s. 592)
  631. Werner Bronisław Fryderyk (s. 594)
  632. Werner Franciszek Ferdynand (s. 596)
  633. Werner Fryderyk Emil (s. 597)
  634. Werner Gustaw Adolf (s. 598)
  635. Werner Jan Ryszard (s. 599)
  636. Wernery Jan Jerzy Fryderyk (s. 599)
  637. Wernic Henryk Wilhelm (s. 600)
  638. Wernic Marek Leon goi)
  639. Wernitz Wilhelm Jan (s. 602)
  640. Wertheim Juliusz Edward (s. 603)
  641. Weychert Stefan Jerzy (s. 603)
  642. Weychert-Szymanowska Władysława (s. 605)
  643. Wiediger Andrzej (s. 606)
  644. Wilhelm Teodor (s. 607)
  645. Wohlfarth Halina (s. 608)
  646. Wojnowski Wilhelm Oskar (s. 609)
  647. Wolff Adam (s. 610)
  648. Wolff August Robert (s. 611)
  649. Wolff Helena (s. 614)
  650. Wolff Józef August (s. 615)
  651. Wolff Stefan Karol (s. 617)
  652. Wolfram Emil Andrzej (s. 617)
  653. Wolfram Karol (s. 618)
  654. Wossidło (Wosiedło) Wawrzyniec Fryderyk (s. 619)
  655. Wyczańska z Krauzów Irena Elżbieta I voto Kucharska (s. 620)
  656. Wyszomirski Józef Juliusz (s. 621)
  657. Do góry

    Z

  658. Zajączkowski Henryk (s. 621)
  659. Zeidler-Zborowski Karol Henryk (s. 622)
  660. Zerych Romuald (s. 624)
  661. Ziembiński Tadeusz Franciszek (s. 624)
  662. Zimmermann August Ferdynand (s. 625)
  663. Zonn Włodzimierz (s. 626)
  664. Zug (Zugk) Szymon Bogumił (s. 627)
  665. Do góry

    Ż

  666. Żółkowska z Eblów Maria Ludwika (s. 629)

Źródło:

  • E. Szulc, Cmentarz Ewangelicko-Augsburski w Warszawie : zmarli i ich rodziny, Warszawa 1989.
Indeks
A, B, C, D, E, F, G, H, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, Z, Ż

Zobacz też
Cmentarz Ewangelicko-Augsburski w Warszawie

Powrót


Do góry