Pochowani na Cmentarzu Powązkowskim


Spis żołnierzy i personelu wojskowego pochowanych na cmentarzu

Żołnierze Wojska Polskiego i personel wojskowy zmarli w l. 1918-1921

  1. Adamczyk Ludwik (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  2. Arkuszewska Jadwiga (siostra miłosierdzia; zm. 1920; kw. nieznana)
  3. Artymiński Jerzy (ppor. lek.; zm. 1920; kw. E)
  4. Ateński Mieczysław (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  5. Barański Mieczysław (szwol.; zm. 1919; kw. nieznana)
  6. Belina-Brzozowski Stanisław Sebastian (uł.; zm. 1920; kw. nieznana)
  7. Belina-Prażmowski Michał (rtm.; zm. 1920; kw. 233)
  8. Bem Mieczysław (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 107)
  9. Bem Zygmunt (ppor. pil.; zm. 1920; kw. 107)
  10. Benet Michał (ochotnik; zm. 1920; kw. 213)
  11. Betley Kazimierz (por.; zm. 1919; kw. 12)
  12. Biedroński Stefan (ppor.; zm. 1920; kw. 65)
  13. Bijakowski Leon (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  14. Błeszyński Zbigniew (uł.; zm. 1920; kw. 269)
  15. Bobrowski Zygmunt (mjr; zm. 1919; kw. 322)
  16. Boczkowski Alfons (ppłk; zm. 1920; kw. nieznana)
  17. Bogdanowicz Stefan (ppor.; zm. 1920; kw. 325)
  18. Bogdanowicz Stefan (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  19. Bogusiński Jan (kpr.; zm. 1920; kw. 258)
  20. Boguski Jerzy (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  21. Bojarski Marian (ppor.; zm. 1919; kw. 255)
  22. Borkowski Stanisław (legionista; zm. 1920; kw. 35)
  23. Bortkiewicz Stanisław (szer.; zm. 1919; kw. 234)
  24. Brinckenhoff Jerzy (szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  25. Brodecki Michał (por.; zm. 1920; kw. nieznana)
  26. Brygiewicz Stefan (ppor. pil.; zm. 1919; kw. 16)
  27. Buczyński Aleksander (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  28. Bukowski Henryk (por.; zm. 1919; kw. I)
  29. Bułynko Władysław (por.; zm. 1919; kw. 204)
  30. Burof Stanisław (szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  31. Bylewski Jan (ppor.; zm. 1920; kw. Z)
  32. Bylina Stanisław (por.; zm. 1921; kw. nieznana)
  33. Cederbaum Stanisław (ppor.; zm. 1919; kw. 194)
  34. Chmielewski Tadeusz (kpr.; zm. 1919; kw. 234)
  35. Chmielowski Teodor (mjr; zm. 1920; kw. 17)
  36. Chrzanowski Jerzy Szczęsny (ppor. lek.; zm. 1921; kw. nieznana)
  37. Ciborowski Janusz (uł.; zm. 1919; kw. 245)
  38. Ciechomski Kazimierz (kpr.; zm. 1920; kw. nieznana)
  39. Cieszewski Wacław (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 328)
  40. Cywiński Stanisław (uł.; zm. 1919; kw. 319)
  41. Czerniawski Kazimierz (sanitariusz; zm. 1919; kw. nieznana)
  42. Czerwiński Władysław (ppor.; zm. 1920; kw. 234)
  43. Dawid Eugeniusz (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  44. Dąbrowski Jarosław (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  45. Dehnel Ignacy Tadeusz (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  46. Doberski Kazimierz (ochotnik; zm. 1919; kw. 271)
  47. Dobrowolski Roman (sierż.; zm. 1920; kw. nieznana)
  48. Doliwa-Dobrowolski Michał (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  49. Dołęga-Nalepiński Stanisław (ppor.; zm. 1919; kw. 188)
  50. Drabich Marceli (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  51. Drojowski Wacław (mjr; zm. 1920; kw. 233)
  52. Dubiski Filip Stanisław (gen. dyw.; zm. 1919; kw. R)
  53. Dukalski Czesław (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 105)
  54. Dutkowski Edmund (żołnierz WP; zm. 1919; kw. 321)
  55. Dzikowski Wacław (kpr.; zm. 1920; kw. nieznana)
  56. Eborowicz Bolesław (ppor. lek.; zm. 1920; kw. 56)
  57. Emeryk Paweł (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  58. Fiweger Tadeusz (por.; zm. 1919; kw. 245)
  59. Flaszyński Zygmunt (por.; zm. 1920; kw. 274)
  60. Fornalski Stanisław (oficer; zm. 1918; kw. 233)
  61. Fritsch Zygmunt (ochotnik; zm. 1920; kw. 108)
  62. Fruziński Władysław (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  63. Frydrychiewicz Mieczysław (ochotnik; zm. 1920; kw. 233)
  64. Gaczerowa Helena Alwa (sanitariuszka; zm. 1919; kw. nieznana)
  65. Garbolewski Stefan (kpt.; zm. 1920; kw. nieznana)
  66. Gautier Kazimierz (kpr.; zm. 1919; kw. 28)
  67. Gąsiorowski Bronisław (pchor.; zm. 1920; kw. 204)
  68. Gąssowski Jerzy (por.; zm. 1921; kw. 233)
  69. Geyer Zbigniew (szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  70. Gising Henryk (kpr.; zm. 1920; kw. nieznana)
  71. Głowacki Ryszard (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  72. Golian Tadeusz (szer.; zm. 1919; kw. 234)
  73. Gorajski Jan (kpt. lek.; zm. 1920; kw. 14)
  74. Gosiewski Stefan (szer.; zm. 1920; kw. 51)
  75. Gradek Bolesław (por.; zm. 1919; kw. 95)
  76. Gralak Jan (ochotnik; zm. 1920; kw. 289)
  77. Grochocki Józef (sierż.; zm. 1919; kw. 72)
  78. Gross Michał (szer.; zm. 1919; kw. 67)
  79. Grossman Władysław (wachm.; zm. 1920; kw. 51)
  80. Gryczkiewicz Edward (ochotnik; zm. 1919; kw. 233)
  81. Gulczyński Antoni (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  82. Gutowski Tadeusz (ppor.; zm. 1919; kw. 200)
  83. Hajkowicz Henryk (por. mar.; zm. 1919; kw. nieznana)
  84. Hartingh Kazimierz (płk inż.; zm. 1920; kw. nieznana)
  85. Herlaine Jerzy (ppor. pil.; zm. 1920; kw. 234)
  86. Hnatkiewicz Józef (sierż.; zm. 1920; kw. 105)
  87. Hulanicki Wiktor (cywilny ;zamord. przez bolszewików; zm. 1920; kw. Y)
  88. Jackowski Czesław (ochotnik; zm. 1920; kw. 151)
  89. Jakubski Tadeusz (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  90. Jamnicki Witold (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  91. Januszkiewicz Ludwik (por.; zm. 1920; kw. nieznana)
  92. Januszkiewicz Władysław (szwol.; zm. 1920; kw. nieznana)
  93. Jastrzębiec-Kamieński Juliusz Henryk (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  94. Jaworski Feliks (cywilny ;zamord. przez bolszewików; zm. 1920; kw. 162)
  95. Jaworski Tadeusz (ochotnik; zm. 1920; kw. 203)
  96. Jeziorkowski Ignacy (ppor.; zm. 1921; kw. nieznana)
  97. Jędrychowski Stefan (kpt.; zm. 1920; kw. nieznana)
  98. Junosza-Szaniawski Antoni (sierż.; zm. 1920; kw. nieznana)
  99. Junosza-Szaniawski Kazimierz (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  100. Juraszyński Bronisław (por.; zm. 1920; kw. nieznana)
  101. Kalinowski Czesław (szer.; zm. 1919; kw. 234)
  102. Kamiński Jan (st.szer.; zm. 1920; kw. 272)
  103. Kamler Jan (uł.; zm. 1919; kw. 263)
  104. Kamler Juliusz (ppor.; zm. 1919; kw. 263)
  105. Karpiński Jan (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  106. Karwacki Stanisław (szer.; zm. 1920; kw. 233)
  107. Kinel Stefan (Edward) (plut.; zm. 1919; kw. 59)
  108. Kismanowski Karol (por.; zm. 1920; kw. 8)
  109. Kleitz Alfons (cywilny ;zamord. przez bolszewików; zm. 1920; kw. 4)
  110. Kleszcz Ludwik (kpr.; zm. 1920; kw. nieznana)
  111. Kloss Wiktor (kpt.; zm. 1920; kw. 272)
  112. Kłobukowski Jan (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  113. Kobylański Władysław (rtm.; zm. 1919; kw. S)
  114. Kolberg-Kołobrzeg Roman (por.; zm. 1919; kw. 14)
  115. Kolbiński Stanisław (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  116. Kominek Stefan (st.szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  117. Komorowski Karol (kpr.; zm. 1920; kw. nieznana)
  118. Konarzewski Ludwik (saper; zm. 1919; kw. D)
  119. Konopka Tadeusz (żołnierz WP ;grób symboliczny; zm. 1920; kw. 276)
  120. Kończa Edward (st.żołn.; zm. 1919; kw. nieznana)
  121. Kopijowski Jan (ppor.; zm. 1920; kw. Klin)
  122. Korczak Józef (por.; zm. 1920; kw. 233)
  123. Kosiński Jan (kpr.; zm. 1919; kw. 167)
  124. Koskowski Eugeniusz (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  125. Kosztowski Henryk (szwol.; zm. 1918; kw. 207)
  126. Kotkowski Kazimierz (wachm.; zm. 1919; kw. 206)
  127. Kowalewski Władysław (mjr lek.; zm. 1921; kw. 275)
  128. Kowalska Lidia (ochotnik; zm. 1918; kw. 185)
  129. Koy-Zameczek Franciszek (por.; zm. 1919; kw. Klin)
  130. Kozak Mieczysław (szer.; zm. 1919; kw. 234)
  131. Kozłowska Maria (st.sanitariuszka; zm. 1920; kw. nieznana)
  132. Kozłowski Witold Feliks (żołnierz WP; zm. 1920; kw. Z)
  133. Kozubowski Henryk (sierż.; zm. 1920; kw. 12)
  134. Kremky Zygmunt (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  135. Krug Henryk (kpt. lek.; zm. 1920; kw. nieznana)
  136. Krukowski Jerzy (plut.; zm. 1919; kw. 279)
  137. Krupiński Apolinary (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 23)
  138. Kruszewski Stanisław (rtm.; zm. 1919; kw. 68)
  139. Krzymuski Władysław (kpr.; zm. 1920; kw. 26)
  140. Krzyżewski Bohdan (pchor.; zm. 1919; kw. 85)
  141. Kula (Żakiewicz) Jan (ppor.; zm. 1918; kw. 66)
  142. Kulczycki Jerzy (ppor.; zm. 1919; kw. 221)
  143. Kunicki Kazimierz (mjr; zm. 1919; kw. nieznana)
  144. Kuszell Stefan (kadet; zm. 1920; kw. nieznana)
  145. Latour Stanisław (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  146. Lechowski Witold (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  147. Lehr Jan (ppor.; zm. 1919; kw. 105)
  148. Leliwa-Sławiński Teodor (uł.; zm. 1920; kw. nieznana)
  149. Lemański Mirosław (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  150. Lesznowski Kazimierz (pchor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  151. Leśniewski Adam (por.; zm. 1920; kw. 234)
  152. Lewenstam Bronisław (żołnierz WP; zm. 1919; kw. 184)
  153. Lewicki Stefan Jan (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  154. Leźnicki Zbigniew (kan.; zm. 1920; kw. 234)
  155. Linowski Stanisław (ochotnik; zm. 1920; kw. 35)
  156. Lubicz-Sawicki Bolesław (por.; zm. 1920; kw. nieznana)
  157. Łada Tadeusz (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  158. Łapin Michał (kpt. pil.; zm. 1919; kw. nieznana)
  159. Łowicki Stefan (ochotnik; zm. 1918; kw. nieznana)
  160. Łuczyński Józef (kpt. lek.; zm. 1919; kw. 161)
  161. Łukaszewicz Tomasz (ochotnik; zm. 1919; kw. nieznana)
  162. Malewska Maria (legionistka WP; zm. 1920; kw. 318)
  163. Malinowski Eugeniusz (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  164. Malinowski Kazimierz (ochotnik; zm. 1919; kw. nieznana)
  165. Maliszewski Wincenty (marynarz; zm. 1920; kw. 63)
  166. Małagowski Kazimierz (ppor.; zm. 1919; kw. 186)
  167. Małagowski Stanisław (por. sap.; zm. 1919; kw. 186)
  168. Małynicz Kazimierz (st.uł.; zm. 1920; kw. 188)
  169. Massalski Zdzisław (plut.; zm. 1920; kw. 176)
  170. Mech Stanisław (?) (szer. ;wspólny pogrzeb 29.03.1920; zm. 1919; kw. 234)
  171. Miazga Zdzisław (kpr.; zm. 1920; kw. nieznana)
  172. Micewicz Witold (ppor. lek.; zm. 1919; kw. nieznana)
  173. Michalik Andrzej (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  174. Michalski Stanisław (szwol.; zm. 1920; kw. nieznana)
  175. Miłkowski Józef (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  176. Mirabel Józef (ppor.; zm. 1919; kw. 234)
  177. Morozewicz Roman (kadet; zm. 1920; kw. 166)
  178. Morzycki Bohdan (kadet; zm. 1919; kw. nieznana)
  179. Mrozowicz Janusz (por.; zm. 1920; kw. 56)
  180. Mrozowski Józef (szer.; zm. 1920; kw. 70)
  181. Myszkiewicz Mikołaj (uł.; zm. 1920; kw. 85)
  182. Myszkiewicz Włodzimierz (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  183. Nagórski Leon (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  184. Nałęcz-Ostrowski Edmund (plut.; zm. 1920; kw. nieznana)
  185. Naploszczyc Adam (mjr; zm. 1919; kw. nieznana)
  186. Nebelski Ludwik (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  187. Nowacka Janina (sanitariuszka; zm. 1919; kw. nieznana)
  188. Nowicki Mieczysław (mjr inż.; zm. 1920; kw. A)
  189. Nowolecki Henryk (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  190. Obuchowicz Marian (podch.; zm. 1919; kw. 17)
  191. Odrowąż-Waligórski Zdzisław Higin (szwol.; zm. 1920; kw. nieznana)
  192. Okniński Marian (kpt.; zm. 1919; kw. 232)
  193. Okoński Ludwik (ochotnik; zm. 1920; kw. F/G)
  194. Olszański Witold (rtm. ;grób symboliczny; zm. 1920; kw. 334)
  195. Olszewski Ludwik (mjr lek.; zm. 1920; kw. nieznana)
  196. Ołtarzewski Donat (plut.; zm. 1918; kw. 286)
  197. Orla-Bukowski Adam (plut.; zm. 1920; kw. I)
  198. Orłowski Tadeusz (ppor.; zm. 1920; kw. 55)
  199. Osiecki Tadeusz (pchor.; zm. 1920; kw. 184)
  200. Oskierka Czesław (por.; zm. 1919; kw. nieznana)
  201. Pakulski Marian (st.huzar; zm. 1920; kw. 213)
  202. Pams Mieczysław (szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  203. Pągowski Zygmunt (pchor. obs. balonowy; zm. 1920; kw. mur T)
  204. Piątkowski Tadeusz (ochotnik; zm. 1920; kw. 218)
  205. Piechowski Feliks (plut.; zm. 1920; kw. nieznana)
  206. Piechowski Witold (ppor. pil.; zm. 1918; kw. R)
  207. Pietruszyński Jerzy (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  208. Pikulski Antoni (pchor.; zm. 1920; kw. 221)
  209. Piotrowski Aleksander (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  210. Piotrowski Józef (pchor.; zm. 1920; kw. 282)
  211. Pniewski Aleksander (ppor.; zm. 1919; kw. 298)
  212. Podkowiński Władysław (ochotnik; zm. 1920; kw. 51)
  213. Podwysocki Zygmunt (st.sierż. ;symbolicznie; zm. 1919; kw. 43)
  214. Pomian-Strzednicki Ludwik (ppor. pil.; zm. 1919; kw. 186)
  215. Popielawski Mieczysław (ochotnik; zm. 1920; kw. 43)
  216. Popławski Jerzy (ppor.; zm. 1920; kw. 157)
  217. Potworowski Jan (uł.; zm. 1919; kw. 186)
  218. Poziomski Edward (kan.; zm. 1920; kw. nieznana)
  219. Prantl Eugeniusz (ppor.; zm. 1920; kw. 60)
  220. Prawdzic-Karłowski Zbigniew (uł.; zm. 1920; kw. nieznana)
  221. Prószyński Bolesław (żołnierz WP; zm. 1920; kw. T)
  222. Prus-Więckowski Tadeusz (por.; zm. 1920; kw. 46)
  223. Pruszkowski Stanisław (ppor.; zm. 1920; kw. II)
  224. Przeździecki Stefan (pchor.; zm. 1919; kw. 21)
  225. Przybysz Felicjan (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  226. Psyk Marian (szer.; zm. 1919; kw. 271)
  227. Radomyski Tadeusz (sierż.; zm. 1919; kw. nieznana)
  228. Radowski Tadeusz (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  229. Radzicki Witold (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  230. Rajewski Alfred (kan.; zm. 1921; kw. 286)
  231. Redo Maryla (sanitariuszka; zm. 1920; kw. nieznana)
  232. Rejtan-Szuwajew Aleksander (por.; zm. 1920; kw. 213)
  233. Rentel Kazimierz (kpr.; zm. 1919; kw. nieznana)
  234. Riedel Lucjan (uł.; zm. 1919; kw. 106)
  235. Robaszkiewicz Stefan (por.; zm. 1920; kw. 188)
  236. Rodzyński Mieczysław (mjr; zm. 1920; kw. T)
  237. Rose Jerzy (ppor.; zm. 1920; kw. 26)
  238. Rostropowicz Henryk (plut.; zm. 1919; kw. nieznana)
  239. Rościszewski Edward (uł.; zm. 1920; kw. nieznana)
  240. Różycki Józef (szer.; zm. 1919; kw. nieznana)
  241. Rudnicki Bolesław (rtm.; zm. 1920; kw. nieznana)
  242. Ruszczyński Czesław (st.szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  243. Rychter Stefan (ochotnik; zm. 1920; kw. 233)
  244. Ryszkiewicz Władysław (ppor. pil.; zm. 1919; kw. nieznana)
  245. Rzempołuch Bolesław (por.; zm. 1920; kw. 233)
  246. Sachs Edward (ppor.; zm. 1920; kw. 233)
  247. Sadowski Roch Stefan (sierż.; zm. 1920; kw. nieznana)
  248. Sapieha Tadeusz (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 176)
  249. Saryusz-Wolski Ludwik (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  250. Saryusz-Zalewski Stanisław (oficer; zm. 1918; kw. 84)
  251. Sawukajtis Mieczysław (wachm.; zm. 1918; kw. 219)
  252. Sąchocki Wacław (żołnierz WP; zm. 1919; kw. Ł)
  253. Scheur Antoni (pchor. pil.; zm. 1920; kw. 163)
  254. Schmitt Henryk (ochotnik; zm. 1920; kw. 21)
  255. Siekierski Stefan (szer.; zm. 1920; kw. 204)
  256. Sielski Tadeusz (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  257. Siemieńska Maria (st. siostra; zm. 1919; kw. nieznana)
  258. Skabowski Tadeusz (kpt. lek.; zm. 1920; kw. nieznana)
  259. Skorupka Ignacy (ks. mjr; zm. 1920; kw. 244)
  260. Słoniewski Julian Juliusz (kpt. pil.; zm. 1920; kw. nieznana)
  261. Słowikowski Stefan (uł.; zm. 1919; kw. nieznana)
  262. Smosarski Kazimierz (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 210)
  263. Sroka Bronisław (por.; zm. 1920; kw. 168)
  264. Staniszewski Wacław (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  265. Starostecki Aleksander Ludomir (ppor.; zm. 1919; kw. 259)
  266. Stelmaszczyk Jerzy Władysław (legionista WP; zm. 1918; kw. 168)
  267. Stępkowski Henryk (kpr.; zm. 1920; kw. 233)
  268. Stępowski Paweł Ryszard (szer.; zm. 1920; kw. 107)
  269. Stokowski Tadeusz (plut.; zm. 1920; kw. 197)
  270. Straszewicz Stanisław (ppor.; zm. 1920; kw. 26)
  271. Strómiło Tadeusz (kan.; zm. 1919; kw. 11)
  272. Strzałecki Stanisław (st.szer.; zm. 1920; kw. 221)
  273. Strzemień-Stroynowski Zbigniew (rtm.; zm. 1920; kw. 73)
  274. Strzyżewski Włodzimierz (uł.; zm. 1920; kw. nieznana)
  275. Sukiennicki Roman (uł.; zm. 1918; kw. 317)
  276. Sulimierski (Sulimirski) Ludwik (ochotnik; zm. 1920; kw. 48)
  277. Surmacka Zofia (siostra miłosierdzia; zm. 1919; kw. nieznana)
  278. Swidziński Antoni (por.; zm. 1919; kw. nieznana)
  279. Szabłowski Jan Kanty (uł.; zm. 1919; kw. 171)
  280. Szafirówna Wanda (plut.; zm. 1919; kw. 67)
  281. Szałowski Stanisław (st.szer.; zm. 1919; kw. 234)
  282. Szczepański Jan (por.; zm. 1920; kw. 172)
  283. Szelągowski Józef (kpr.; zm. 1920; kw. 106)
  284. Szydełkiewicz Edward (por.; zm. 1920; kw. 232)
  285. Szyller Stefan (ppor.; zm. 1919; kw. 157)
  286. Szylling Arnold (płk; zm. 1920; kw. I)
  287. Szymowicz Antoni (ochotnik; zm. 1919; kw. 234)
  288. Śmietanowski Stefan (wachm.; zm. 1920; kw. nieznana)
  289. Świątkowski Bogumił (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  290. Tabor Stefan (por.; zm. 1920; kw. 221)
  291. Tadro Janusz (cywilny ;zamord. przez bolszewików, grób symboliczny; zm. 1920; kw. 294)
  292. Tarnowski Jan (por.; zm. 1920; kw. 220)
  293. Tarnowski-Dziadak Stanisław (por.; zm. 1919; kw. 84)
  294. Tatarski Bohdan (kpr.; zm. 1920; kw. 265)
  295. Thomas Stefan (uł.; zm. 1919; kw. 90)
  296. Tokarski Edward (szer.; zm. 1919; kw. 233)
  297. Tomasik Sławomir (ppor.; zm. 1920; kw. nieznana)
  298. Tomczycki Witold (sap.; zm. 1920; kw. nieznana)
  299. Tomerski Jan (szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  300. Turzyma-Korulski Zbigniew (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  301. Tylicki Stanisław (ppor.; zm. 1918; kw. 183)
  302. Ulatowski Tadeusz (ppor. art.; zm. 1921; kw. nieznana)
  303. Urbański Józef (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  304. Uszyński Michał (st.szwol.; zm. 1921; kw. nieznana)
  305. Veit Wacław (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  306. Vieweger (Fiweger) Tadeusz (kpt.; zm. 13.01.1919; kw. 245)
  307. Wabia-Wapiński Antoni (ppor.; zm. 1919; kw. nieznana)
  308. Walter Stefan (mjr ;ekshumowany do Kalisza; zm. 1920; kw. 68)
  309. Warchałowski Józef (kpt.; zm. 1919; kw. nieznana)
  310. Wasiutyński Andrzej (por.; zm. 1920; kw. 182)
  311. Waśkiewicz Marian (por. ;symbolicznie; zm. 1920; kw. 321)
  312. Wąsik Antoni Prosper (st.szer.; zm. 1918; kw. nieznana)
  313. Wencel Kazimierz (szer.; zm. 1920; kw. 172)
  314. Wermiński Romuald (por. pil.; zm. 1919; kw. nieznana)
  315. Węsierski Michał Leonard (st.wachm.; zm. 1920; kw. nieznana)
  316. Wierzbicki Teodor (pchor.; zm. 1919; kw. 246)
  317. Wierzbowski Tadeusz (szer.; zm. 1920; kw. 40)
  318. Więckowski Jan (szer.; zm. 1920; kw. nieznana)
  319. Wilczyński Jan (plut.; zm. 1920; kw. nieznana)
  320. Wilga Wiktor (por.; zm. 1919; kw. 220)
  321. Wilhelm Kazimierz (por.; zm. 1919; kw. nieznana)
  322. Wiśniewski Zygmunt (kpt. lek.; zm. 1919; kw. nieznana)
  323. Witkowski Romuald (pchor.; zm. 1919; kw. 310)
  324. Witkowski Tadeusz (ochotnik; zm. 1920; kw. 310)
  325. Witkowski Witold (żołnierz WP; zm. 1919; kw. 253)
  326. Witkowski Zenon (plut.; zm. 1920; kw. nieznana)
  327. Wodzisławski Adolf (ppor.; zm. 1919; kw. 43)
  328. Wojciechowicz Antoni (pchor.; zm. 1920; kw. 232)
  329. Wojnicz Władysław (por.; zm. 1919; kw. 319)
  330. Wojtczak Edward (st.szer.; zm. 1919; kw. 326)
  331. Wołowski Stanisław (rtm.; zm. 1920; kw. 231)
  332. Woroniecki Stefan (ochotnik; zm. 1920; kw. nieznana)
  333. Wróblewski Zygmunt (kpr.; zm. 1919; kw. 234)
  334. Wrześniewski Tadeusz (por.; zm. 1920; kw. 221)
  335. Wypych Leoncjusz (kpr.; zm. 1920; kw. 257)
  336. Wyszyński Tadeusz (ppor. art.; zm. 1921; kw. 303)
  337. Zaborski Józef (żołnierz WP; zm. 1920; kw. 157)
  338. Zagrodziński Antoni (uł.; zm. 1918; kw. nieznana)
  339. Zajączkowski Eugeniusz (plut.; zm. 1919; kw. nieznana)
  340. Zaleski Jan Zdzisław (ochotnik; zm. 1920; kw. 323)
  341. Zaleski Józef (por. art.; zm. 1919; kw. 200)
  342. Zalewski Wacław Gustaw (sierż.; zm. 1919; kw. nieznana)
  343. Zaorski Augustyn (ochotnik; zm. 1920; kw. 69)
  344. Zapasiewicz Antoni Marian (ppłk lek.; zm. 1920; kw. 99)
  345. Zapolski-Downar Ryszard (kpt.; zm. 1920; kw. 234)
  346. Zaszczyński Zbigniew (sierż.; zm. 1921; kw. 21)
  347. Zawadka (Soroka) Władysław (wachm.; zm. 1919; kw. nieznana)
  348. Zawadzki Antoni (ppor. lek. dent.; zm. 1919; kw. nieznana)
  349. Zawisza Aleksander (por.; zm. 1919; kw. nieznana)
  350. Zawodzki Andrzej (ochotnik; zm. 1920; kw. 182)
  351. Zbieć Alfons Hipolit (kpr.; zm. 1919; kw. 204)
  352. Zborowski Jan Marian (kpt. lek.; zm. 1920; kw. nieznana)
  353. Zdzitowiecki Bogdan (ochotnik; zm. 1920; Aleja Katakumbowa, wpr. kw. 2)
  354. Zembrzuski Stanisław (szer.; zm. 1919; kw. 234)
  355. Zieliński Kazimierz (ochotnik; zm. 1920; kw. 62)
  356. Zienkowski Edward (bomb.; zm. 1920; kw. 18)
  357. Zubrzycki Władysław (st.żołn.; zm. 1919; kw. nieznana)

zebrał: Krzysztof Menel
21.12.2009

Źródła

  • nekrologi z "Kuriera Warszawskiego" z lat 1918-1921;
  • spis "z natury".

Pozostali

  1. Śmiderski Adam (por., Założyciel Związku Ociemniałych Żołnierzy; zm. 30.07.1973; kw. 107)


Do góry